ROWENTA RO4931EA GREEN FORCE MAX ECO 900W

Kód: 19534
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZDARMAZDARMA
ROWENTA RO4931EA GREEN FORCE MAX ECO 900W
3 499 Kč 2 891,74 Kč bez DPH
Skladem

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA Green Force Max ECO

Nejvýkonnější ekologicky odpovědný sáčkový vysavač od značky Rowenta

Hledáte výkonný vysavač a zároveň se snažíte myslet na životní prostředí a žít více udržitelně? Pak je novinka v podobě sáčkového vysavače Rowenta Green Force Max ECO RO4931EA tím pravým pro vás! Užijte si výkon, který zanechá váš domov bez poskvrnky, a to díky motoru s nízkou spotřebou (max. 900 W) a filtračnímu systému, který zachytí 99,98 % prachu a alergenů. Tento vysavač tvoří až 70 % recyklovaného plastu*. Jeho 8,4 m dlouhý kabel s akčním rádiem 12 m vám navíc umožní uklízet velké obývací pokoje, aniž byste museli vytahovat spotřebič ze zásuvky.

*Plast: 66 % z celkové hmotnosti nádoby. Potenciální recyklovatelnost, je nutné třídit v příslušném zařízení.

Tento ekologický vysavač je skvělý pro alergiky a rodiny s malými dětmi: jeho sáček na prach a nečistoty Hygiene+ je vybaven samouzavírací chlopní, aby se zabránilo jakémukoli kontaktu s prachem a byla tak zajištěna maximálně hygienická manipulace.

Nejdůležitější parametry

 • Ekologický udržitelný extra účinný sáčkový vysavač s výkonem 900 W 
 • Energeticky úsporný
 • Zajistí dokonalé výsledky na všech typech podlah a povrchů
  • Koberce, tvrdé podlahy, schody, dlaždice, čalounění
 • Tělo vysavače z recyklovaných plastů, z 82 % znovu recyklovatelné
 • Zabaleno v ekologickém balení, které je 100% recyklovatelné a biologicky rozložitelné obalovým, s minimálním využitím inkoustu
 • Kapacita sáčku na nečistoty: 4,5 l
 • Tichý chod: 75 dB(A)
 • Filtrace třídy HEPA (min. 99,98 %) zachytí částečky prachu o velikosti až 0,3 μm
 • Zajišťuje neuvěřitelnou kvalitu čistého vzduchu, ideální pro rodiny a ty nejcitlivější osoby
 • Kompaktní a ergonomický design
 • Extra dlouhý poloměr úklidu o délce 12 metrů pokryje velkoplošné obytné prostory bez nutnosti vyndání ze zásuvky
 • Hmotnost: 6,13 kg

 

Úklid s maximálním výkonem a nízkou spotřebou
 
Objevte vysoce výkonný vysavač vybavený výkonným motorem s nízkou spotřebou* max. 900 W pro vynikající hloubkové čištění na všech podlahách a površích.
 
 
Cílem je udržitelnost
 
Výjimečný přístroj vyrobený z až 70 % z recyklovaného plastu,* 80 % recyklovatelný,*** zabalený v ekologickém balení, které je 100% recyklovatelné*** s biologicky rozložitelným obalovým materiálem **plast: 61% z celkové hmotnosti nádoby ***potenciální recyklovatelnost, je nutné třídit v příslušném místním zařízení
 
 
Neuvěřitelná filtrace
 
Filtrace třídy HEPA (min. 99,98 %) zachytí částečky prachu o velikosti až 0,3 µm - zajišťuje neuvěřitelnou kvalitu čistého vzduchu, ideální pro rodiny a ty nejcitlivější osoby
 
 
Působivé pokrytí plochy
 
Extra dlouhý poloměr úklidu o délce 12 metrů pokryje velkoplošné obytné prostory bez nutnosti vyndání ze zásuvky - pro nesrovnatelně praktický a pohodlný úklid
 
 
Dokonalá hygiena
 
Sáček Hygiene+ byl navržen pro pohodlí a snadné použití a poskytuje hygieničtější systém výměny sáčků, který zamezuje jakémukoli kontaktu s prachem
 
 
Chytrý kompaktní design
 
Kompaktní design zaručuje snadné a praktické uskladnění každý den, s vylepšenou ergonomií pro extra snadný úklid.

TICHÝ A EKOLOGICKY VYSAVAČ URČENÝ PRO HLOUBKOVÝ ÚKLID I EXTRA VELKÉ DOMÁCNOSTI

Objevte Rowenta Green Force Max ECO 900W. Tento vysoce výkonný vysavač je vybaven motorem s nízkou spotřebou* max. 900 W pro vynikající výsledky na všech podlahách a površích. Filtrace třídy HEPA je příslibem zdravějšího a hygieničtějšího prostředí, ideální pro rodiny a ty nejcitlivější osoby. A to vše v přístroji, který je vyrobený z až 70 % z recyklovaného plastu** s ekologickým balením.
 
 

Značka Rowenta PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

 

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

 8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU BĚŽNĚ NIŽŠÍ NEŽ CENA VÝMĚNY SPOTŘEBIČE.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčkové
Záruka: 2 roky
Příkon: 900 W
Objem prachového sáčku: 4,5 l
Typ sáčku: Hygiene+
? Indikátor naplnění sáčku: ano
Regulace výkonu: ano
HEPA filtr: ano
Trubice: teleskopická kovová
? Parketová hubice: ne
Maxi turbokartáč: ne
? Mini turbokartáč: ne
? Štěrbinová hubice: ano
? Hubice na čalounění: ano
? Easy Brush kartáček: ano
? Akční rádius: 12 m
Hlučnost: 75 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: