TEFAL GV9711E0 PRO EXPRESS ULTIMATE II parní generátor

Kód: 19541
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL GV9711E0 PRO EXPRESS ULTIMATE II parní generátor
7 349 Kč 6 073,55 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL Parní generátor Tefal PRO EXPRESS ULTIMATE II GV9711E0

Jedinečný výkon parního generátoru den za dnem
 

Tefal Pro Express Ultimate II poskytuje výjimečný parní výkon v uživatelsky vstřícném designu a nekompromisní a snadnou péči o oblečení. Tato vysoce výkonná žehlička s parním generátorem kombinuje výkon, řadu chytrých funkcí a atraktivní design: Snadné a všestranné nastavení na dosah ruky díky třem nastavením, která uspokojí všechny vaše potřeby v péči o oblečení, odnímatelný sběrač vodního kamene pro dlouhou životnost a silný výkon, vertikální napařování pro rychlé úpravy a další funkce. 

Zvláště výkonná žehlička s parním generátorem pro nekompromisní výkon den za dnem

Dodejte svému oblečení perfektní vzhled díky výjimečnému parnímu výkonu pro dokonalé výsledky s žehličkou s parním generátorem Pro Express Ultimate II. Technologie vysokotlakého bojleru představuje profesionální účinnost a výkon, zatímco intuitivní ovládací panel vám poskytuje snadnou péči o všechny typy oblečení a exkluzivní systém dvojité ochrany zajistí, že bude vaše oblečení vypadat dokonale.

Základní prvky
 
 
Mimořádně silný parní výkon
 
Výjimečně silný parní výkon pro všechny vaše potřeby: tlak 7,5 barů, kontinuální produkce páry 155 g/min a zvláště výkonný parní ráz 590 g/min si poradí i s těmi nejúpornějšími záhyby.
 
 
Vhodné pro všechny látky
 
Žehlička s parním generátorem Pro Express Ultimate II poskytuje ideální kombinaci teploty/páry, která je bezpečná pro všechny látky bez nutnosti nastavování a snadno uspokojí všechny vaše potřeby v péči o oblečení.
 
 
Dlouhotrvající parní výkon
 
Náš odnímatelný sběrač vodního kamene zabraňuje nánosům vodního kamene a napomáhá dlouhé životnosti produktu, kdy shromažďuje až 10x více částic vodního kamene*. *externí test, v porovnání s konkurenčními produkty
 
 
Snadné vertikální napařování
 
Funkce vertikálního napařování usnadňuje napařování jemných a velkých oděvů. Ideální pro odstranění záhybů na oblecích a jiných visících oděvech, např. i záclonách.
 
 
Snadné a bezpečné přenášení
 
Systém uzamčení zajišťuje snadnou přepravu a skladování pro maximální praktičnost a bezstarostné použití.
 
 
Exkluzivní ochranná funkce Anti-Drip
 
Díky našemu exkluzivnímu systému Anti-Drip, který proměňuje kapky vody na silnou páru a zabraňuje tak vzniku skvrn, bude vaše oblečení bez poskrvny. Zajistěte si dokonalé výsledky bez starostí.
 
 
Vyrobeno ve Francii
 
Vysoce výkonný produkt vyrobený ve Francii při nekompromisních standardech řemeslné dovednosti, designu a výroby.
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 
 
 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehličky
Záruka: 2 roky
Typ žehličky: parní generátor
Typ žehlící plochy: Durilium Airglide Autoclean
Příkon: 3000 W
? Tlak páry: 7,5 barů
? Parní ráz: 590g /min.
? Průběžný výstup páry: 155g /min.
? AntiDrip systém - proti odkapávání:: ano
? Automatické vypnutí: ano
Objem zásobníku na vodu: 1200 ml
Vertikální žehlení: ano
Doba nahřívání : 2 min.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: