ROWENTA TN5221F4 STYLE zastřihovač vlasů

Kód: 16270
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZDARMAZDARMA
ROWENTA TN5221F4 STYLE zastřihovač vlasů
1 249 Kč 1 032,23 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA ADVANCER TN5221F4 STYLE

45 NASTAVENÍ PRO ZVLÁŠTĚ PŘESNÉ ZASTŘIHOVÁNÍ
 

Zastřihovač vlasů Rowenta Advancer kombinuje dokonalé zastřihování a stabilní výkon. Zastřihovač nabízí širokou řadu velmi přesných nastavení spolu s vyhrazeným hřebenovým nástavcem na vousy a zajišťuje tak přesné a personalizované výsledky při úpravě vlasů i vousů. Udržujte svůj skvělý vzhled kdykoli a kdekoli díky zvláště dlouhé výdrži baterie a vysoce přesné úpravě detailů.

VÝHODY produktu

RYCHLÉ DOBITÍ AKUMULÁTORU

Rychlé nabíjení zajišťuje pohodlí: Na jedno zastřižení stačí přístroj nabíjet pouhých 11 minut*. Baterie je plně dobitá po 1,5hodinovém dobíjení.

*Vychází z 15minutové úpravy.

SNADNÉ MONITOROVÁNÍ BATERIE

LED ukazatel výdrže akumulátoru umožňuje snadnou kontrolu stavu baterie pro používání bez obav. Už nikdy se vám zastřihovač nečekaně nevybije!

LITHIUM-IONTOVÁ BATERIE S DLOUHOU VÝDRŽÍ

Lithium-iontová baterie poskytuje 120 minut nepřetržitého provozu. 

NAPROSTO KOMFORTNÍ POUŽITÍ

Úplný komfort při použití díky kompaktnímu designu pro snadnou manipulaci a s možností použití s/bez kabelu.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ

Omyvatelné a odnímatelné čepele pro snadnější čištění a vylepšenou hygienu

SNADNÉ SKLADOVÁNÍ A PŘENÁŠENÍ

Protinárazové pouzdro s vyhrazeným designem pro snadné skladování a přenášení. 

ZVLÁŠTĚ PŘESNÉ ZASTŘIHOVÁNÍ PRO DOKONALOU ÚPRAVU JEDNÍM TAHEM

Celkem 45 nastavení v kombinaci se zvláště velkými čepelemi s titanovým povrchem zajistí přesné zastřižení jedním tahem i u silných a hustých vlasů či vousů.

VYSOCE PŘESNÁ ÚPRAVA DETAILŮ

Celkový počet 45 délek zastřihování od 0,5 mm do 30 mm pro snadné přizpůsobení vašeho stylu přesně podle vašeho přání.

*0,5mm = délka bez hřebenového nástavce

DLOUHODOBĚ KVALITNÍ ZASTŘIŽENÍ

Díky technologii samoostřících čepelí zůstává zastřihování stále stejně kvalitní.

ČEPELE NAVRŽENÉ S ŽIVOTNOSTÍ PO DOBU 15 LET

Ve společnosti Rowenta věříme, že na každém stylu záleží, a věnujeme zvláštní pozornost designu našich produktů. Proto jsou naše čepele vyrobeny s životností po dobu 15 let* pro příjemnou zkušenost při zastřihování.

*Interní test odolnosti čepele podle protokolu Groupe SEB u 30 produktů, 2020.

EFEKTIVNÍ ZASTŘIHOVÁNÍ JEDINÝM TAHEM

Vysoce výkonný motor zajišťuje snadné zastřihování jediným tahem a šetří čas. Zvolte rychlost od 1 po Turbo (6500 rpm) podle hustoty svých vlasů.

ZASTŘIHOVAČ ROWENTA ADVANCER: DOKONALÝ ZÁŽITEK ZE ZASTŘIHOVÁNÍ

Dopřejte si jedinečný zážitek ze zastřihování se zastřihovačem vlasů Rowenta Advancer. Jeho vysoce kvalitní nerezové čepele mají titanový povrch pro dlouhotrvající ostrost a dokonale zastřihují jedním tahem - díky funkci turbo i velmi husté vlasy nebo vousy. Výsledky můžete personalizovat do nejmenšího detailu díky 45 délkám zastřižení od 0,5mm do 30 mm, s přesností nastavení 1 mm. Ideální pro zastřižení vlasů i vousů díky vyhrazenému hřebenovému nástavci na vousy s přesností nastavení na 0,5 mm. Tento zastřihovač je vybaven lithium-iontovou baterií s dlouhou výdrží, která nabízí až 120 minut nepřekonatelné výdrže baterie spolu s funkcí rychlého dobití pro větší praktičnost. Jeho indikátor stavu baterie vám poskytne jistotu a možnost použití s kabelem i bez kabelu ještě více usnadňuje jeho užití. Elektrický zastřihovač vlasů Rowenta Advancer má kompaktní a moderní design s omyvatelnými čepelemi pro dokonalou hygienu a je vybaven protinárazovým pouzdrem pro bezpečné skladování a přenášení.

 

Značka Rowenta PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

 

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

 8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU BĚŽNĚ NIŽŠÍ NEŽ CENA VÝMĚNY SPOTŘEBIČE.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zastřihovače
Záruka: 2 roky
Typ zastřihovače: zastřihovač vlasů
Materiál stříhacích nožů: Titan
Typ napájení: aku+síť
Doba bezšňůrového použití: 120 min.
? Doba nabíjení: 90 min.
Délka sestřihu: 0,5-30 mm
Indikátor nabíjení: ano
? Vodotěsný: ne
Počet nástavců: 3
Nástavce pro zastřihování vlasů: ano
Nástavce pro zastřihování vousů: ano
Cestovní pouzdro: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: