ROWENTA RH99C0WO X-FORCE FLEX 14.60 ANIMAL AQUA AUTO 4V1

Kód: 22122
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZDARMAZDARMA
ROWENTA RH99C0WO X-FORCE FLEX 14.60 ANIMAL AQUA AUTO 4V1
10 999 Kč 9 090,08 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA X-FORCE FLEX 14.60 ANIMAL AQUA AUTO 4V1 200 AW RH99C0WO

Automaticky nastaví optimální sací výkon dle typu podlahy a díky silnému motoru spolehlivě uklidí všechny povrchy v domácnosti
 
Bezdrátový tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 Aqua Auto 4v1 200AW spojuje vysoký sací výkon spolu se spoustou chytrých řešení typických pro Rowenta. Naše nejnovější inovace - motor DigitalForce se sacím výkonem až 200 air wattů a výjimečná výdrž baterie s provozní dobou až 1 hodinu a 10 minut*, chytrý kontrolní displej se zobrazením zbývajícího času do vybití baterie, automatické přizpůsobení sacího výkonu podle typu podlahy a míry znečištění. Spolu s technologií Aqua pro současné vytírání a vysávání v jednom kroku, které zkrátí dobu úklidu o polovinu. A to vše s technologií Flex pro snadný úklid i pod nízkým nábytkem bez nutnosti ohýbání.
 

VÝHODY produktu

XL ZÁSOBNIK NA PRACH

XL zásobník na prach o objemu 0,9 l vám umožní zvláště dlouhou dobu úklidu, snadno se vysypává a je 100% omyvatelný spolu s oddělovačem a filtrem.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

Zažijte rozdíl při opravdovém úklidu kdekoli pro snadný úklid po celém domě, a to nejen podlah: výkonné hloubkové čištění a všestranné pokrytí s přístupem do všech koutů.

MOŽNOST OPRAVY PO DOBU 15 LET

Odolné, masivní materiály a design určený k dlouhé životnosti v kvalitě podpořené závazkem opravitelnosti po dobu 15 let.

PO DOBU OPRAVY NÁHRADNÍ VYSAVAČ K ZAPŮJČENÍ ZDARMA

I když jsou vysavače ROWENTA dlouhodobě zárukou kvality, může se stát, že se Váš produkt poškodí nebo potřebujete s něčím poradit či opravit chybný komponent. Myslíme dopředu a proto jsme pro Vás připravili bezplatnou službu Rowenta se postará, díky které Vám nabídneme nadstandardní péči. Poradíme s nastavením, obsluhou a údržbou Vašeho vysavače, zajistíme pro Vás profesionální servis a nabídneme Vám zapůjčení náhradního vysavače na dobu záruční opravy zcela zdarma.

AŽ 200 AIR WATTŮ SACÍHO VÝKONU

Bezkonkurenční úklid: výkonné sání o síle až 200 air wattů,* baterie s dlouhou výdrží a provozní dobou až 1 hodinu a 10 minut,** a 99,9% HEPA filtrace jemného prachu, alergenů a chuchvalců prachu.

INTELIGENTNÍ ÚKLID

Výjimečný výkon doplněný nejmodernější technologií, s automatickým přizpůsobením sacího výkonu podle typu podlahy pro optimalizovaný výkon při každém úklidu.

2V1 VYTÍRÁNÍ A VYSÁVÁNÍ

Zkraťte dobu úklidu na polovinu díky současnému vytírání a vysávání s vysoce výkonným mopem doplněným o technologii Aqua.

SNADNÉ NASTAVENÍ

Chytrý kontrolní displej zobrazuje zbývající provozní dobu baterie a zároveň vám umožňuje přizpůsobit výkon vašim potřebám díky 4 různým úrovním a funkcí intenzivního výkonu.

VYSOKÁ FLEXIBILITA

Objevte nový způsob naprosto snadného vysávání díky chytrému designu s trubicí Flex pro vysávání kdekoli bez ohýbání a s Power LED Vision k odhalení prachu v tmavých místech.

FLEXIBILNÍ A INTELIGENTNÍ TYČOVÝ VYSAVAČ 4V1 PRO DOKONALÝ ÚKLID I VELKÝCH DOMÁCNOSTÍ

Bezdrátový tyčový vysavač X-Force Flex 14.60 Aqua Auto 200AW přináší technologicky vyspělé inovace a extrémní sací výkon pro perfektní úklid každé domácnosti. Hloubkový úklid je zajištěn vysokým sacím výkonem až 200 air wattů s automatickým přizpůsobením sacího výkonu podle typu podlahy, extra nízkým přístupem a kompletní flexibilitou pro snadný úklid od podlahy ke stropu a mnoho dalšího. A to vše s funkcí vytírání a vysávání 2v1, které zkrátí dobu úklidu na polovinu.

Značka Rowenta PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

 

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

 8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU BĚŽNĚ NIŽŠÍ NEŽ CENA VÝMĚNY SPOTŘEBIČE.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčové
Záruka: 2 roky
Systém : bezsáčkový cyklónový
Filtrace: pěnový filtr
Zdroj energie: Lithium ion
Napětí: 32,4 V
Kapacita zásobníku: 0,9 l
Počet rychlostí: 5
Doba nabíjení: 3 hod.
Doba provozu: 1h 10 min.
Hlučnost: 84 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: