HAIER HWS49GAE vinotéka

Kód: 19337
Neohodnoceno
Značka: HAIER
ZDARMAZDARMA
HAIER HWS49GAE vinotéka
13 990 Kč 11 561,98 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wine Bank 50 Series 3

HWS49GAE 

  • Antivibrační kompresor (12 let záruka)
  • Aplikace hOn
  • Třída F
  • Systém 3D osvětlení
  • Oboustranná dvířka

 

Wine Bank 50 Series 3

Řada Haier Wine Bank 50 Series 3 o šířce 50 cm vám umožní uchovávat vzácnou sbírku vína ve stejných podmínkách jako v profesionálním vinném sklípku. Skladování vína ve správných podmínkách pomáhá zachovat chuť a vlastnosti každého kusu pro komplexní a příjemnější zážitek z ochutnávky, až nastane čas otevřít láhev. Proto společnost Haier vytvořila vinný sklípek, který se postará o vaši sbírku tím, že jí poskytne optimální podmínky pro uchovávání, dokud nebudete připraveni vychutnat si víno. Vinné sklípky Haier Wine Bank 50 Series 3 jsou vybaveny skleněnými dveřmi zadržujícími UV záření, které chrání víno před škodlivými světelnými paprsky a tím vytvářejí dokonalé podmínky pro uchovávání vína ve vynikajícím stavu.
 
 

Vinotéka, která neruší

Vibrace a hluk mohou poškodit vaše vína, ovlivnit jejich chuť a hlavně narušit vaši radost z nich. Kompresory Haier disponují antivibračním systémem, který snižuje vibrace a hluk na minimum.
 
 

Nová aplikace hOn s obsahem od společnosti Vivino

Objevte více informací o vínech, která uchováváte ve vinotéce Haier díky naší intuitivní aplikaci „hOn“ vyvinuté ve spolupráci s Vivino, největší světovou komunitou vín. Naskenujte štítek lahve pomocí funkce „Scan your Wine“ a zobrazte informace, jako je vinařství, ze kterého pochází, druh použitých hroznů, rok výroby a další. Můžete také zobrazit hodnocení uživatelů každé láhve na víno a dokonce objevovat nová vína, která odpovídají vašim chutím díky specializovaným návrhům vín přizpůsobeným vašim osobním preferencím.
 
 

TŘÍDA F

Výběr vinotéky třídy F od společnosti Haier znamená úsporu energie, zvýšení efektivity výkonu a ohleduplnost k životnímu prostředí. Snížení spotřeby energie o 34 % v porovnání třídou G.
 
 

Boční a vrchní osvětlení, které zachová chuť vašeho vína

Teplá barva 3D osvětlení ze zdrojů LED ve vinných sklípcích Haier propůjčí vašim vínům zasloužený, podmanivý vzhled. Celý sklípek svítí odshora až dolů, což vypadá úžasně.
 
 
 

Oboustranná dvířka pro maximální přizpůsobení prostoru

Abychom mohli nabídnout co nejuniverzálnější řešení pro různé potřeby našich zákazníků, jsou součástí našich vinoték oboustranná dvířka. Vinotéky tak mohou být instalovány kdekoliv bez ohledu na prostor, získáváte tak naprostou volnost v uspořádání nábytku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinotéky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 37 kg
Roční spotřeba energie: 104 kWh/rok
Energetická třída: F
Počet chladících zón: 1
Rozsah teploty zóna na víno: +5°C až +20°C
Maximální počet lahví 0,75 l typu Bordeaux: 49
Počet polic: 4
Materiál polic ve vinotéce: chrom
Závěs dveří: levé ( možnost záměny otevírání dveří)
Materiál dveří/víka: Prosklené s UV filtrem
Hlučnost: 37 dB
Rozměry produktu (VxŠxH): 82 x 49,7 x 58,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: