TEFAL TT693110 Tefal Sense 2S topinkovač

Kód: 19242
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL TT693110 Tefal Sense 2S topinkovač
1 259 Kč 1 040,50 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL TOAS Tefal Sense 2S TT693

Rozzářete si začátek dne
 

Zjednodušte si svou rutinu v kuchyni s tímto intuitivním a progresivním topinkovačem, který je nejen krásný, ale i velmi praktický. S topinkovačem Tefal na 2 krajíce si vychutnáte dokonale opečený chléb – přesně tak, jak to máte rádi, a to díky snadno nastavitelným oblíbeným předvolbám, velkému digitálnímu odpočítávání a čtyřem vyhrazeným funkcím s dotykovými tlačítky. Díky praktickým funkcím a jednoduchému, ale modernímu designu máte vynikající toast na dosah ruky.

Topinkovač Tefal: Rozzářete si začátek dne

Vychutnejte si dokonale opečený toast, dokonale přizpůsobený vašemu vkusu: díky topinkovači Tefal, modernímu, intuitivnímu topinkovači, který je rafinovaný a moderní zároveň. Tento elegantní bílý topinkovač umožňuje uložit vámi preferované nastavení, takže stačí jediný dotyk a opečete si toast tak, jak to máte rádi. Obsahuje také praktický a minimalistický digitální displej, který uvádí živý odpočet doby opékání a má také řadu sedmi stupňů opečení, od světle zlatavého po extra křupavý – dokonalé nástroje pro výsledky podle vašich přání. K dalším praktickým funkcím patří samostatné funkce Stop, Rozmrazit a Ohřát se světelným indikátorem, nastavitelnou šířkou otvorů s automatickým zarovnáním toastu na střed, odstranitelným táckem na drobky pro snadné čištění a pákou s vysokým zdvihem pro snadné vyjmutí toastu. Navíc má vylepšený estetický a intuitivní design, který se skvěle hodí na kuchyňskou linku každé moderní a sofistikované kuchyně.

Základní prvky 
 
 
Digitální displej s odpočítáváním času
 
Vylepšený design má integrovaný minimalistický a snadno čitelný digitální displej s odpočtem času a stupni 1-7 pro přesnou kontrolu opékání a dokonalé výsledky. Moderní a sofistikovaný vzhled.
 
 
4 vyhrazené funkce s dotykovými tlačítky
 
Stupeň opékání 1-7: Vychutnejte si dokonalý toast tak, jak ho máte rádi, ať už lehce opečený, nebo zvláště křupavý, díky 7 stupňům intenzity opékání. Funkce Stop, Rozmrazit a Ohřát se světelným indikátorem okamžitě zastaví cyklus opékání, opékat můžete i zmražený chléb a ohřát dříve opečený chléb během 30 vteřin.
 
Vyjímatelný tácek na drobky pro snadné čištění
 
Vyjímatelný tácek na drobky se snadno vysouvá pro rychlé a snadné čištění.
 
 
Páka s vysokým zdvihem pro snadné vyjmutí topinky
 
Snadno vyjměte i ten nejmenší kus chleba díky praktické páce s vysokým zdvih
 
 
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Topinkovače
Záruka: 2 roky
Příkon: 850 W
Počet štěrbin: 2
Stupně nastavení: 7
Funkce rozmrazování: ano
? Nástavec na pečivo: ne
? Funkce STOP: ano
Barva : bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: