TEFAL HT464138 PREP'MIX+ ruční šlehač

Kód: 19552
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL HT464138 PREP'MIX+ ruční šlehač
1 599 Kč 1 321,49 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL Ruční mixér PREP'MIX+ s mísou HT464

Váš nepostradatelný pomocník v kuchyni
 

Ruční mixér Tefal Prep'Mix je navržen pro uspokojení všech vašich potřeb v kuchyni. Dává vám tak na dosah ruky robustní a všestranný výkon. Vysoce výkonný motor o příkonu 500 W zajistí skvělé výsledky u lehkých i těžších těst. Objevte ruční mixér, který vám dá na dosah nekonečné možnosti díky šlehacím metlám a hnětacím hákům z vysoce kvalitní nerezové oceli pro dokonalé mixování - od perfektní šlehačky po vynikající těsto na pizzu a všechno ostatní.

Ruční mixér Tefal Prep'Mix: Všestranné výsledky

Domácímu pečení se nic nevyrovná, ať už jde o lahodné chutě nebo čiré potěšení při sledování toho, jak si vaši přátelé a rodina pochutnávají na vašich čerstvě upečených dobrotách. Značka Tefal nyní nabízí ideálního společníka pro dokonalé pečení na dosah ruky: ruční mixér Tefal Prep'Mix. Tento všestranný spotřebič vám dává na dosah ruky nekonečné možnosti. Vysoce výkonný motor o příkonu 500 W je ideální pro lehkou i těžkou přípravu. Automaticky rotující miska o objemu 2,5 l pro snadnou přípravu s volnýma rukama. Dvě nerezové šlehací metly zajistí lehkou přípravu surovin, ať už mixováním či šleháním k dokonalosti, a dva nerezové hnětací háky si poradí s hutnými těsty. Výkon je doplněn chytrým designem s ergonomickou a strukturovanou rukojetí a stabilní odkládací polohou, která zajistí čistou kuchyňskou linku, a s odnímatelnými díly vhodnými pro mytí v myčce pro jedinečnou každodenní praktičnost.

Základní prvky
 
 
Těžké a lehké směsi
 
Váš nový spojenec v kuchyni má robustní výkon pro všechny vaše pekařské potřeby a snadno se postará o lehké i hutné směsi.
 
 
Výkonný motor o příkonu 500 W
 
Výjimečný výkon na dosah ruky díky vysoce výkonnému motoru o příkonu 500 W, který zajistí dobré výsledky, a to i u hutnějších těst.
 
 
5 rychlostí a funkce Turbo
 
Tento produkt je navržený tak, aby splňoval všechny vaše potřeby při pečení. Má 5 rychlostí a nastavení Turbo a poradí si s širokou řadou receptů.
 
 
Nerezové šlehací metly
 
Mixujte a šlehejte do dokonalosti s vysoce výkonnými šlehacími metlami z nerezu pro dokonale ušlehané bílky, šlehačku, dortové těsto, majonézu a další lehké směsi.
 
 
Nerezové háky na těsto
 
Nerezové háky na těsto jsou určeny na těsta na pečivo, chléb, pizzu a další a poskytují robustní a efektivní výkon při zpracování hutných těst.
 
 
Výrobek opravitelný po dobu 15 let
 
Společnost Tefal se zavázala nabízet všechny náhradní díly pro svou téměř kompletní řadu výrobků v průměru po dobu 15 let od zakoupení, aby se tak podílela na ochraně životního prostředí a pomáhala snižovat množství odpadu.
 
 
Automaticky rotující mísa
 
Automaticky rotující miska o objemu 2,5 l pro snadné šlehání s volnýma rukama
 
 
Pohodlné a snadné používání
 
Pohodlný ruční mixér, který je ideální pro snadné každodenní pečení. Má stabilní odkládací polohu, která zajistí snadné pečení a čistou kuchyňskou linku.
 
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční
Záruka: 2 roky
Příkon: 500 W
Počet rychlostí: 5
Rotační mísa: ano
Ponorný mixér: ne
Minisekáček: ne
Háky na hnětení těsta: ano
Šlehací metly: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: