TEFAL TT1A1830 topinkovač

Kód: 15221
Neohodnoceno
Značka: Tefal
739 Kč 610,74 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL TOASTER 2-SLOT TT1A1830
 
Dopřejte si to podstatné!
 

S toustovačem Tefal na 2 krajíce chleba k základům toustování! Můžete si nastavit 7 úrovní opékání, získáte dokonalé a přesné výsledky. Otvor s proměnlivou šířkou se automaticky vycentruje kolem chleba, bez ohledu na tloušťku krajíce. Další funkce zahrnují tlačítko stop pro okamžité přerušení toustování. Oceníte funkci vysokého zdvihu pro vyjmutí i těch nejmenších krajíčků chleba. Atraktivní, lesklý černý toustovač, dokonalý pro každou kuchyňskou linku.

Toustovač na 2 krajíce chleba TEFAL: Dopřejte si dokonalé tousty

Toustovač na 2 krajíce chleba se dokonale hodí do vaší kuchyně. Jeho možnost nastavení 7 úrovní opékání zajišťuje, že připravíte toust přesně takový, jaký máte rádi. Jeho 2 široké otvory mají prvek pro automatické centrování silných a tenkých krajíců. Další funkce tohoto toustovače na 2 krajíce chleba zahrnují tlačítko stop pro okamžité přerušení toustování. Oceníte funkci vysokého zdvihu pro vyjmutí i těch nejmenších krajíčků chleba. Navíc má odnímatelný tácek na drobky pro snadné čištění. Atraktivní, lesklý černý toustovač, dokonalý pro každou kuchyňskou linku.

 
Základní prvky
 
 
 
Nastavitelná šířka otvoru
 
Otvor se automaticky centruje kolem chleba – ideální pro tenké i silné krajíčky chleba.
 
 
Příprava toustů dle Vašeho přání
 
7 nastavitelných úrovní opékání pro dokonalé výsledky.
 
 
Vysoký zdvih pro snadné vyjmutí toustu 
 
Snadno vyjmete i ty nejmenší tousty.
 
 
Odnímatelný výsuvný tácek na drobky pro pohodlné čištění 
 
Díky výsuvnému odnímatelnému tácku na drobky se čistí rychle a snadno.
 
 
Automatická funkce stop
 
Kdykoliv ihned zruší cyklus přípravy toustů.
 
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Topinkovače
Záruka: 2 roky
Počet štěrbin: 2
Stupně nastavení: 7
Funkce rozmrazování: ano
? Nástavec na pečivo: ne
? Funkce STOP: ano
Barva : černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: