TEFAL IH210801 indukční vařič

Kód: 15222
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL IH210801 indukční vařič
2 499 Kč 2 065,29 Kč bez DPH
Na dotaz

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL INDH HOB IH210

Elegantní design pro snadné vaření
 
V rámci prostorově úsporných řešení pro každodenní život přináší přenosná indukční varná deska Tefal Everyday Slim pohodlí a bezstarostné indukční vaření v podobě elegantního štíhlého designu se snadno použitelným ovládáním. Díky šesti přednastaveným programům a manuálnímu ovládání máme k dispozici neomezené možnosti vaření, zatímco srozumitelné a uživatelsky přívětivé rozhraní zajistí bez námahy dokonalé výsledky.
 

Přenosná indukční varná deska Tefal Everyday Slim

Přenosná indukční varná deska Tefal Everyday Slim je navržena s cílem vytvořit praktické a jednoduché řešení. Její design maximálně šetří prostor, a přesto dokáže dosáhnout nekompromisních výsledků pro usnadnění každodenního vaření. Objevte neomezené možnosti díky šesti přednastaveným programům (nízká teplota,mírný var, vaření, rychlé vaření, restování a smažení) a manuálnímu ovládání pro přesné vaření tak, jak to máte rádi. Uživatelsky přívětivé rozhraní a srozumitelný digitální displej umožní ovládat indukční varnou desku bez námahy. Ultra štíhlý design o rozměru pouhých 45 mm vám umožní vařit kdykoli a kdekoli v naprostém bezpečí a pohodě. Díky vylepšeným vlastnostem, jako např. odolným a snadno omyvatelným materiálům, automatickému vypnutí, praktickému časovači a dalším funkcím poskytuje indukční varná deska Tefal Everyday Slim mimořádné řešení pro každodenní vaření.
 
 
Základní prvky
 
 
Snadno použitelné režimy pro každodenní vaření
 
Užijte si rychlé a jednoduché vaření díky výběru ze šesti různých přednastavených programů (nízká teplota,mírný var, vaření, rychlé vaření, restování a smažení) a manuálního ovládání s jednoduše ovladatelnou varnou deskou, která uspokojí všechny vaše potřeby při vaření.
 
 
Štíhlý přenosný design o rozměru 45 mm pro maximální úsporu místa
 
Tento kompaktní formát přenosné varné desky je navržen pro maximálně praktické a snadné použití. V kuchyni maximálně šetří místo, aby byl život každý den snazší.
 
 
Naprosto bezstarostné a snadné vaření
 
Indukční vaření je díky absenci plamene a automatické detekce nádobí nejbezpečnější a nejsnazší způsob vaření na plotýnce. Teplo předává přímo nádobě, což zaručuje velmi rychlé vaření.
 
 
Praktické uživatelské rozhraní
 
Praktické dotykové uživatelské rozhraní má srozumitelný a snadno čitelný displej, aby bylo možné varnou desku ovládat intuitivně a bez námahy zajistit dokonalé výsledky.
 
 
Odolný a snadno omyvatelný sklokeramický povrch
 
Objevte produkt vytvořený pro dlouhou životnost, se snadno omyvatelným povrchem, který je vybaven praktickými funkcemi a vyroben z vysoce kvalitních materiálů.
 
 
Praktické funkce pro každodenní vaření
 
7 úrovní výkonu (od 300 W do 2100 W) pro neomezené možnosti vaření, 180minutový časovač s nastavením po 1 minutě, funkce přerušení vaření, která umožňuje vaření přerušit a opět pokračovat, pro maximální flexibilitu, automatické vypnutí a teploty až do 240 °C.
 
Integrovaný časovač až na 3 hodiny.
 
 
Skvělá kompatibilita
 
Vhodné pro pánve o průměru od 10 cm do 26 cm
 
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vařiče
Záruka: 2 roky
Příkon: 2100 W
Počet plotýnek: 1
Regulace teploty: ano
Pojistka proti přehřátí: ano
Průměr plotny: 26 cm
Povrch: sklokeramika
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: