TEFAL SW701110 SNACK XL sendvičovač

Kód: 16243
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL SW701110 SNACK XL sendvičovač
2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL SNACK XL SW701110 bílý

Připravujte štědře naplněné toustované občerstvení - se spoustou místa pro vaše oblíbené přísady!
 

Tefal Snack XL Sendvičovač představí ve vaší kuchyni štědře plněné gurmánské občerstvení! Zvláště velké a zvláště hluboké desky promění všechny vaše oblíbené přísady na syté a štědře plněné sendviče připravené k vychutnání. Desky lze navíc rychle vyměnit za přiložené desky vaflovače pro zvláště hluboké vafle, které vybízejí k navrstvení lahodného zdobení.

Sendvičovač Tefal Snack XL: Štědře naplněné toustované občerstvení

Vychutnejte si gurmánské sendviče přesně podle vašeho přání se sendvičovačem Tefal Snack XL. Jeho zvláště velké desky jsou širší a hlubší než u klasických sendvičovačů, pro syté a štědře naplněné sendviče plné všech vašich oblíbených přísad. Dokonale připraví všechny velikosti a typy chlebů, od vícevrstvých club sendvičů po štědře plněné bagely a vysoké sendviče Reuben. Navíc se Snack XL díky dvěma odnímatelným deskám přiloženým k přístroji rychle promění na vaflovač - pro velkorysé vafle připravené na bohaté a lahodné zdobení. Desky je možné mýt v myčce pro rychlé a snadné čištění. Tento výkonný sendvičovač a vaflovač lze prakticky uskladnit ve svislé poloze k úspoře místa, když ho nepoužíváte.

 

Základní prvky
 
 
 
Sytější sendviče
 
Vychutnejte si lahodné a gurmánské sendviče plněné všemi vašimi oblíbenými přísadami, díky zvláště velkým deskám, které jsou širší a hlubší, než u klasických sendvičovačů.
 
 
Všechny velikosti chlebů
 
Skvělý pro všechny velikosti a typy chlebů, k dosažení řady lahodných výsledků.
 
 
Odnímatelné plotny
 
Součástí jsou dvě hluboké odnímatelné desky: jedna na sendviče a jedna na velkorysé vafle - dokonale pojmou mnoho různých zdobení.
 
Lze mýt v myčce
 
Desky lze mýt v myčce pro rychlé a snadné čištění.
 
Výkonný
 
Výkon 850 W zajistí vynikající výsledky.
 
 
Skladování ve svislé poloze
 
Pro větší praktičnost je možné Snack XL skladovat ve svislé poloze, aby nezabíral místo, když ho nepoužíváte.
 
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sendvičovače
Záruka: 2 roky
Příkon: -
Vyjímatelné desky: ano
Sendvičová deska: ano
Tvar sendvičů: trojúhelníky
Vaflovací deska: ano
Grilovací deska: ne
Deska na malé chuťovky: ne
? Možnost mytí v myčce: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: