ROWENTA RH98A9WO X-FORCE FLEX 12.60 AUTO 150AW ANIMAL CARE

Kód: 22042
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZDARMAZDARMA
ROWENTA RH98A9WO X-FORCE FLEX 12.60 AUTO 150AW ANIMAL CARE
6 790 Kč 5 611,57 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA TYČOVÝ VYSAVAČ 3V1 X-FORCE FLEX 12.60 AUTO 150AW ANIMAL CARE

Výkonný, inteligentní a neskutečně ohebný
 

Bezdrátový tyčový vysavač 3v1 Rowenta X-Force Flex 12.60 AUTO 150AW je kombinací výjimečného výkonu při vysávání a jedinečné flexibility. Maximální sací výkon až 150 air wattů* zajišťuje dlouhodobě účinný úklid a zasouvací baterie umožňuje působivých 45 minut provozní doby.** Objevte jedinečný zážitek z úklidu díky vlastním technologiím značky Rowenta: Technologie Flex vám umožňuje uklízet 4krát níže*** pod nábytkem bez nutnosti se ohýbat, chytrý kontrolní displej s informaci o nastaveném výkonovém stupni a zbývajícím čase do vybití akumulátoru a rovněž unikátní technológií automatického přizpůsobení sacího výkonu podle typu podlahy a míry znečištění pro co nejlepší výsledek a rovněž pro co nejdelší provozní dobu.

*při použití funkce boost **při použití ručního vysavače ve výkonném režimu Eco ***v porovnání s přístrojem bez ohebné trubice

VÝHODY produktu

XXL ZÁSOBNIK NA PRACH

Extra velký zásobník na prach o objemu 0,9 l vám umožní zvláště dlouhou dobu úklidu, snadno se vysypává a je 100% omyvatelný spolu s oddělovačem a filtrem.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

Zažijte rozdíl při opravdovém úklidu kdekoli pro snadný úklid po celém domě, a to nejen podlah: výkonné hloubkové čištění a všestranné pokrytí s přístupem do všech koutů.

MOŽNOST OPRAVY PO DOBU 15 LET

Odolné, kvalitní materiály a design určený k dlouhé životnosti v kvalitě podpořené závazkem opravitelnosti po dobu 15 let.

PO DOBU OPRAVY NÁHRADNÍ VYSAVAČ K ZAPŮJČENÍ ZDARMA

I když jsou vysavače ROWENTA dlouhodobě zárukou kvality, může se stát, že se Váš produkt poškodí nebo potřebujete s něčím poradit či opravit chybný komponent. Myslíme dopředu a proto jsme pro Vás připravili bezplatnou službu Rowenta se postará, díky které Vám nabídneme nadstandardní péči. Poradíme s nastavením, obsluhou a údržbou Vašeho vysavače, zajistíme pro Vás profesionální servis a nabídneme Vám zapůjčení náhradního vysavače na dobu záruční opravy zcela zdarma.

ŠPIČKOVÝ SACÍ VÝKON

Efektivní úklid: výkonné sání o síle až 150 air wattů,* baterie s dlouhou výdrží a provozní dobou až 45 minut,** a 99,9% filtrace jemného prachu, alergenů a chuchvalců prachu.

AUTOMATICKÉ NASTAVENÍ VÝKONU DLE TYPU POVRCHŮ MÍRY ZNEČIŠTĚNÍ

Výjimečný výkon doplněný nejmodernější technologií, s automatickým přizpůsobením sacího výkonu podle typu podlahy a míry znečištění. Zároveň se umí přizpůsobit délce vlasu koberce aby se rotační kartáč nezastavil.

ÚKLID KDEKOLI

Objevte nový způsob naprosto snadného vysávání díky chytrému designu s trubicí Flex pro vysávání kdekoli bez ohýbání a s Power LED Vision k odstráněni i neviditelného prachu.

EFEKTIVITA NA DOSAH

Chytrý kontrolní displej zobrazuje zbývající dobu provozu a umožňuje vám přizpůsobit výkon vašim potřebám díky 4 různým úrovním a funkcí intenzivního výkonu.

PŘÍSLUŠENSTVÍ ANIMAL CARE

Úklid kdekoli v domě, nikoli pouze podlah, pro všestranné pokrytí s dosahem i do toho nejzazšího rohu - a speciální turbo kartáč na chlupů domácích mazlíčků.

FLEXIBILNÍ A INTELIGENTNÍ BEZDRÁTOVÝ VYSAVAČ PRO SUPER SNADNÁ A EFEKTÍVNÍ ÚKLID

Bezdrátový tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 12.60 AUTO 150AW dodává bezdrátovému úklidu zcela nový rozměr. Jedinečný design a plno skvělých funkcí vám úklid domácnosti nebo vozidla maximálně usnadní. Zajišťuje hloubkové čištění díky vysokému sacímu výkonu až 150 air wattů, 99,9% filtraci, inteligentní úklid s automatickým nastavením sacího výkonu podle typu podlahy nebo míry znečištění a mnoho dalších funkcí. Objevte snadný úklid - od podlahy po strop.

Značka Rowenta PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

 

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

 8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU BĚŽNĚ NIŽŠÍ NEŽ CENA VÝMĚNY SPOTŘEBIČE.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčové
Záruka: 2 roky
Systém : bezsáčkový cyklónový
Filtrace: pěnový filtr
Zdroj energie: Lithium ion
Napětí: 25,2 V
Kapacita zásobníku: 0,9 l
Počet rychlostí: 4
Doba nabíjení: 3 hod.
Doba provozu: 45 min.
Hlučnost: 82 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: