ROWENTA RH1239 X-TREM COMPACT FLEX ESSENTIAL 2V1

Kód: 22041
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZDARMAZDARMA
ROWENTA RH1239 X-TREM COMPACT FLEX ESSENTIAL 2V1
4 199 Kč 3 470,25 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA X-TREM COMPACT FLEX ESSENTIAL 2V1 RH1239

Extra silný výkon v kompaktním balení
 

Tyčový vysavač Rowenta X-TREM Compact Flex 2v1 nabízí extrémní flexibilitu a vysoký výkon v extrémně kompaktním těle. Tento inovativní bezdrátový tyčový a ruční vysavač 2v1 byl navržen tak, aby se zcela snadno vešel i do těch nejtěsnějších míst, s obousměrnou technologií Flex pro úklid kdekoli bez nutnosti ohýbání. Extra kompaktní napájecí základna umožňuje snadné uskladnění pod nábytkem, ve skříních a na dalších místech včetně prostoru pro uskladnění příslušenství a vestavěnou nabíječkou.

VÝHODY produktu

MOTORIZOVANÝ KARTÁČ S LED OSVĚTLENÍM NA VŠECHNY PODLAHY

Vysoce výkonná motorizovaná LED kartáčová hlavice si snadno poradí i s hluboce usazeným prachem na každém typu podlahy.

OPRAVITELNOST PO DOBU 15 LET

Odolné, masivní materiály a design určený k dlouhé životnosti v kvalitě podpořené závazkem opravitelnosti po dobu 15 let.

VYSOKÁ FLEXIBILITA

Kompaktní a zjednodušený design a úzký tvar, který se bez problémů a snadno dostane kamkoliv - i pod nízký nábytek - bez nutnosti se ohýbat díky pokročilé dvousměrné technologii Flex.

SNADNÉ USKLADNĚNÍ

Inovativní napájecí základna na zemi zajišťuje, aby byl vysavač X-TREM Compact vždy nabitý a připravený kdykoli ho potřebujete. Nabízí extrémně kompaktní uskladnění pod nábytkem, ve skříních a na dalších místech.

POKRYTÍ OD PODLAHY PO STROPY

Multifunkční úklid od podlahy po strop díky systému vše-v-jednom, který zahrnuje tyčový a ruční vysavač, kartáč na pohovky pro hloubkové vysávání a štěrbinová trubice pro úklid bez omezení

.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE

Baterie s dlouhou výdrží nabízí až 40 minut nerušeného úklidu.* *Při použití režimu Eco v poloze ručního vysavače

LEHKÝ A POHODLNÝ

Moderní design s optimalizovaným rozložením váhy umožňuje lehké a pohodlné použití při úklidu - převádí více váhy na podlahu a méně na vaši ruku.

BEZDRÁTOVÝ VYSAVAČ POSKYTUJÍCÍ EXTRÉMNÍ FLEXIBILITU A SNADNĚJŠÍ ÚKLID DOMOVA

Extrémní flexibilita v kompaktním balení: Rowenta X-TREM Compact Flex 2v1 povyšuje domácí úklid na novou úroveň díky inovativnímu pokrytí od podlahy po strop a řadě pokročilých funkcí. Tento bezdrátový vysavač 2v1, který dosáhne všude, je vybavený dvousměrnou technologií Flex, který se dostane i do těch nejužších míst bez nutnosti se ohnout. Spolu s extra nízkou hmotností bude úklid hračkou.

Značka Rowenta PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

 

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

 8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU BĚŽNĚ NIŽŠÍ NEŽ CENA VÝMĚNY SPOTŘEBIČE.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčové
Záruka: 2 roky
Systém : bezsáčkový cyklónový
Filtrace: omyvatelný filtr
Zdroj energie: LI-ION
Napětí: 14,4 V
Kapacita zásobníku: 0,4 l
Počet rychlostí: 2
Doba nabíjení: -
Doba provozu: 40 min.
Hlučnost: 79 dB
Hmotnost: 2,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: