TEFAL QT1510E0 IXEO napařovač oděvů

Kód: 16237
Neohodnoceno
Značka: Tefal
6 899 Kč 5 701,65 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL IXEO+ QT1510E0

Řešení „vše v jednom“ pro žehlení a napařování
 

Napařovací stanice Tefal IXEO+ řešení „vše v jednom“ v plné velikosti je novinkou v péči o oblečení, která nabízí vysoce účinné napařování a žehlení, a to bez nutnosti použít žehlicí prkno. Vestavěné chytré žehlicí prkno se třemi polohami nabízí pohodlné žehlení ve vodorovné a horizontální poloze a v úhlu 30° se zlepšenou ergonomií a dezinfikujícím parním výkonem, který zahubí až 99,9 % virů a bakterií. Objevte revoluční systém doplněný o technologii napařování Twin Boiler, která splní všechny vaše potřeby v péči o oblečení.

Napařovací stanice Tefal IXEO+ řešení „vše v jednom“

Napařovač oděvů Tefal IXEO nabízí mimořádné řešení péče o oblečení „vše v jednom“ v plné velikosti a spojuje pokročilou technologii s maximální praktičností polohovatelné chytré desky. Ať už jde o intenzivní žehlení, nebo úpravy na poslední chvíli, zvládnete žehlení a napařování efektivně a snadno díky inovativní technologii, která vám poskytuje nejmodernější parní výkon na dosah ruky. S touto péčí o oblečení dosáhnete snadno hygieny a svěžesti, protože při napařování osvěžuje, dezinfikuje a zmírňuje pachy, a zároveň hubí až 99,9 % virů a bakterií.* Zabudovaná deska s možností využití tří poloh nabízí pohodlné žehlení v poloze kolmé, horizontální a 30°, a má vylepšenou ergonomii. Žehlicí hlavice pro snadné žehlení umožňuje uživateli žehlit s lehkostí pírka. Má optimální ergonomii ve formátu, který je až dvakrát lehčí než standardní parní žehlička.** Napařovací stanice IXEO je připravena za pouhých 70 vteřin a má širokou nabídku funkcí. Je to revoluce v kompletní péči o oblečení.

 

Základní prvky
 
 
 
Naprosté pohodlí a snadné použití
 
Revoluční řešení péče o oblečení pro všechny vaše potřeby v oblasti žehlení a napařování - ať už jde o intenzivní péče nebo úpravy na poslední chvíli - v podobě inovativní chytré desky se 3 polohami s lepší ergonomií a pokročilou technologií.
 
 
Výjimečné vyhlazování záhybů
 
Inovativní technologie Twin Boiler má výkon čerpadla 5 barů, nepřetržitý výstup páry až 45 g/min a parní ráz až 90 g/min pro vysoce efektivní výsledky.
 
 
Zvláště lehká chytrá hlavice
 
Jednoduchý a lehký design s vylepšenou ergonomií a hladkou a snadno použitelnou hlavicí, která je při 530 gramech až dvakrát lehčí než standardní napařovací žehlička.
 
 
Dezinfekce
 
ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Parní výkon osvěžuje a dezinfikuje a zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* pro dokonalou domácí hygienu. *Externí testy provedeny v nezávislých laboratořích, přiložením výrobku na bavlněnou látku a pomalým napařováním třikrát tam a zpět. 
 
 
Praktická chytrá odnímatelná základna
 
Pro plně flexibilní a pohodlné žehlení; odnímatelná základna umožňuje osvěžit Vaše oděvy kdykoliv a kdekoliv. Rovněž lze použít na záclony, nábytek a podobně.
 
 
Rychlé a pohodlné zahřívání
 
Parní řešení vše v jednom je připraveno za zhruba 70 vteřin. Výkon je připraven v mžiku. Spotřebič vhodný pro každodenní použití a úpravy oděvů na poslední chvíli.
 
 
Technologie chytré ochrany
 
Výhoda systému moderní péče o oděvy je v tom, že jej lze použít na všechno oblečení, i to nejjemnější, jako je hedvábí, s technologií, která se nemusí nastavovat.
 
 
Bez nutnosti údržby
 
S integrovaným systémem pro řešení odvápnění, který zajišťuje plnou ochranu a údržbu, si užívejte dlouhotrvající výkonnost a výsledky, které můžete vidět každý den.
 
 
Přesná špička
 
Užijte si hladké a snadné žehlení každého centimetru vašeho oblečení díky přesné špičce, která umožňuje přístup k náročným místům, jako jsou límce a švy.
 
 
Všestranná a jednoduchá péče o oblečení
 
Péči o oblečení zvládnete snadno a v naprostém pohodlí, ať už jde o úpravy na poslední chvíli, nebo intenzivní žehlení, a to díky dobře navrženému designu se skládacími tyčemi pro nastavení výšky.
 
 
Snadné přenášení
 
Díky malým kolečkům pod stanicí napařovací žehličky je přenášení snadné. Péči o oděvy pak můžete vykonávat doma kdekoliv.
 
Obsahuje praktické příslušenství
 
Vybrané modely zahrnují i praktické příslušenství, jako je kartáč na textil navržený pro silné látky a odnímatelné ramínko pro jednodušší napařování.

 

 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehličky
Záruka: 2 roky
Napařovací hlava: nerezová žehlící plocha
Doba zahřívání: 70 s
Výstup páry: 45 g/min.
Nastavení páry-počet stupňů: 3
Indikace připravenosti k provozu: ano
Průměrná doba provozu: -
Automatické vypnutí: ano
Objem nádržky: -
Vyjímatelná nádržka na vodu: -

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: