TEFAL VT254070 VACUPACK + Sáčky Tefal.

Kód: 7338
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL VT254070 VACUPACK  + Sáčky Tefal.
1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL CLASSIC VT254070 černá

Uchovejte potraviny déle čerstvé!
 

Zajistěte jediným stisknutím tlačítka díky vakuovačce Vacupack Classic čerstvost potravin. Automatický proces „Vacuum & Seal“ probíhá ve třech jednoduchých krocích: Naplňte sáček a vložte jej otevřenou stranou do vakuovačky Vacupack Classic. Zavřete víko a stiskněte tlačítko „Vacuum & Seal“. Otevřete víko a vyjměte vakuově zabalené potraviny. A můžete vyrazit! Součástí vakuovačky je 18 sáčků (10 ks o velikosti 22x30 cm a 8 ks o velikosti 28x35 cm).  

Udržujte potraviny déle čerstvé s vakuovačkou Vacupack Classic

S vakuovačkou Vacupack Classic vydrží potraviny déle čerstvé. Stačí tři jednoduché kroky: naplňte sáček a vložte jej otevřenou stranou do tavicího prostoru vakuovačky. Zavřete víko a stiskněte tlačítko „Vacuum & Seal“. Otevřete víko a vyjměte vakuově zabalené potraviny. A můžete vyrazit! Díky 18 sáčkům ve dvou velikostech můžete začít ihned. Funkce „Seal Only“ umožňuje snadné zatavení. Díky funkci „Stop“ můžete fázi odsávání vzduchu kdykoliv v případě potřeby zrušit. Všechny skvělé funkce navíc doplňuje perfektní lesklé provedení vhodné do moderní kuchyně a prostorově nenáročný design s úložným prostorem na napájecí kabel v zadní části. 

 

Základní prvky
 
 
 
Automatická funkce „Vacuum & Seal“
 
Tři jednoduché kroky, jak používat systém Vacupack Classic: naplňte sáček a vložte jej otevřenou stranou do vakuovačky Vacupack Classic. Zavřete víko a stiskněte tlačítko „Vacuum & Seal“. Otevřete víko a vyjměte vakuově zabalené potraviny. A můžete vyrazit!
 
 
Včetně 18 sáčků
 
Začněte používat vakuovačku s 18 sáčky ve dvou různých velikostech – 10 kusů o rozměrech 22 x 30 cm a 8 kusů o rozměrech 28 x 35 cm. 
 
 
Snadné skladování
 
Úložný prostor na napájecí kabel v zadní části a možnost vertikální polohy na kuchyňské lince pro úsporu prostoru.
 
 
Moderní vzhled
 
Lesklé černé provedení se skvěle hodí do vaší moderní kuchyně.
 
 
Funkce „Seal Only“
 
Vakuovačka Vacupack Classic je vybavena funkcí „Seal Only“, která umožňuje zatavit v případě potřeby jakýkoliv sáček.  
 
 
Funkce Stop
 
Umožňuje odsávání vzduchu kdykoliv zrušit.
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svářečky fólií
Záruka: 2 roky
Příkon: 130 W
Funkce automatické vysávání a zatavení: ano
Funkce zatavení: ano
Funkce vlhký nebo suchý: ano
Funkce pulzní vysání: ano
Funkce STOP: ano
Prostor pro ukládání roliček sáčků: ne
Nůž: ne
Funkce odsávání pro krabičky: ne
Šířka sáčků: 30 cm
Šířka zatavení : 31 cm
Tloušťka zatavení: 1 cm
Příslušenství: 10 ks sáčků velikosti 22x30 cm a 8 ks velikosti 28x35 cm
Barva: lesklá černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: