ROWENTA SF4620F0 EXPRESS SHINE PAPAYA

Kód: 22062
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZDARMAZDARMA
ROWENTA SF4620F0 EXPRESS SHINE PAPAYA
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA EXPRESS SHINE PAPAYA

Hladké vlasy během chvilky s intenzivnějším leskem o 41 %*
 

Rowenta Express Shine pozvedává žehlení vlasů na zcela novou úroveň díky papájovému infuzéru a keramickým destičkám pro zářivý lesk. Tato žehlička na vlasy představuje kompletní řešení: 8 teplot od pečujícího nastavení 170 °C až po intenzivní režim 210 °C. Všestrannost 2v1 pro snadné natáčení vlasů, pokročilá technologie předcházející přehřátí, efektivita jediným tahem žehličky díky systému pohyblivých destiček, rychlé zahřátí za 30 sekund a další.

VÝHODY produktu

EFEKTIVITA JEDINÝM TAHEM ŽEHLIČKY

Systém pohyblivých destiček zaručuje neustálý a optimální kontakt destiček a pramene vlasů pro efektivitu jediným tahem a dokonalou kluznost.

RYCHLÉ ZAHŘÁTÍ

Díky rychlému zahřátí za 30 sekund - což je ideální pro rána ve spěchu - budete během pár okamžiků vypadat jako ze škatulky.

PRAKTICKÉ FUNKCE

Systém uzamčení umožňuje snadné a bezstarostné uskladnění, s kabelem otočným o 360° pro svobodu pohybu a pohodlnější styling

ŽEHLENÍ S DÁVKOU LESKU

Objevte žehlení vlasů s infuzérem díky papájovému infuzéru a keramickým deskám pro hedvábně hladké výsledky a extra dávku jedinečného lesku.

LESKLÉ A HLADKÉ VLASY

Náš výjimečný keramický povrch spolu s antistatickým účinkem zajišťuje snadnou kluznost a zanechá vaše vlasy hladké, poddajné a zářivě lesklé.

STYLING 2V1

Liss & Curl je mnohem víc než pouhé žehlení vlasů, je to dokonalý styling jedním tahem, ať už toužíte po glamour vlnách nebo dokonale vyžehlených vlasech.

VŠESTRANNÉ OVLÁDÁNÍ TEPLOTY

8 všestranných teplot od 140 °C do 210 °C na LCD displeji, s intenzivní funkcí 210 °C pro intenzivní žehlení vlasů a optimální pečující teplotou 170 °C pro zdravé a plně chráněné vlasy.

OCHRANA PŘED PŘEHŘÁTÍM

Pokročilá technologie pro nesrovnatelnou praktičnost a bezstarostnost, s technologií digitálního teplotního čidla pro neustálou regulaci a optimálním nastavením, které zabraňuje přehřátí.

ŽEHLIČKA NA VLASY S INTEGROVANÝM PAPÁJOVÝM INFUZÉREM PRO NÁDHERNÝ LESK

Žehlička na vlasy Rowenta Express Shine je váš nový stylingový spojenec pro nádherný vzhled den za dnem a glamour lesk, za kterým se každý otočí. Zažijte zcela novou úroveň zářivého lesku díky papájovému infuzéru a keramickým deskám pro snadnou kluznost a hedvábně hladké výsledky. 8 teplot - včetně pečujícího nastavení 170 °C a intenzivního režimu 210 °C - nabízí řadu pokročilých funkcí a kompletní stylingový nástroj.

Značka Rowenta PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

 

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

 8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU BĚŽNĚ NIŽŠÍ NEŽ CENA VÝMĚNY SPOTŘEBIČE.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehličky na vlasy
Záruka: 2 roky
Typ žehlící plochy: keramika
Displej: ano
Regulace teploty: ano
Teplotní rozsah: 140-210°C
? Ionizátor: ano
Použití na mokro i na sucho: ne
Automatické vypínání: ano
Funkce rychlé nahřátí: ano
Žehlení i natočení vlasů: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: