TEFAL HB453138 EASYCHEF ponorný mixér

Kód: 22056
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL HB453138  EASYCHEF ponorný mixér
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Na dotaz

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL EASYCHEF 3V1 HB453138
 
Každodenní recepty na dosah ruky!
 

Tyčový mixér Tefal Easychef zajišťuje dokonalé výsledky při přípravě široké řady receptů, s praktickými funkcemi, které usnadní vaše každodenní vaření. Výkon 450 W této pomůcky do kuchyně poskytuje rychlou a účinnou výkonnost. Kvalitní čepele pro jemné a stejnoměrné výsledky a nastavení dvou rychlostí, pokryjí veškeré vaše potřeby při vaření.

 

Tyčový mixér Easychef je účinná pomůcka do kuchyně: Snadná příprava, vynikající výsledky s tímto multifunkčním mixérem

Tyčový mixér Tefal Easychef s funkcemi speciálně navrženými pro usnadnění každodenního vaření přináší nekonečné možnosti na dosah ruky. Upgradujte své vaření s lahodnými dipy, omáčkami, dezerty a dalšími lahůdkami. Je vybaven výkonem 450 W pro účinnou výkonnost a zahrnuje ultra odolné čepele ZELKROM pro dokonalé výsledky při přípravě smoothie. Použití vašeho ručního multifukčního mixéru nemůže být snadnější. S jednotlačítkovým ovladačem rychlosti, včetně nastavení TURBO pro maximální výkon, rozmixujete i ty nejodolnější ingredience. Odnímatelné části, které lze mýt v myčce, se čistí bez námahy. Čepele s ochraným krytem zamezují nepořádku a ergonomické držadlo této pomůcky do kuchyně s texturovaným povrchem přispívají ke komfortnímu a snadnému použití. To vše se třemi kusy příslušenství pro maximální všestrannost a odolnost, pro dokonalé a silné mixování.
 
Základní prvky
 
 
Efektivní výsledky
 
Tento tyčový mixér má výkon 450 W a přináší rychlé výsledky s vysoce účinnou výkonností, které se dokonale hodí pro širokou řadu receptů.
 
 
Snadné každodenní použití
 
Ergonomické držadlo s protiskluzovým texturovaným povrchem pro úchop a snadnou manipulaci.
 
 
Odolný a silný design
 
Tento tyčový mixér je odolný. Dvě vysoce kvalitní čepele ZELKROM nabízejí mimořádné výsledky díky odolné konstrukci pro dlouhotrvající výkonnost.
 
 
Dvě snadno nastavitelné rychlosti
 
Nastavení dvou rychlostí včetně nastavení funkce TURBO, pro maximální výkon, poskytuje dokonalé výsledky u všech ingrediencí.
 
 
Snadné čištění
 
Odnímatelné části, které lze mýt bez námahy v myčce.
 
 
Praktický design
 
Čepele s ochraným krytem chrání proti nepořádku.
 
 
500 ml příslušenství k sekání
 
Ideální k sekání cibule, bylinek, atd.
 
 
800 ml odměrka
 
Odměrka s velkým objemem k mixování všech vašich receptů
 
 
Příslušenství ke šlehání
 
Ideální pro přípravu šlehačky, vajíček, atd.

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 
 
 
 

.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčové
Záruka: 2 roky
Příkon: 450 W
Počet rychlostí: 2
Plynulá regulace rychlosti: ne
Pulzní spínač: ne
Kovový mixovací nástavec: ano
Minisekáček: ano
Šlehací metla: ano
Nástavec na kaši/pyré: ne
Nástavec na přípravu majonézy: ne
Barva: Bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: