TEFAL HB643138 OPTICHEF ponorný mixér

Kód: 19553
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL HB643138 OPTICHEF ponorný mixér
1 499 Kč 1 238,84 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL OPTICHEF HB643138

Optimální tok, optimální výkon
 

Na tyčovém mixéru Optichef značky Tefal oceníte zejména optimální tok a vysoký výkon. Speciálně navržený tvar zvonu a nože se stará o dokonalé a snadné mixování, zatímco praktická ochrana proti rozstřiku zvyšuje komfort při vaření. Připravte celou řadu pokrmů díky 800W motoru a mějte vše pod kontrolou díky 20 rychlostem, které jsou plynule regulovatelné bez zastavení mixéru. Komfort dále zvyšuje odměrná nádoba o objemu 800 ml, sekáček s 500 ml nádobou pro snadné sekání nejrůznějších ingrediencí a metla pro bezpracné šlehání.

Tyčový mixér Optichef: Optimální tok, optimální výkon

U tyčového mixéru Optichem od značky Tefal oceníte optimální tok a optimální výkon. Tvar zvonu i nože zajistí snadné mixování pro dokonalou přípravu celé řady pokrmů a díky praktické ochraně proti rozstřiku zažijete při vaření nevídaný komfort. S vysoce výkonným 800W motorem budete mít vše pod kontrolou a pomůže vám v tom i 20 variabilních rychlostí, které se dají plynule regulovat intuitivním voličem bez vypnutí mixéru. Mezi další praktické prvky patří rukojeť s protiskluzovou úpravou a části, které se dají snadno čistit a jsou vhodné i do myčky nádobí. Komfort dále zvyšuje odměrná nádoba o objemu 800 ml, sekáček s 500 ml nádobou pro snadné sekání nejrůznějších ingrediencí a metla pro bezpracné šlehání.

Základní prvky
 
 
 
TECHNOLOGIE POWELIX
 
Díky exkluzivní technologii Powelix, která spojuje extrémně ostré nože a optimalizovaný úhel sekání a pokročilou geometrii, dosáhnete dokonalých výsledků u všech vašich oblíbených receptů až o 30 % rychleji*. *v porovnání s mixérem Tefal LM310
 
 
Výkonný motor s dlouhou životností
 
Motor o příkonu 800 W pro mixování bez námahy a maximální výkon
 
 
Intuitivní volič rychlostí
 
Snadno použitelný volič rychlosti vám umožní upravovat rychlost bez zastavení mixéru. Intuitivní, podsvícený a variabilní.
 
 
Nádoba na sekání o objemu 500 ml (celkový objem)
 
 
Šlehací metla
 
 
OPTIMÁLNÍ VÍR
 
Moderní geometrie čepelí pro homogenní strukturu
 
 
OPTIMÁLNÍ ŽIVOTNOST
 
Optimální úhel nožů, díky kterému dosahuje nejlepšího poměru životnosti a výkonu
 
 
OPTIMÁLNÍ SEKACÍ VÝKON
 
Extrémně naostřené čepele pro neuvěřitelně jemné výsledky mixování
 
 
Ochrana proti vystříknutí
 
Nabízí veškerý potřebný komfort pro vaření.
 
 
Neklouzavá rukojeť s měkčeným povrchem
 
Pro lepší ovládání i s mokrýma rukama
 
 
Odměrná nádoba o objemu 800 ml (celková kapacita)
 

Značka TefalPO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčové
Záruka: 2 roky
Příkon: 800 W
Počet rychlostí: 20
Plynulá regulace rychlosti: ano
Pulzní spínač: ano
Kovový mixovací nástavec: ano
Minisekáček: ano
Šlehací metla: ano
Nástavec na kaši/pyré: ne
Nástavec na přípravu majonézy: ne
Barva: Bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: