BOSCH SPS4EMI24E myčka nádobí

Kód: 22139
Neohodnoceno
Značka: Bosch
ZDARMAZDARMA
BOSCH SPS4EMI24E myčka nádobí
15 990 Kč 13 214,88 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPS4EMI24E

Speciální funkce

  • EfficientDry: ještě lepší výsledek sušení díky automatickému otevírání dveří
  • Hygienická úroveň ověřena pro program Eco 50 °C a vyšší úrovně pro programy Intenzivní 70 °C a Péče o myčku.
  • Home Connect: domácí spotřebiče s inteligentním připojením Vám usnadní každodenní život
  • Funkce Oblíbený program: vlastní kombinace programu a přídavné funkce jedním dotykem
  • Stahování programu: stáhněte si prostřednictvím aplikace Home Connect další mycí programy, které vhodně doplní váš denní režim.

Automatické otevírání dveří pro lepší výsledky sušení

Ověřený výkon v hygieně

Viry jako korona a chřipka jsou účinně eliminovány v programu Eco 50 °C, což bylo testováno Institutem pro integrativní hygienu a virologii (štítek 1. úrovně hygieny). Výrazně vyšší úrovně hygieny lze dosáhnout pomocí programů s vyšší teplotou, které jsou účinné i proti odolnějším virům, včetně obalených a neobalených virů. To bylo potvrzeno pro program Intenzivní 70 °C a údržbový program Péče o myčku (štítek 3. úrovně hygieny).

Výškové nastavení horního koše

Díky systému Rackmatic může být výška horního koše jednoduše přenastavena až o 5 cm. A můžete to udělat, i když je koš plně naložený. To znamená ještě více možností nastavení a tím maximální flexibilitu.

Tichý program

Tichý program je ten nejtišší způsob jak provozovat vaši myčku. Jeho aktivováním automaticky snížíte hladinu hluku vaší myčky na nejnižší možnou úroveň. Toho je dosaženo speciálně upraveným programem eco 50 °C, sníženým tlakem ostřikování a prodlouženou mycí fází.

Váš spotřebič vás poslechne na slovo

Díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa lze myčku ovládat také hlasem. Zjistěte, zda je v aplikaci Alexa pro vámi nastavenou zemi a jazyk k dispozici příslušná dovednost „Home Connect“. Aktivujte ji a propojte zařízení Amazon Alexa a váš domácí spotřebič.

 

Vlastní kombinace programu a přídavné funkce jedním dotykem

Získejte maximum z vaší chytré myčky nádobí a zjednodušte si každodenní život. Pomocí funkce Oblíbený program si můžete snadno uložit kombinaci svého nejpoužívanějšího programu a přídavné funkce. Naprogramované nastavení lze pak jednoduše spustit pomocí aplikace Home Connect nebo přímo na ovládacím panelu. Zkombinujte například funkci Extra Dry s programem Eco 50 °C a myčku nastavte jediným dotykem. Vlastní spojení programu a volitelné funkce, které ještě více ulehčí mytí nádobí.

Myčka nádobí, která za vás počítá

Spotřebované tablety do myčky je poslední věc, kterou potřebujete, když se právě chystáte mýt nádobí. Funkce počítání tablet v rámci Home Connect aplikace sleduje vaši spotřebu a informuje vás skrze automatická oznámení, když vám zbývá posledních pět tablet od vašeho posledního nákupu. Konečně myčka nádobí, která se o sebe sama postará.

Myčka nádobí, která vás udrží v obraze

Vyčkávání, až vaše myčka domyje, může být ztrátou času a způsobovat zbytečný stres. Zvláště pro ty s nabitým programem. Technologie Home Connect vás uklidní a pomůže vám být produktivnější ve využívání času. Pokud si to přejete, vaše myčka vám může zasílat automatická oznámení do vašeho mobilního zařízení a pohodlně vás tak informovat o aktuálním stavu programu myčky, stejně jako o dalších užitečných informacích. Zvládejte snadněji více věcí najednou ať již doma nebo venku.

Stáhněte si mycí programy, které se dokonale přizpůsobí vašemu každodennímu životu.

Při používání myčky se někdy stane, že mycí programy dokonale neodpovídají vašim individuálním potřebám. Myčky nádobí Bosch s funkcí Stahování programu vám nabídnou možnost stažení dodatečných mycích programů prostřednictvím aplikace Home Connect. Funkce Stahování programu vám zajistí dokonalé umytí nádobí díky programům, které odpovídají vašim specifickým potřebám.

Inteligentní volba programu

Jak poznat, jaký program použít pro jaké nádobí? Asistent programů vám to usnadní. Stačí v aplikaci Home Connect odpovědět na několik otázek týkajících se typu nádobí, úrovně znečištění a vašich osobních preferencí, jakými jsou energetická účinnost, suchost, rychlost a tichost, a systém vám doporučí správný program.Pak už jen stisknete tlačítko Start a můžete se těšit na dokonale umyté nádobí s minimální námahou.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Volně stojící
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 41.8 kg
Třída spotřeby energie: C
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): 59 kWh
Spotřeba vody na cyklus (lit.): 8,9 l
? Počet jídelních sad: 10
? Odložený start: ano
Počet programů: 6
? Auto program: ano
Rychlý program: ano
Indikátor nedostatku soli: ano
Indikátor nedostatku leštidla: ano
? Možnost podstavby: ano
Příborová zásuvka: ano
? AquaStop: ano
Hlučnost: 44 dB
Barva: nerez
Rozměry produktu (VxŠxH): 84,5 x 45 x 60 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: