HAIER HWS77GDAU1 vinotéka

Kód: 16409
Neohodnoceno
Značka: HAIER
ZDARMAZDARMA
HAIER HWS77GDAU1 vinotéka
25 990 Kč 21 479,34 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wine Bank 60 Series 7

WS137GDNFI 

  • Systém zamykání dveří
  • Antivibrační kompresor (12 let záruka)
  • LED osvětlení

 

Wine Bank 50 Série 7

Vinotéky Haier se šířkou 50 cm vám umožní skladovat drahocennou sbírku vín za stejných podmínek jako v profesionálním vinném sklípku. Skladování vína ve správných podmínkách pomáhá zachovat jeho chuť, vlastnosti lahve a zajistit všestrannější příjemný zážitek z ochutnávky, jakmile je čas na odkornění. Vinotéky Haier jsou vybaveny technologií přirozeného proudění vzduchu, která udržuje stabilní teplotu prostředí na ideální úrovni a také vlhkost mezi 50% až 70%. Filtr s aktivním uhlím udržuje vzduch vyčištěný, zatímco skleněná dvířka proti UV záření chrání vaše víno před škodlivými paprsky světla a poskytují tak dokonalé podmínky pro vynikající konzervaci vína. Vinotéky mají možnost připojení k WiFi a lze je ovládat na dálku prostřednictvím naší aplikace „hOn“.
 
 

Patentovaná technologie zaručující optimální úroveň vlhkosti

Vinotéky Haier se vyznačují jedním z nejnovějších přírůstků našich exkluzivních patentovaných technologií, systémem Natural Airflow. Prostřednictvím přesných snímačů teploty a vlhkosti spolupracují ventilátor a kompresor na udržení dokonalé úrovně vlhkosti 50–70%, což vytváří podmínky pro uchování vína jako v profesionálním vinařství. Voda z nádržky ve spodní části chladiče se poté přemění na vlhkost a antigravitační neboli vzlínavé proudění částic vody ve vzduchu zaručuje její dokonalou distribuci v celém interiéru.
 
 

Nová aplikace hOn s obsahem od společnosti Vivino

Objevte více informací o vínech, která uchováváte ve vinotéce Haier díky naší intuitivní aplikaci „hOn“ vyvinuté ve spolupráci s Vivino, největší světovou komunitou vín. Naskenujte štítek lahve pomocí funkce „Scan your Wine“ a zobrazte informace, jako je vinařství, ze kterého pochází, druh použitých hroznů, rok výroby a další. Můžete také zobrazit hodnocení uživatelů každé láhve na víno a dokonce objevovat nová vína, která odpovídají vašim chutím díky specializovaným návrhům vín přizpůsobeným vašim osobním preferencím.
 
 

Boční a vrchní osvětlení, které zachová chuť vašeho vína

Teplá barva 3D osvětlení ze zdrojů LED ve vinných sklípcích Haier propůjčí vašim vínům zasloužený, podmanivý vzhled. Celý sklípek svítí odshora až dolů, což vypadá úžasně.
 
 

Vinotéka, která neruší

Vibrace a hluk mohou poškodit vaše vína, ovlivnit jejich chuť a hlavně narušit vaši radost z nich. Kompresory Haier disponují antivibračním systémem, který snižuje vibrace a hluk na minimum.
 
 

TŘÍDA G

Tato vinotéka je ve třídě G podle nového energetického štítku.
 
 

Braňte si svoje víno!

Díky tomuto užitečnému high-tech systému zamčení dveří udržíte svoji sbírku vína v bezpečí kdekoli a kdykoli potřebujete.
 
 
 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinotéky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 58.5 kg
Roční spotřeba energie: 152 kWh/rok
Energetická třída: G
Počet chladících zón: 2
Rozsah teploty zóna na víno: +5°C až +20°C
Maximální počet lahví 0,75 l typu Bordeaux: 77
Počet polic: 4+1
Materiál polic ve vinotéce: dřevo
Závěs dveří: pravé ( možnost záměny otevírání dveří)
Materiál dveří/víka: Prosklené s UV filtrem
Hlučnost: 37 dB
Rozměry produktu (VxŠxH): 127 x 49,7 x 58,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: