TEFAL HB533138 DAILYMIX ponorný mixér

Kód: 16001
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL HB533138 DAILYMIX ponorný mixér
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Skladem

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL DAILYMIX HB533138

Účinný a praktický tyčový mixér od Tefalu pro vaše každodenní použití
 

Spolehlivý výkon spolu se snadným ovládáním je definicí tohoto tyčového mixéru Tefal Dailymix. Vysoce kvalitní čepele zajišťují spolehlivý výkon a odolnost spolu s výkonem 600 W. Vysoce intuitivní a ergonomické startovací tlačítko s jednou rychlostí vám dává na dosah naprostou kontrolu a usnadňuje zvládnutí jakékoli konzistence nebo výsledku pro všechny vaše oblíbené ingredience a recepty, umixované do dokonalosti.

Tyčový mixér Tefal Dailymix: Snadné mixování

Tyčový mixér Tefal Dailymix zajišťuje každodenní dokonalý výkon, s řadou různých praktických funkcí ponorného mixéru, který každý den plní svou funkci. Nové recepty nyní zvládnete bez námahy – lahodné domácí polévky, pyré, salsa, pesto a mnohé další. Vysoce intuitivní, snadno použitelné startovací tlačítko s jednou rychlostí zvládne jakoukoli konzistenci nebo texturu, se spolehlivým 600W motorem pro optimální mixování během chvilky. Objevte dokonalý ponorný mixér s ochranou proti rozstřiku surovin, díky které zůstane vaše kuchyně čistá, odnímatelnými částmi - vhodnými do myčky nádobí, odměrnou nádobou o objemu 800 ml a všestrannými nástavci, které povolí uzdu vaší kulinářské fantazii.

 
 
Základní prvky
 
 
Dokonalé výsledky mixování
 
Tento tyčový mixér má výkon 600 W k dosažení rychlých výsledků, s vysoce efektivním výkonem, který se skvěle hodí pro řadu různých receptů.
 
 
Výkon 600W
 
Spolehlivý výkon je na dosah, výkon 600W pro optimální mixování a okamžité výsledky u všech vašich oblíbených receptů a surovin.
 
 
Šlehací metla
 
Vše, co potřebujete ke šlehání máte na dosah ruky, ideální pro dokonalé omelety, vaječné bílky, pusinky a další.
 
 
Sekáček
 
Objevte bezchybné sekání, ideální na zeleninu, salsu, bylinky, koření a další.
 
 
Odměrná nádoba
 
Odměrná nádoba o objemu 800 ml je skvělá například pro domácí polévky, pyré, pesta a nabízí ideální kapacitu pro každou příležitost.
 
 
Design omezující nepořádek
 
Uchovávejte svou kuchyň dokonale čistou díky ochraně proti rozstřiku surovin pro čistší a příjemnější mixování, které předchází vzniku nečistot a nepořádku.
 
 
Ergonomická rukojeť
 
Objevte zcela pohodlné mixování díky snadno uchopitelné rukojeti s chytrou ergonomií a snadno přístupným ovládáním.
 
 
Snadné ovládání
 
Vysoce intuitivní startovací tlačítko s jednou rychlostí, které je zvláště snadné používat. S jednou rychlostí, která uspokojí všechny vaše mixovací potřeby.
 
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 
 
 
 

.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčové
Záruka: 2 roky
Příkon: 600 W
Počet rychlostí: 1
Plynulá regulace rychlosti: ne
Pulzní spínač: ne
Kovový mixovací nástavec: ano
Minisekáček: ano
Šlehací metla: ano
Nástavec na kaši/pyré: ne
Nástavec na přípravu majonézy: ne
Barva: Bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: