HOOVER HF920H 011 WITH ANTI-TWIST

Kód: 21421
Neohodnoceno
Značka: HOOVER
12 990 Kč 10 735,54 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

HF9 WITH ANTI-TWIST™

Akumulátorový tyčový vysavač Hoover HF9 je navržen tak, aby poskytoval působivý výkon při vysávání prachu a nečistot na všech površích v celé vaší domácnosti. Optimální doba 30 minut provozu, ve standardním režimu s hlavní motorizovanou hubicí s jednou baterií, plně postačí pro úklid domácnosti o velikosti až 100 m2. Hubice je vybavena naší novou technologií ANTI-TWIST™, která radikálně snižuje namotávání vlasů na kartáč a zajišťuje bezproblémovou a rychlou údržbu.

SNADNÉ VYSÁVÁNÍ NAD PODLAHOU

Vysávání nad podlahou nemůže být jednodušší. Už se nemusíte ohýbat k podlaze: pohodlně oddělte hadici od hubice pomocí praktického pedálu a pusťte se kdykoli do úklidu nad zemí.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO KAŽDÝ DRUH POVRCHU

HF9 je vybaven integrovaným prachovým a nábytkovým kartáčem 2v1 a štěrbinovou hubicí, které lze snadno nasadit jak na ruční jednotku vysavače, tak na trubici pro úklid nad podlahou. Prachový kartáč je ideální pro tvrdé a delikátní povrchy jako jsou police, klávesnice či rámy obrazů, nábytkový kartáč snadno vyčistí čalounění a látkové povrchy. Dlouhá štěrbinová hubice je připravena k použití v úzkých a těžko dostupných místech.

QUICK PARK&GO

Potřebujete si odpočinout? Žádný problém! HF9 lze v případě potřeby během vysávání zaparkovat ve svislé poloze (na tvrdých podlahách), abyste mohli pohodlně dělat další činnosti. Tato funkce je během vysávání velmi praktická, avšak dbejte na bezpečnost, obzvlášť v případě, pokud máte děti. Nenechávejte vysavač zaparkovaný bez dozoru, jelikož není připevněný. Pokud jste již dokončili vysávání, můžete vysavač uložit do praktického nástěnného držáku, kde již může být ponechán zcela bez dozoru.

OPTIMALIZOVANÝ VÝKON A EFEKTIVNÍ DOBA PROVOZU

Díky efektivnímu řízení spotřeby a výkonnému bezkartáčovému motoru poskytuje dokonalé vyvážení hmotnosti a sacího výkonu. Průměrná doba vysávání domácnosti do 100 m2 činí 26 minut*, tedy pohodlně zvládnete uklidit celou domácnost v běžném režimu bez ztráty sací síly. * posouzeno v souladu s metodikou uvedenou v článku 6.16.2.4 IEC 62885-4:2020.

AŽ 60 MINUT PROVOZU

HF9 je dodáván s dvěma bateriemi, s použitím druhé baterie dosáhnete až 60 minut celkové doby provozu a můžete nabíjet jednu baterii, zatímco používáte druhou.

INTUITIVNÍ LED DISPLEJ

Tyčový vysavač Hoover HF9 je vybaven prémiovým a intuitivním LED displejem, abyste měli vše, co potřebujete, na dosah ruky. Zvolte režim dle vašich potřeb: tlačítkem zapnout / vypnout aktivujete přístroj ve standardním režimu, dále můžete volbou povrchu určit rychlost otáčení kartáče, či zvolit Turbo režim (12 min, respektive 24 minut s použitím druhé baterie) pro plný výkon při náročném vysávání. Ať zvolíte jakýkoliv režim, displej bude v každém z nich zobrazovat zbývající čas úklidu. Samozřejmostí je indikátor stavu baterie či údržby předmotorového filtru. Displej navíc nabízí informaci o procentuálním nabití vašeho přístroje, podobně, jak jste zvyklí u svého mobilního telefonu.

TECHNOLOGIE ANTI-TWIST™

Hoover HF9 zaručuje snadnou, bezproblémovou a rychlou údržbu hubice. Nově integrovaný hřeben zabraňuje omotávání vlasů a nečistot kolem lišty kartáče, tedy hlavní údržba probíhá přímo během úklidu! Praktický průhledný horní kryt umožňuje snadný přístup ke kartáči a jeho rychlé vyjmutí bez nutnosti obracet hubici. Hybridní kartáčová lišta vyrobená ze směsi měkkých a tvrdých štětin nabízí bezchybný výsledek úklidu na jakémkoliv druhu povrchu.

APLIKACE HON

Pomocí aplikace hOn můžete svůj vysavač zaregistrovat a získat přístup k obsahu, jako je rychlý průvodce, upozornění na údržbu nebo řešení problémů a další tipy.

 

PRUHOVÉ LED OSVĚTLENÍ HUBICE

HF9 je vybaven dvěma předními LED pruhy na hubici. Toto dvojité LED osvětlení umožňuje během úklidu jasně vidět nečistoty v tmavých oblastech. Unikátní studené osvětlení odhalí prach, který by při běžném osvětlení zůstal skrytý. Boční měkké nárazníky na hlavní motorizované hubici zajistí ochranu nábytku při manipulaci v jeho blízkosti.

 

5 LET ZÁRUKA

HF9 byl vyroben z materiálů nejvyšší kvality a prošel stovkami testů, abychom se ujistili, že bude spolehlivě fungovat po mnoho let. Proto pro váš klid nabízíme 5letou bezplatnou záruku. Podmínkou je registrace do 30 dnů od nákupu na go.he.services/5yrs-we. Platí smluvní podmínky.

 

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ ZVÍŘECÍCH CHLUPŮ

Zbavte veškerý čalouněný nábytek a schody nečistot s pomocí rotační Mini Turbo hubice s LED osvětlením. Vysoce efektivní hubice s rotačním kartáčem a předním pruhovým LED osvětlením pro účinné vysávání zvířecích chlupů a vlasů ze všech měkkých povrchů.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčové
Záruka: 5 let
Systém : bezsáčkový cyklónový
Filtrace: pěnový filtr
Zdroj energie: Lithium ion
Výkon (W): 350
Napětí: 21,6 V
Druh regulace výkonu: Variabilní s LED displejem
Kapacita zásobníku: 0,7 l
Doba nabíjení: 3,5 hod.
Rychlé nabití na 80%: 3 hod.
Doba provozu: 60 min.
Provozní doba - režim Standard: 30 min.
Provozní doba - režim Turbo: 10 min.
Držák na zeď: ano
Vertikální parkovací pozice: ano
Režim koberce: ano
Tichý režim: ne
Integrované příslušenství: ne
LED světlo na hubici: ano
Odstraňovač zvířecí srsti: ano
Štěrbinová hubice: ano
2v1 velký prachový kartáč a hubice na nábytek: ano
Rozměry (v x š x h): 111 x 21,3 x 26 cm
Hmotnost: 3,36 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: