ROWENTA RR7865 X-PLORER S120 AI ANIMAL & ALLERGY AQUA

Kód: 19609
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZDARMAZDARMA
ROWENTA RR7865 X-PLORER S120 AI ANIMAL & ALLERGY AQUA
6 490 Kč 5 363,64 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA X-PLORER S120 AI ANIMAL & ALLERGY AQUA S UMĚLOU INTELIGENCÍ 4V1 RR7865

Umělá inteligence to vyřeší za vás!
 

Robotický vysavač Rowenta X-PLORER S120 AI 4v1 nabízí dokonalé výsledky, zatímco vám dá volné ruce, a to s nejmodernější technologií detekce nízkých překážek a vysoce personalizovaného čištění vylepšeného o umělou inteligenci. Tento průlomový robotický vysavač je vybaven technologií laseru a kamery k detekci překážek až o 33 % níže než většina tradičních laserových robotických vysavačů. Díky tomu se vyhýbá drobným předmětům na podlaze spolu s čištěním 4v1, které zanechá váš domov dokonale čistý. 

VÝHODY produktu

PÉČE O DOMÁCNOSTI SE ZVÍŘATY A FILTR PRO ZACHYCENÍ ALERGÉNŮ

Speciální centrálni Animal kartáč pro zachycení zvířecích chlupů a omyvatelný filtr s vysokou filtraci zachytí až 99,9 % prachových částic.

UKLIDÍ AŽ 150 METRŮ ČTVEREČNÝCH NA JEDNO NABITÍ

Lithium-iontová baterie s dlouhou výdrží poskytuje působivou autonomii pro až 120minutový úklid na jedno nabití - to postačí na až 150 metrů čtverečných.

TICHÝ ÚKLID

Vyzkoušejte tichý úklid spuštěním vysavače v eko režimu, který poskytuje pohodlný úklid pro celou rodinu.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ

Nádoba na prach o objemu 0,7 l pro méně časté vyprazdňování, s úchopem na horní části vysavače a snadným čištěním.

VÝROBEK OPRAVITELNÝ PO DOBU 10 LET

Společnost Rowenta se zavázala nabízet všechny náhradní díly pro svou téměř kompletní řadu výrobků v průměru po dobu 10 let od zakoupení, aby se tak podílela na ochraně životního prostředí a pomáhala snižovat množství odpadu.

AUTOMATICKÝ ÚKLID S POMOCÍ UMĚLÉ INTELIGENCE, PŘI KTERÉM PŘI KTERÉM NEJSTE POTŘEBA

Pokročilý senzor zpracování informací v reálném čase a technologie laseru a kamery pro detekci až o 33 % nižší úrovně než většina tradičních laserových robotických vysavačů, pro rychlý úklid a precízní navigaci s pomocí umělé inteligence. 

BEZPEČNÁ OCHRANA DAT

Váš úklid může být bezstarostný, protože 100 % spotřebitelských dat je uchováno v datových centrech v Evropské unii pro kompletní ochranu a respekt k soukromí.

CHYTŘEJŠÍ ÚKLID S POMOCÍ UMĚLÉ INTELIGENCE

Objevte personalizovaný úklid vylepšený umělou inteligencí: doporučení na základě zvyků, automatické zakázané zóny na základě předchozího úklidu, kompatibilita s chytrým domovem / hlasovými asistenty a další funkce.

MIMOŘÁDNĚ PŘESNÁ NAVIGACE

Technologie laseru a kamery pro mimořádně přesnou navigaci s trvalým mapováním, chytrým bodovým úklidem, řízením více místností a podlaží, automatickým přizpůsobením sacího výkonu podle místnosti a dalšími funkcemi.

ÚKLID 4V1

Dva postranní kartáče se postarají o rohy a těžko dostupná místa, centrální kartáč na velké kusy prachu a nečistoty, motor o výkonu 2700 Pa pro spolehlivé sání a Aqua Power System pro vytírání povrchů.

ROBOTICKÝ VYSAVAČ ROWENTA X-PLORER S120 AI ANIMAL & ALLERGY AQUA S UMĚLOU INTELIGENCI 4V1

Robotický vysavač Rowenta X-PLORER S120 AI 4v1 využívá nejmodernějších technologií a snadnou obsluhu přes mobilní aplikaci. Díky chytré navigaci s technologií laseru + kamery a senzorové zpracovávání v reálném čase zaznamená překážky až o 33 % níže než většina laserových robotických vysavačů, takže nabízí mimořádně precizní pohyb a bezstarostné použití bez zbytečného narážení. Hi-tech navigace s využitím technologie umělé inteligence poskytuje jedinečnou personalizaci spolu s doporučeními na základě zvyků, automatických zakázaných zón na základě předchozího použití, snadné úklidové rutiny, kompatibilitu s hlasovými asistenty a integraci do chytrého domova*. Objevte snadné domácí mapování, řízení více místností/podlaží, automaticky nastavitelnou intenzitu sání a vysoký sací výkon až 2 700 Pa. Technologii doplňuje výkon v podobě úklidu 4v1, po kterém bude váš domov dokonale čistý a který má řadu působivých funkcí. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické a mopy
Záruka: 2 roky
Technologie: otočný centrální kartáč
Typ kartáče: Animal Electro-brush
Motorizace: Digitální motor
Výkonové stupně: 3
Senzory proti pádu ze schodů: ano
Programování úklidu: ano
Typ baterie: Lithium ion
Provozní doba: 120 minut
Způsob nabíjení: dobíjecí základna
Samonabíjení: ano
Hlučnost: 65 dB(A)
Ostatní: Vysává a vytíra současně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: