ROWENTA RH20C0WO X-FORCE FLEX 9.60 AUTO ALLERGY AQUA 4V1

Kód: 22126
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZDARMAZDARMA
ROWENTA RH20C0WO X-FORCE FLEX 9.60 AUTO ALLERGY AQUA 4V1
6 690 Kč 5 528,93 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA X-FORCE FLEX 9.60 AUTO ALLERGY AQUA 4V1 100AW RH20C0WO

Nejlehčí tyčový vysavač Rowenta s technologií Flex pro snadný úklid i pod nízkým nábytkem

Usnadněte si úklid díky super lehkému tyčovému vysavači Rowenta X-Force Flex 9.60 Auto Allergy Aqua 4v1 100 AW, který je dokonalou kombinací vysokého sacího výkonu až 100 air wattů a maximálního pohodlí při úklidu s vysavačem, který v celku neváži ani 2 kg. Váha ručního vysavače je dokonce pouze 1,1 kg. Úklid vám usnadní i již klasické vychytávky Rowenta jako je patentovaná technologie Flex, díky které díky ohebné trubici snadno uklidíte i pod skutečně nízkým nábytkem, integrované kartáčky na konci ručního vysavače i hlavní trubice, díky kterým zabránite poškození nábytku případně stropu při vysávání pavučín a v neposledném řadě i chytrý automatický režim, který přizpůsobí sací výkon dle typu vysávaného povrchu a množství znečištění pro vždy dokonalý výsledek a HEPA filtraci, díky které vysavač vypoušti pouze čistý vzduch. S novým nástavcem AQUA můžete snadno vysávat a vytírat podlahy v jednom kroku a ještě více si usnadnit úklid. Na přehledném barevném displeji si snadno nastavíte režim sání a máte vždy pod kontrolou i zůstatek energie v baterii nebo informaci o tom, že je potřeba vyčistit filtr v nádobě na prach.

VÝHODY produktu

SNADNÉ NASTAVENÍ

Chytrý kontrolní displej zobrazuje zbývající provozní dobu baterie a upozornění na nutnost vyčistit filtr, a zároveň vám umožňuje přizpůsobit výkon vašim potřebám díky 3 různým úrovním a funkcí intenzivního výkonu.

EXTRÉMNÍ HYGIENA A FILTRACE

Pokročilý systém HEPA filtrace, který zachytí až 99,9% jemného prachu, alergenů a chuchvalců prachu a zajišťuje dlouhodobé zdravější vzduch v domácnosti

VYSOKÝ VÝKON A DLOUHÁ VÝDRŽ

Silný sací výkon až 100 air wattů* pro maximální účinnost a dlouhá výdrž baterie s provozní dobou až 45 minut**

EXTRA LEHKÝ A KOMPAKTNÍ

Štíhlý a kompaktní bezdrátový tyčový vysavač - ruční vysavač váží pouhých 1,1 kg. Celý přístroj pak váží pouze 2 kg.

VYSÁVÁNÍ A VYTÍRÁNÍ SOUČASNĚ

Skraťte si úklid na polovinu díky účinnému vytírani a vysávání zároveň.

AUTOMATICKÉ NASTAVENÍ VÝKONU DLE TYPU PODLAHY

Nemusíte se o nic starat, přístroj sám zvolí ideální výkon pro dosažení nejlepšího výsledku. Zároveň tím šetříte svou peněženku i naši planetu, protože vysavač spotřebuje jen tolik energie, kolik skutečně potřebuje, a nebudete ho muset tak často nabíjet.

ÚKLIDÍ SNADNO A VŠUDE

Díky ohebné trubicí Flex pro vysávání i pod nízkým nábytkem bez ohýbání a s univerzální Deep Power LED Vision hubici odhalíte a vysajete každé smítko prachu

FLEXIBILNÍ A ULTRA LEHKÝ BEZDRÁTOVÝ TYČOVÝ VYSAVAČ PRO SNADNÝ KAŽDODENNÍ ÚKLID

Bezdrátový vysavač Rowenta X-Force Flex 9.60 Auto Animal Aqua nabízí dokonalou rovnováhu výkonu a pohodlí při úklidu. Objevte silný nepřetržitý sací výkon až 100 air wattů pro maximální účinnost na všech typech povrchů zabalený v ultra lehkém a kompaktním designu, kdy ruční vysavač váží pouze 1,1 kg a celý vysavač neváží ani 2 kg. Skvělé výsledky jsou zaručeny díky 99,9% HEPA filtraci, inteligentnímu čištění s automatickým nastavením sání podle typu podlahy, 2v1 - vytírání a vysávání současně, ohebná trubice Flex pro snadný úklid i pod nízkým nábytkem bez nutnosti ohýbání, dlouhá výdrž baterie až 45 minut a mnoho dalšího. Objevte snadný úklid - od podlahy, přes nábytek až po strop.

                                                     

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčové
Záruka: 2 roky
Systém : bezsáčkový cyklónový
Zdroj energie: Lithium ion
Napětí: 18 V
Kapacita zásobníku: 0,4 l
Počet rychlostí: 3
Doba nabíjení: 4 hod.
Doba provozu: 45 min.
Hmotnost: 2kg
Hlučnost: 83 dB (A)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: