TEFAL QT2020E0 IXEO POWER stojanový napařovač oděvů

Kód: 19540
Neohodnoceno
Značka: Tefal
10 499 Kč 8 676,86 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL IXEO POWER QT2020E0

Chytré a výkonné: Revoluce v žehlení a péči o oděvy
 

Vertikální žehlička Tefal IXEO Power "vše v jednom" kombinuje technologii vysokého tlaku se zabudovanou chytrou, tří polohovou, žehlící deskou, pro perfektní výkon páry a dokonalé výsledky, které vám pomohou vypadat vždy skvěle. Ergonomická žehlící deska, kterou jednoduše nastavíte či už do horizontální nebo vertikální polohy, v kombinaci s ultra lehkou žehličkou, posune Váš zážitek z žehlení na novou úroveň. Připraven je za 70 vteřin - s IXEO POWER vyžehlíte Vaši košili 2x rychleji a je ideálním řešením pro jednoduché a každodenní žehlení bez nedostatků.

Vertikální žehlička Tefal – IXEO POWER řešení "vše v jednom"

Tefal vynalezl nový způsob: Vertikální žehlička Tefal IXEO POWER nabízí mimořádné řešení "vše v jednom" a spojuje vysokotlakou technologii s praktičností polohovatelné chytré desky. Poraďte si se svou košilí dvakrát rychleji díky inovativní technologii, kterou máte stále při ruce. Špičkový parní výkon máte na dosah. Spotřebič je připraven zhruba za 70 vteřin a jeho výkonnost se vyrovná parní stanici.* Zabudovaná deska s možností využití tří poloh nabízí pohodlné žehlení v poloze kolmé, horizontální a 30°, a má vylepšenou ergonomii. Žehlicí hlavice pro snadné žehlení umožňuje uživateli žehlit s lehkostí pírka. Má optimální ergonomii ve formátu, který je dvakrát lehčí než standardní parní žehlička.** S řadou vylepšených funkcí, včetně technologie no-setting Smart Protect, která znamená, že vaši žehličku nemusíte nastavovat a zároveň eliminuje riziko toho, že oblečení díky chybnému nastavení teploty spálíte. Žehlící systém IXEO Power představuje úplnou revoluci v péči o oděvy – vše bez nutnosti používat žehlicí prkno.Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,9% zárodků a bakterií.

Základní prvky

Pohodlné a snadné použití se zabudovanou chytrou deskou

Chytrá deska naplní všechny Vaše potřeby: Od vertikálního po horizontální žehlení s novou polohou 30° naklonění. Získejte novou zkušenost z vylepšeného způsobu péče o oděvy. Velikost je také ideální pro použití na jakékoliv oblečení.

Silná technologie pro spolehlivé výsledky

Inovativní vysokotlaká technologie nabízí dokonalé výsledky díky svému vnikajícímu parnímu výkonu: Tlak páry až 5,8 barů, nepřetržitý výstup páry až 90 g/minutu a mimořádně silný parní ráz 200 g/minutu.

Vylepšená snadnost žehlení s novou žehlicí hlavicí

Zbrusu nový design nabízí pohodlné, odlehčené žehlení se žehlicí hlavicí, které je až o polovinu lehčí než tradiční parní žehlička a s přesnou špičkou, která napomáhá dostat se ke všem detailům

Technologie chytré ochrany

Výhoda systému moderní péče o oděvy je v tom, že jej lze použít na všechno oblečení, i to nejjemnější, jako je hedvábí, s technologií, která se nemusí nastavovat.

Praktická chytrá odnímatelná základna

Pro plně flexibilní a pohodlné žehlení; odnímatelná základna umožňuje osvěžit Vaše oděvy kdykoliv a kdekoliv. Rovněž lze použít na záclony, nábytek a podobně.

Rychlé a pohodlné zahřívání

Parní řešení vše v jednom je připraveno za zhruba 70 vteřin. Výkon je připraven v mžiku. Spotřebič vhodný pro každodenní použití a úpravy oděvů na poslední chvíli.

Dezinfekce

ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Parní výkon osvěžuje a dezinfikuje a zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* pro dokonalou domácí hygienu. *Externí testy provedeny v nezávislých laboratořích, přiložením výrobku na bavlněnou látku a pomalým napařováním třikrát tam a zpět.

Snadné přenášení

Díky malým kolečkům pod stanicí napařovací žehličky je přenášení snadné. Péči o oděvy pak můžete vykonávat doma kdekoliv.

Odvápnění pomocí jednoduchého vypláchnutí

S oplachovacím systémem pro řešení odvápnění, který zajišťuje plnou ochranu a údržbu Vašeho napařovače oděvů "vše v jednom", si užívejte dlouhotrvající výkonnost a výsledky, které můžete vidět každý den

Odnímatelná nádržka na vodu pro dokonalé pohodlí

Velký objem nádržky na vodu 1,1 litru zajišťuje dlouhé žehlení; plnění nemůže být snažší.

Praktický díky dodávanému příslušenství

Vybrané modely zahrnují praktické příslušenství jako je textilní kartáč navržený pro hrubé tkaniny a odnímatelný věšák pro snazší napařování

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehličky
Záruka: 2 roky
Příkon: 2170 W
Napařovací hlava: nerez
Doba zahřívání: 70 s
Výstup páry: 90 g/min.
Parní ráz: 200 g/min.
Nastavení páry-počet stupňů: ano 3 stupně
Indikace připravenosti k provozu: ano
Automatické vypnutí: ano
Objem nádržky: 1,1 l
Vyjímatelná nádržka na vodu: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: