HAIER WS137GDNFI vinotéka

Kód: 22072
Neohodnoceno
Značka: HAIER
ZDARMAZDARMA
HAIER WS137GDNFI vinotéka
55 990 Kč 46 272,73 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinotéky Wine Bank 60 Series 7 

WS137GDNFI

  • LED osvětlení
  • Systém zamykání dveří
  • Antivibrační kompresor
  • Wine Lens

Wine Bank 60 Series 7

Řada Haier Wine Bank 60 Series 7 o šířce 60cm vám umožní uchovávat vzácnou sbírku vína ve stejných podmínkách jako v profesionálním vinném sklípku. Skladování vína ve správných podmínkách pomáhá zachovat chuť a vlastnosti každého kusu pro komplexní a příjemnější zážitek z ochutnávky, až nastane čas otevřít láhev. Vinné sklípky Haier Wine Bank 60 Series 7 mají dvě oddělené teplotní zóny, takže budete moci skladovat jednotlivé láhve při optimální teplotě... již žádné chladné červené nebo teplé bílé víno. Všechny vinné sklípky Wine Bank 60 Series 7 jsou připojeny k síti Wi-Fi a lze je ovládat prostřednictvím naší nové aplikace „hOn“ (kromě modelu WS137GDNFI, který není připojený k Wi-Fi, ale lze pro něj využít pouze doplňkový obsah v aplikaci hOn bez možnosti dálkového ovládání spotřebiče).
 
 

Vkusné osvětlení, které nenarušuje vnitřní teplotu

LED světla ve vinotékách Haier neslouží pouze jako reflektor pro vaši sbírku vín. Jejich další výhodou kromě příjemného nasvícení je to, že vydávají jen velmi málo tepla. Tato jejich funkce je důležitá pro udržení optimální teploty ve vinotéce.
 
 

Chraňte svoje víno!

Udržujte svou sbírku vína v bezpečí a chráněnou uvnitř vaší profesionální vinotéky, kdykoli budete potřebovat, díky integrovanému zámku s klíčkem.
 
 

Vinotéka, která neruší

Vibrace a hluk mohou poškodit vaše vína, ovlivnit jejich chuť a hlavně narušit vaši radost z nich. Vinotéka Haier má kompresory disponující antivibračním systémem, který snižuje vibrace a hluk na minimum.
 

Wine Lens

Nová aplikace hOn byla vyvinuta ve spolupráci s Vivino, nejoblíbenějším celosvětovým trhem s vínem, a nabízí vám celou řadu doplňkového obsahu. Funkce „Wine Lens“ vám například umožňuje naskenovat etiketu láhve a získat všechny relevantní informace, jako je vinařství, odrůda, rok výroby a uživatelské hodnocení Vivino. Kromě toho aplikace hOn automaticky vloží toto víno do vašeho vinného lístku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinotéky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 102 kg
Roční spotřeba energie: 127 kWh/rok
Energetická třída: F
Počet chladících zón: 2
Rozsah teploty zóna na víno: +5°C až +20°C
Maximální počet lahví 0,75 l typu Bordeaux: 137
Počet polic: 7
Materiál polic ve vinotéce: dřevo
Závěs dveří: pravé
Materiál dveří/víka: Prosklené s UV filtrem
Hlučnost: 39 dB
Rozměry produktu (VxŠxH): 185 x 59,5 x 69,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: