ROWENTA RH20C7WO X-FORCE FLEX 9.60 AUTO ANIMAL AQUA 4V1

Kód: 22125
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZDARMAZDARMA
ROWENTA RH20C7WO X-FORCE FLEX 9.60 AUTO ANIMAL AQUA 4V1
8 399 Kč 6 941,32 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA X-FORCE FLEX 9.60 AUTO ANIMAL AQUA 4V1 100AW RH20C7WO

Nejlehčí tyčový vysavač Rowenta s technologií Flex pro snadný úklid i pod nízkým nábytkem

Usnadněte si úklid díky super lehkému tyčovému vysavači Rowenta X-Force Flex 9.60 Auto Animal Aqua 4v1 100 AW, který je dokonalou kombinací vysokého sacího výkonu až 100 air wattů a maximálního pohodlí při úklidu s vysavačem, který v celku neváži ani 2 kg. Váha ručního vysavače je dokonce pouze 1 kg. Úklid vám usnadní i již klasické vychytávky Rowenta jako je patentovaná technologie Flex, díky které díky ohebné trubici snadno uklidíte i pod skutečně nízkým nábytkem, integrované kartáčky na konci ručního vysavače i hlavní trubice, díky kterým zabránite poškození nábytku případně stropu při vysávání pavučín a v neposledném řadě i chytrý automatický režim, který přizpůsobí sací výkon dle typu vysávaného povrchu a množství znečištění pro vždy dokonalý výsledek a HEPA filtraci, díky které vysavač vypoušti pouze čistý vzduch. S novým nástavcem AQUA můžete snadno vysávat a vytírat podlahy v jednom kroku a ještě více si usnadnit úklid. Na přehledném barevném displeji si snadno nastavíte režim sání a máte vždy pod kontrolou i zůstatek energie v baterii nebo informaci o tom, že je potřeba vyčistit filtr v nádobě na prach.

VÝHODY produktu

SNADNÉ NASTAVENÍ

Chytrý kontrolní displej zobrazuje zbývající provozní dobu baterie a upozornění na nutnost vyčistit filtr, a zároveň vám umožňuje přizpůsobit výkon vašim potřebám díky 3 různým úrovním a funkcí intenzivního výkonu.

PŘÍSLUŠENSTVÍ ANIMAL CARE

Díky široké nabídce příslušenství v balení snadno uklidíte nejenom domácnosti se zvířecímí mazlíčky ale také v autě, na nábytku nebo třeba pavučiny pod stropem

EXTRÉMNÍ HYGIENA A FILTRACE

Pokročilý systém HEPA filtrace, který zachytí až 99,9% jemného prachu, alergenů a chuchvalců prachu a zajišťuje dlouhodobé zdravější vzduch v domácnosti

VYSOKÝ VÝKON A DLOUHÁ VÝDRŽ

Silný sací výkon až 100 air wattů* pro maximální účinnost a dlouhá výdrž baterie s provozní dobou až 45 minut**

EXTRA LEHKÝ A KOMPAKTNÍ

Štíhlý a kompaktní bezdrátový tyčový vysavač - ruční vysavač váží pouhých 1,1 kg. Celý přístroj pak váží pouze 2 kg.

VYSÁVÁNÍ A VYTÍRÁNÍ SOUČASNĚ

Skraťte si úklid na polovinu díky účinnému vytíráni a vysávání zároveň.

AUTOMATICKÉ NASTAVENÍ VÝKONU DLE TYPU PODLAHY

Nemusíte se o nic starat, přístroj sám zvolí ideální výkon pro dosažení nejlepšího výsledku. Zároveň tím šetříte svou peněženku i naši planetu, protože vysavač spotřebuje jen tolik energie, kolik skutečně potřebuje, a nebudete ho muset tak často nabíjet.

ÚKLIDÍ SNADNO A VŠUDE

Díky ohebné trubicí Flex pro vysávání i pod nízkým nábytkem bez ohýbání a s univerzální Deep Power LED Vision hubici odhalíte a vysajete každé smítko prachu

FLEXIBILNÍ A ULTRA LEHKÝ BEZDRÁTOVÝ TYČOVÝ VYSAVAČ PRO SNADNÝ KAŽDODENNÍ ÚKLID

Bezdrátový vysavač Rowenta X-Force Flex 9.60 Auto Animal Aqua nabízí dokonalou rovnováhu výkonu a pohodlí při úklidu. Objevte silný nepřetržitý sací výkon až 100 air wattů pro maximální účinnost na všech typech povrchů zabalený v ultra lehkém a kompaktním designu, kdy ruční vysavač váží pouze 1,1 kg a celý vysavač neváží ani 2 kg. Skvělé výsledky jsou zaručeny díky 99,9% HEPA filtraci, inteligentnímu čištění s automatickým nastavením sání podle typu podlahy, 2v1 - vytírání a vysávání současně, ohebná trubice Flex pro snadný úklid i pod nízkým nábytkem bez nutnosti ohýbání, dlouhá výdrž baterie až 45 minut a mnoho dalšího. Objevte snadný úklid - od podlahy, přes nábytek až po strop.

R                                                            Značka Rowenta PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

 

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

 8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU BĚŽNĚ NIŽŠÍ NEŽ CENA VÝMĚNY SPOTŘEBIČE.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčové
Záruka: 2 roky
Systém : bezsáčkový cyklónový
Zdroj energie: Lithium ion
Napětí: 18 V
Kapacita zásobníku: 0,4 l
Počet rychlostí: 3
Doba nabíjení: 4 hod.
Doba provozu: 45 min.
Hmotnost: 2kg
Hlučnost: 83 dB (A)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: