ROWENTA RO6164EA GREEN FORCE MAX SILENCE ECO 900W CAR KIT

Kód: 22046
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZDARMAZDARMA
ROWENTA RO6164EA GREEN FORCE MAX SILENCE ECO 900W CAR KIT
4 499 Kč 3 718,18 Kč bez DPH
Na dotaz

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA SÁČKOVÝ VYSAVAČ GREEN FORCE MAX SILENCE ECO 900W CAR KIT

Extrémně tichý a výkonný sáčkový vysavač vyrobený z recyklovaných plastů*
 

Nechcete volit mezi vysokým výkonem a snižováním vaší ekologické stopy? Nový sáčkový vysavač Rowenta Green Force Max Silence ECO 900W je tedy přesně pro vás! Tento výkonný vysavač nabízí dokonalé výsledky úklidu s motorem o nízké spotřebě max. 900 W* spolu s filtrací třídy HEPA (filtrace min. 99,98 %) pro vypouštění čistého vzduchu a je tak perfektní pro domácnosti s alergiky. Vysavač byl vyvinutý a vyrobený ve Francii ze 70 % z recyklovaného plastu a je dodáván v EKO balení bez plastů**. Jeho provoz je extrémně tichý a s pouhými 65 dB(A) hlučnosti je tišší než běžná konverzace.

VÝHODY produktu

PŮSOBIVÉ POKRYTÍ PLOCHY

Extra dlouhý poloměr úklidu o délce 12 metrů pokryje velkoplošné obytné prostory bez nutnosti vyndání ze zásuvky - pro nesrovnatelně praktický a pohodlný úklid.

DOKONALÁ HYGIENA

Sáček Hygiene+ byl navržen pro pohodlí a snadné použití a poskytuje hygieničtější systém výměny sáčků, který zamezuje jakémukoli kontaktu s prachem.

CHYTRÝ KOMPAKTNÍ DESIGN

Kompaktní design zaručuje snadné a praktické uskladnění každý den, s vylepšenou ergonomií pro extra snadný úklid.

MAXIMÁLNÍ VÝKON S NÍZKOU SPOTŘEBOU*

Objevte vysoce výkonný vysavač vybavený výkonným motorem s nízkou spotřebou* max. 900 W pro vynikající hloubkové čištění na všech podlahách a površích.

CÍLEM JE UDRŽITELNOST

Výjimečný přístroj vyrobený z až 70 % z recyklovaného plastu,* 80 % recyklovatelný,*** zabalený v ekologickém balení, které je 100% recyklovatelné*** s biologicky rozložitelným obalovým materiálem **plast: 66 % z celkové hmotnosti nádoby ***potenciální recyklovatelnost, je nutné třídit v příslušném místním zařízení

ZVLÁŠTĚ TICHÝ CHOD

Tichý vysavač zajišťuje pohodlnější úklid při pouhých 65 dB(A) - hlasitost tišší než každodenní konverzace.

NEUVĚŘITELNÁ FILTRACE

Filtrace třídy HEPA (min. 99,98 %) zachytí částečky prachu o velikosti až 0,3 µm - zajišťuje neuvěřitelnou kvalitu čistého vzduchu, ideální pro rodiny a ty nejcitlivější osoby.

MOŽNOST OPRAVY PO DOBU 15 LET

Odolné, masivní materiály a design určený k dlouhé životnosti v kvalitě podpořené závazkem

TICHÝ A EKOLOGICKY VYSAVAČ URČENÝ PRO HLOUBKOVÝ ÚKLID I EXTRA VELKÉ DOMÁCNOSTI

Objevte vysavač Rowenta Green Force Max Silence ECO 900W. Tento vysoce výkonný vysavač je vybaven motorem s nízkou spotřebou* max. 900 W pro vynikající výsledky na všech podlahách a površích. Kromě toho, že je zvláště tichý při 65 dB(A), je také příslibem zdravějšího a hygieničtějšího prostředí díky filtraci ve třídě HEPA. A to vše v přístroji, který je vyrobený z až 70 % z recyklovaného plastu** s ekologickým balením.

  

Značka Rowenta PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

 

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

 8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU BĚŽNĚ NIŽŠÍ NEŽ CENA VÝMĚNY SPOTŘEBIČE.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčkové
Záruka: 2 roky
Příkon: 900 W
Objem prachového sáčku: 4,5 l
Typ sáčku: Hygiene+
? Indikátor naplnění sáčku: ano
Regulace výkonu: ano
HEPA filtr: ano
Trubice: teleskopická kovová
? Parketová hubice: ne
Maxi turbokartáč: ne
? Mini turbokartáč: ne
? Štěrbinová hubice: ano
? Hubice na čalounění: ano
? Easy Brush kartáček: ano
? Akční rádius: 12 m
Hlučnost: 65 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: