TEFAL GV9620E0 PRO EXPRESS ULTIMATE parní generátor

Kód: 19512
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL GV9620E0 PRO EXPRESS ULTIMATE parní generátor
10 499 Kč 8 676,86 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL Parní generátor TEFAL PRO EXPRESS ULTIMATE+ GV9620E0

Výkonný a chytrý Od Tefalu
 

Žehlička s parním generátorem Tefal Pro Express Ultimate [+] přináší profesionální účinnost díky kombinaci nejsilnějšího parního výkonu a nové technologie Smart Steam. Inteligentní čidlo, které rozpozná pohyb žehličky a automaticky reguluje páru, poskytuje dokonalý zážitek z žehlení.
Se svým jedinečným parním výkonem a chytrými moderními funkcemi je nová žehlička TEFAL PRO EXPRESS ULTIMATE [+] vysoce technologicky zdatným spojencem, který zaručuje ten nejlepší zážitek z žehlení pro dokonalé výsledky bez námahy.

NEJVÝKONNĚJŠÍ ŽEHLIČKA NA PRÁDLO S PARNÍM GENERÁTOREM* S INTELIGENTNÍM ČIDLEM PRO DOKONALOU PÉČI O ODĚVY

*od Tefalu

Žehlička na prádlo s parním generátorem Pro Express Ultimate [+] přináší profesionální účinnost díky kombinaci silného parního výkonu a nové technologie Smart Steam. Inteligentní čidlo, které rozpozná pohyb vaší žehličky a zajistí páru automaticky, poskytuje dokonalý zážitek z žehlení. Tento vysokotlaký parní generátor se snadným použitím nabízí rychlejší žehlení a špičkovou účinnost díky kombinaci nového vysokotlakého prostoru pro výrobu páry s nepřetržitým výstupem páry až do objemu 180 g/min. Intenzivní parní ráz o výkonu 650 g/min si poradí i s nejúpornějšími záhyby. Intuitivní ovládací panel Direct Control je pro větší pohodlí umístěn na rukojeti, takže vám šetří čas při přepínání nastavení pro různé druhy látek. Exkluzivní systém dvojité ochrany vám umožňuje žehlit zcela bez obav. Jedinečný sběrač vodního kamene zajišťuje dlouhotrvající výkon páry a systém ochranné funkce anti-drip zachovává vaše oblečení beze skvrn.Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,9% zárodků a bakterií. Se svým jedinečným parním výkonem a chytrými moderními funkcemi je nový parní generátor TEFAL PRO EXPRESS ULTIMATE [+] vysoce technologicky zdatným spojencem, který zaručuje ten nejlepší zážitek z žehlení pro dokonalé výsledky bez námahy.


Základní prvky
 
 
Technologie Smart Steam
 
Technologie Smart Steam představuje inteligentní čidlo, které rozpozná pohyb vaší žehličky a zajišťuje páru automaticky pro dokonalý zážitek z žehlení
 
 
PROFESIONÁLNÍ ÚČINNOST
 
Nevýkonnější* žehlička s parním generátorem s technologií vysokotlakého bojleru s až 8 bary
 
*od Tefalu
 
 
Výkonný parní ráz
 
Intenzivní parní ráz si poradí i s nejodolnějšími záhyby a je ideální při žehlení silných látek. 
 
 
Dokonalé výsledky
 
Dokonalá technologie napařování optimalizuje spotřebu vody a poskytuje mimořádný nepřetržitý parní výkon 180 g/min. Pokaždé tak podává skvělé výsledky a usnadňuje rozžehlení záhybů.
 
 
Praktická vyjímatelná nádržka na vodu
 
Vyjímatelnou nádržku na vodu lze plnit kdykoli během žehlení. 
 
 
Ultra tenká žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean
 
Nová technologie Durilium AirGlide poskytuje nejlepší kluznost z výrobků Tefal, což přináší rychlé a nenáročné žehlení, díky 33% zvýšení kluznosti, a dlouhodobý výkon.
 
 
Intuitivní ovládací panel na dosah ruky
 
Vysoce intuitivní ovládací panel je nyní prakticky umístěn na držadle; má 5 přednastavených voleb, které zajišťují dokonalou kombinaci páry/teploty pro každou látku
 
 
Snadné a bezpečné přenášení
 
Ochranný kryt pro snadné a bezpečné přenášení a skladování
 
 
Dezinfekce
 
ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Parní výkon osvěžuje a dezinfikuje a zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* pro dokonalou domácí hygienu. *Externí testy provedeny v nezávislých laboratořích, přiložením výrobku na bavlněnou látku a pomalým napařováním třikrát tam a zpět.
 
 
Háček na dveře
 
Pro vaše žehlení na poslední chvíli můžete použít tento háček na dveře pro snadné vertikální napařování.
 
 
Poskytněte svým oděvům dokonalou péči
 
Díky unikátní dvojí ochraně můžete být zcela bez obav: ochranný systém přeměňuje kapky a unikající vodu v páru a chrání proti skvrnám, sběrač vodního kamene zase usnadňuje odstraňování usazenin.

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehličky
Záruka: 2 roky
Typ žehličky: parní generátor
Typ žehlící plochy: Durilium Airglide Autoclean
Příkon: 2600 W
? Tlak páry: 8 barů
? Parní ráz: 650g /min.
? Průběžný výstup páry: 180g /min.
? AntiDrip systém - proti odkapávání:: ano
? Automatické vypnutí: ano
Objem zásobníku na vodu: 1800 ml
Vertikální žehlení: ano
Doba nahřívání : 2 min.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: