TEFAL BL46EN38 ECO RESPECT stolní mixér

Kód: 19248
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL BL46EN38 ECO RESPECT stolní mixér
3 049 Kč 2 519,83 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL BLD ECO RESPECT BL46EN38

Ekologicky šetrnější pro vždy příjemné vaření!
 

Řada mixérů Eco Respect nabízí první produkty pro přípravu jídla s ekologicky šetrnou konstrukcí, jejímž cílem je zmírnit jejich negativní vliv na životní prostředí. Tento produkt je z 65 % vyroben z recyklovaného plastu (plast = 22 % celkové hmotnosti produktu) ve Francii a dodává se také v ekologickém obalu (viz podrobnosti níže). Tento mixér neobsahuje BPA, je z 50 % recyklovatelný a dostupnost servisních oprav je zaručena po dobu 10 let. Díky jeho výkonnému motoru o příkonu 800 W a skleněné nádobě můžete snadno mixovat ingredience a dát volný průchod své kreativitě při přípravě zdravých receptů. 

Mixér s ekologickým designem pro zmírnění negativního vlivu na životní prostředí 

S mixérem Eco Respect máte super snadné a lahodné smoothies na dosah ruky.  Tento mixér s ekologickým designem vám umožní připravit různé druhy lahodných teplých a studených receptů. Jeho výkonný motor o příkonu 800 W v kombinaci se 4 nerezovými ostrými noži vám umožňuje rychlé a účinné mixování každý den. Jednoduchý dvourychlostní otočný přepínač s pulzní funkcí usnadňuje dosažení správné konzistence, zatímco termální skleněná nádoba odolná proti nárazům umožňuje bez obav mixovat horké směsi (až do 80 °C) i drtit led. Systém Smart Lock 3v1 usnadňuje zacvaknutí nádoby do správné pozice, automaticky zajišťuje nože před chodem a umožňuje bezpečný a snadný přístup k nožům při čištění. Díky čtyřem přísavkám na základně je mixér stabilní bez ohledu na hutnost konzistence.

Základní prvky
 
 
MIXÉR S EKOLOGICKÝM DESIGNEM
 
Vyroben z 65 % z recyklovaného plastu, plast: 22 % celkové hmotnosti produktu
Ekologické balení: recyklovatelné, 90 % recyklovaných vláken, inkoust na bázi vody, 0 plastů
Z 50 % recyklovatelný produkt, při výměně přístroje ho prosím odevzdejte na příslušné místo k recyklaci
 
 
RYCHLÉ MIXOVÁNÍ 
 
Výkonný motor o příkonu 800 W pro rychlé a účinné mixování. 2 rychlosti a pulzní funkce
 
OPTIMÁLNÍ VÝSLEDKY A RYCHLÉ ČIŠTĚNÍ
 
4 nerezové ostré nože, které zvládnou i drcení ledu. Nože jsou vyjmutelné pro snadné čištění
 
 
TEPLÉ A STUDENÉ RECEPTY
 
Skleněná nádoba odolná proti teplu (až do 80 °C) a s velkým objemem (1,75 l celkem / 1,25 l využitelného objemu)
 
 
VYROBENO VE FRANCII
 
Vyrobeno ve francouzském závodě v Lourdes
 
 
DLOUHÁ VÝDRŽ 
 
Systém chlazení vzduchem pro optimální výdrž motoru
 
BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM
 
Díky chytrému uzavírání 3v1 je o 40 % snadnější zacvaknutí nádoby na místo, nože jsou automaticky zajištěny před spuštěním a navíc je možné nože bezpečně a snadno vyjmout pro čištění. 
 
 
 
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní
Záruka: 2 roky
Příkon: 800 W
Objem nádoby: 1,75 l
Automatické programy: ne
Nádoba: skleněná
Minisekáček: ne
Mlýnek: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: