TEFAL IB 5100E0 Pro Comfort žehlící prkno

Kód: 12128
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL IB 5100E0 Pro Comfort žehlící prkno
2 399 Kč 1 982,64 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

TEFAL PRO COMFORT IB5100E0 bílé

Mimořádná stabilita pro pohodlné žehlení
 

Žehlicí prkno Tefal Pro Comfort přináší zážitek vysoce pohodlného žehlení s maximální stabilitou. Má velmi stabilní a širokou pracovní desku, nastavitelnou výšku a silný bavlněný potah. Navrženo z odolných materiálů s robustními nohami, ošetřeno proti korozi.  

VYSOCE POHODLNÉ ŽEHLENÍ S MAXIMÁLNÍ STABILITOU

Prvotřídní žehlicí prkno nabízí výjimečnou úroveň komfortu. Tefal Pro Comfort vám umožní žehlit s lehkostí díky zdokonalené stabilitě a robustnímu provedení. Žehlicí prkno má robustní kovové nohy, navržené tak, aby odolaly hmotnosti až 40 kg. Vysoce kvalitní kovová síťka ošetřená proti korozi a další odolné materiály zajišťují zvýšenou trvanlivost. Široká pracovní plocha (130 cm x 47 cm) nabízí dostatek prostoru pro žehlení větších oděvů. Má široký rozsah nastavitelné výšky (70 cm až 93 cm), aby bylo žehlení ještě pohodlnější. Prkno je vybaveno doplňkovými prvky, jako jsou integrovaná kolečka pro snadné přesouvání, velká nerezová odkládací plocha pro žehličku nebo parní generátor atd. Tefal Pro Comfort je vysoce kvalitní žehlicí prkno zajišťující optimální komfort a stabilitu.

 

Základní prvky
 
  
KOMFORT DÍKY DESIGNU
 
Elegantní a robustní design pro pohodlné žehlení
 
 
Vysoká stabilita
 
Široká stabilní pracovní plocha odolá vůči zatížení až 40 kg díky robustním kovovým nohám. Stabilita byla testována a certifikována nezávislou laboratoří, která představuje světovou jedničku (TÜV SÜD Německo).
 
 
Vysoká kvalita a trvanlivost
 
Kovová mřížka ošetřená proti korozi a odolné materiály jsou základem vysoce kvalitního žehlicího prkna s dlouhou životností.
 
 
Pohodlné žehlení
 
Široká pracovní plocha pro rychlé a snadné žehlení (130 cm x 47 cm). Velká nerezová odkládací plocha pro žehličku nebo parní generátor s tepelně odolnými ochrannými proužky, aby nedošlo k poškození žehlicí plochy. Včetně ramínka na šaty k zavěšení oděvů.
 
 
Efektivní žehlení
 
Silný bavlněný potahh usnadňuje žehlení a nabízí dokonalé výsledky žehlení beze stop potisku na prádle.
 
 
Snadné použití
 
Nastavitelná výška (od 70 do 93 cm) se snadným přístupem k jejímu ovládání. Integrovaná kolečka pro snadný přesun. Odkládací plocha pro žehličku nebo parní generátor je vhodná pro praváky i leváky.
 
 
Záruka 5 let
 
Mezinárodní záruka se vztahuje na veškeré výrobní vady (netýká se potahu žehlicího prkna či poškození plynoucího z nesprávného
použití).
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehlící prkna
Záruka: 5 let
Žehlicí povrch: 130 cm
Materiál základny: kovová základna
Materiál nožiček: kov
Nastavení výšky: 70-93 cm
Ošetření proti korozi: ano
Odkládací plocha: ano
Odkládací plocha pro parní generátory : ano
Kolečka: ano
Potah žehlicího prkna: Pevná bavlna + pěna
Barva potahu: béžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: