TEFAL DT9530E1 PURE TEX napařovač oděvů

Kód: 16228
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL DT9530E1 PURE TEX napařovač oděvů
2 349 Kč 1 941,32 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL PURE TEX DT9530E1

První napařovač 4v1, který vyhlazuje záhyby a čistí veškeré domácí textilie
 
Napařovač Tefal PURE TEX je snadno použitelný napařovač oděvů, který dezinfikuje, vyhlazuje záhyby, čistí a rozptyluje vůni u všech vašich domácích textilií. Tentoruční napařovač je první svého druhu a je vybaven vysoce intuitivním a exkluzivním systémem multifunkčních nástavců, díky kterému můžete snadno dezinfikovat veškeré domácí textílie a odstraňovat z nich záhyby, žmolky a prach.Významným přínosem je dezinfekční parní výkon, který zahubí až 99,9 % virů a bakterií* a je součástí ultra rychlého napařovače připraveného k použití za pouhých 15 vteřin. 
 

Ruční napařovač Tefal PURE TEX

Napařovač Tefal PURE TEX se svými inovativními a chytrými funkcemi byl navržen tak, aby každý den usnadňoval péči o textilie ve vašem domově. Tento ruční napařovač je první svého druhu a dezinfikuje, odstraňuje záhyby, čistí a rozprašuje vůni prostřednictvím vysoce intuitivního a exkluzivního systému multifunkčních nástavců, který vám poskytne 4 snadné funkce v 1 napařovači. Dezinfikuje: S parním výkonem dosáhnete snadno hygieny a svěžesti, protože při napařování dezinfikuje a zmírňuje pachy, a zároveň hubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků.* Vyhlazení záhybů: Díky jedinečné technologii hřející desky se stabilní teplotou, výkonem o 1700 W, nepřetržitým parním výstupem až 30 g/minutu a exkluzivním rázem až 90 g/minutu odstraňuje PURE TEX záhyby efektivním vertikálním pohybem bez nutnosti použít žehlicí prkno. Čištění: Nástavec s možností obrácení odstraní vlasy, prach a žmolky ze všech textilií, a to i ty, které je těžké nebo nemožné vyprat. Rozptyluje vůni: Díky nástavci pro rozptyl vůně MonParfum si můžete užít své oblíbené vůně u vás doma. A to vše v podobě jednoho ultra rychlého napařovače, který je připraven za 15 vteřin a zajistí vynikající výsledky u všech domácích textilií.
 
 
Základní prvky
 
 
Exkluzivní systém multifunkčních nástavců
 
Náš exkluzivní systém multifunkčních nástavců usnadňuje střídání jednotlivých nástavců díky exkluzivní magnetické pomůcce. Nástavce lze obrátit pro různé funkce a delší použití. Snadné praní v ruce a uskladnění v úložném pouzdře - pro inovativní péči, která nemůže být jednodušší.
 
 
Dezinfekce
 
ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Parní výkon osvěžuje a dezinfikuje a zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* pro dokonalou domácí hygienu. *Externí testy provedeny v nezávislých laboratořích, přiložením výrobku na bavlněnou látku a pomalým napařováním třikrát tam a zpět.
 
 
Zcela přírodní pára
 
Osvěžuje a dezinfikuje díky zcela přírodnímu parnímu výkonu, bez použití chemikálií, pro zdravější domov.
 
 
Účinné odstranění záhybů
 
Vyjděte z domova dokonale upravení během chvilky díky technologii tepelné desky: Nevzniká kondenzace, takže je možné oblečení ihned obléct. Kombinace se stabilní teplotou: Bez nastavování teploty, vyhladí i ty nejjemnější látky, jako je hedvábí, bez rizika propálení nebo vytvoření lesklých ploch.
 
 
Účinný parní výkon
 
Možnost parního výstupu o síle až 90 g/minutu na nepoddajné záhyby nebo silné látky díky funkci parního rázu. Se 2 úrovněmi páry je možné dosáhnout nepřetržitého parního výkonu až 30 g/minutu nebo použít nejnižší stupeň na lehké a mačkavé látky.
 
 
Odstraňuje vlasy, žmolky a prach
 
Chytrý oboustranný nástavec čistí všechny textilie, i ty, které je těžké nebo nemožné vyprat, kdy na jedné straně je odstraňovač vlasů/žmolků a na druhé straně je mikrovlákno pro odstranění drobného prachu usazeného v textilii.
 
 
Rozptylujte svou oblíbenou vůni
 
S MonParfum zažijete příjemný pocit ze svého oblíbeného parfému doma. Stačí nanést pár kapek na přístroj, připojit ho k nástavci MonParfum a spustit parní funkci.
 
 
Napařování předmětů, které nelze žehlit
 
Napařovací potah chrání i ty nejcitlivější textilie a předměty, abyste mohli využít 100% přírodní dezinfekční účinek páry na jakémkoli materiálu.
 
 
Rychlá příprava k použití
 
Přístroj je připraven k použití za 15 vteřin pro rychlou a účinnou péči v každodenním shonu.
 
 
Na všechny domácí textilie
 
Díky inovativním nástavcům je možné: dezinfikovat, vyhlazovat záhyby, čistit a rozptylovat vůni u všech domácích textilií jako je: oblečení, kabáty, polstrování, polštáře, závěsy, deky, dětské textilie atd.
 
 
Bez nutnosti použití žehlicího prkna
 
Díky revolučnímu designu a jedinému vertikálnímu pohybu můžete zvládnout péči o oblečení, aniž byste potřebovali žehlicí prkno.
 
 
Funkce automatického vypnutí
 
Pro zajištění bezpečného použití se přístroj automaticky vypne po pár minutách nečinnosti.
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehličky
Záruka: 2 roky
Typ žehličky: napařovač oděvů
Příkon: 1700W
Napařovací hlava: keramika
Doba zahřívání: 25 s
Výstup páry: 30 g/min.
Nastavení páry-počet stupňů: 2
Průměrná doba provozu: 9 min.
Automatické vypnutí: ano
Objem nádržky: 200 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: