HAIER HWS247GGU1 vinotéka

Kód: 22074
Neohodnoceno
Značka: HAIER
ZDARMAZDARMA
HAIER HWS247GGU1 vinotéka
41 990 Kč 34 702,48 Kč bez DPH
Na dotaz
 
 
 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinotéky Wine Bank 60 Série 5

HWS247GGU1

  • Dálkové ovládání
  • Oboustranná dvířka
  • Skleněná dvířka s UV filtrem
  • Systém zamykání dveří
  • Systém 3D osvětlení

Wine Bank 60 Série 5

Wine Bank 60 jsou skutečné vinné sklípky o šířce 60 cm, v nichž můžete uchovávat své vzácné láhve. Skladování vína ve správných podmínkách pomáhá zachovat chuť a vlastnosti každého kusu pro komplexní a příjemnější zážitek z ochutnávky, až nastane čas otevřít láhev. Haier Wine Bank 60 Série 5 je jednozónový vinný sklípek. Umožňuje nastavit správnou teplotu, která je ideální k udržování optimálních podmínek pro skladování jak bílého, tak červeného vína
 
 

Pro klid duše zkontrolujte svoji vinotéku na dálku

Zkontrolujte svoji vinotéku kdykoli a kdekoli. Aplikace hOn umožňuje nekonečnou sadu interakcí mezi vámi a vinotékou. Využijte snadné ovládání a oskenujte etikety na lahvi, díky čemu je můžete automaticky uložit do seznamu svých oblíbených vín a získat další doplňkové informace.
 
 

Oboustranná dvířka pro maximální přizpůsobení prostoru

Abychom mohli nabídnout co nejuniverzálnější řešení pro různé potřeby našich zákazníků, jsou součástí našich vinoték oboustranná dvířka. Vinotéky tak mohou být instalovány kdekoliv bez ohledu na prostor, získáváte tak naprostou volnost v uspořádání nábytku.
 
 

Precizní UV ochrana pro správnou péči o vaše víno

Skleněná dvířka těchto vinoték vám umožnují předvést vaši vzácnou sbírku vín, zároveň ji však chrání před škodlivým světelným zářením, které může ovlivnit jejich stabilitu, chuť a celkovou kvalitu. UV filtry zabraňují pronikání slunečních paprsků, o každá láhev ve vaší sbírce je tak dokonale postaráno až do dne, kdy se rozhodnete ji otevřít.
 
 

Chraňte svoje víno!

Udržujte svou sbírku vína v bezpečí a chráněnou uvnitř vaší profesionální vinotéky, kdykoli budete potřebovat, díky integrovanému zámku s klíčkem.
 
 

Boční a vrchní osvětlení, které zachová chuť vašeho vína

Teplá barva 3D osvětlení ze zdrojů LED ve vinotékách Haier propůjčí vašim vínům zasloužený, podmanivý vzhled. Celý sklípek svítí odshora až dolů, což vypadá úžasně.
 
 

Vkusné osvětlení, které nenarušuje vnitřní teplotu

LED světla ve vinotékách Haier neslouží pouze jako reflektor pro vaši sbírku vín. Jejich další výhodou kromě příjemného nasvícení je to, že vydávají jen velmi málo tepla. Tato jejich funkce je důležitá pro udržení optimální teploty ve vinotéce.
 
 
 

Absolutní kontrola díky digitálnímu displeji

Intuitivní digitální ovládací panel vám umožní pohodlně ovládat nastavení interiéru vinotéky aniž byste museli otevírat dvířka a narušit tak teplotu uvnitř vinotéky. Vše je možné nastavit pomocí elegantního displeje.
 
 

Čistší vzduch ve vinotéce = čistší chuť a aroma vína

Přestože láhve jsou zapečetěny, stále jsou schopny „dýchat“ skrz svůj korek. Z tohoto důvodu je důležité, aby vzduch, který obklopuje vaše lahve byl čistý, a tak nebyla nijak ovlivněna jeho chuť a aroma. Vinotéky Haier disponují filtrem s aktivním uhlím, který zajišťuje, že vzduch v nich je vždy čistý a vaše lahve jsou vždy připraveny ke konzumaci.
 
 

Vkusné dřevěné police

Dopřejte svým lahvím vína péči, kterou si zaslouží, umístěním na tyto jemně vyřezávané dřevěné police.
 
 

Patentovaná technologie zaručující optimální úroveň vlhkosti

Vinotéky Haier se vyznačují jedním z nejnovějších přírůstků našich exkluzivních patentovaných technologií, systémem Natural Airflow. Prostřednictvím přesných snímačů teploty a vlhkosti spolupracují ventilátor a kompresor na udržení dokonalé úrovně vlhkosti 50–70 %, což vytváří podmínky pro uchování vína jako v profesionálním vinařství. Voda z nádržky ve spodní části chladiče se poté přemění na vlhkost a antigravitační neboli vzlínavé proudění částic vody ve vzduchu zaručuje její dokonalou distribuci v celém interiéru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinotéky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 105 kg
Roční spotřeba energie: 184 kWh/rok
Energetická třída: G
Počet chladících zón: 1
Rozsah teploty zóna na víno: +5°C až +20°C
Maximální počet lahví 0,75 l typu Bordeaux: 247
Počet polic: 7
Materiál polic ve vinotéce: dřevo
Závěs dveří: pravé
Materiál dveří/víka: Prosklené s UV filtrem
Hlučnost: 37 dB
Rozměry produktu (VxŠxH): 190 x 59,7 x 71,4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: