HAIER HWD80-B14959S8U1 pračka se sušičkou

Kód: 19341
Neohodnoceno
Značka: HAIER
ZDARMAZDARMA
HAIER HWD80-B14959S8U1 pračka se sušičkou
18 990 Kč 15 694,21 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

I-Pro Series 5

HWD80B14959S8U1 

  • I-Refresh
  • Pillow drum pro jemné prádlo
  • Antibakteriální ošetření
  • Široký otvor plnění
  • Osvětlení bubnu

I-Pro Series 5

Pračky se sušičkou řady I-Pro Series 5 nabízí řešení šitá na míru, abyste si mohli doma užít praní na profesionální úrovni. Díky jejich velkorysým kapacitám, dokonce i u Slim provedení, a kompletní sadě specializovaných programů, jsou výsledky vždy profesionální a zaručují maximální hygienu vašeho oblečení. Řadu I-Pro Series 5 pohání inovativní motor Direct Motion, patentovaná vestavěná technologie, která zajišťuje vynikající spolehlivost, mimořádně tichý chod a přesný pohyb bubnu, jehož průměr je neuvěřitelných 525 mm. K dispozici jsou také jedinečné funkce Haier, jako je cyklus I-Refresh. A co víc, pračky se sušičkou se dají připojit k Wi-Fi a aplikaci hOn pro další sadu funkcí, jako je exkluzivní funkce Washing-Lens, která umožňuje oskenovat štítek oblečení a doporučí vám nejvhodnější cyklus.
 
 

Profesionální výsledky doma

Program I-Refresh osvěží vaše oblečení, dokonce i to jemné, vysoce efektivním a inovativním způsobem, pomocí technologie mikroskopických částic páry, která odstraní pachy, jemný prach a alergeny a zároveň zmírní pomačkání a změkčí tkaniny.
 
 

Zvláštní pozornost na jemné prádlo

Buben pračky se sušičkou Haier těží z povrchu navrženého tak, aby zajistil, že i vaše nejjemnější látky zůstanou v perfektním stavu, bez ohledu na to, kolikrát je perete. Speciální polštářky ve tvaru polštáře umožňují vašemu prádlu při otáčení bubnu jemně klouzat po povrchu, nezachytávat látku a nezhoršovat její kvalitu. Díky tomu si můžete vaše oblečení užívat déle jako nové.
 
 

Antibakteriální ošetření pro čistší pračku

Exkluzivní materiál Haier chrání nejcitlivější místa vaší pračky se sušičkou. Antibakteriální úprava Haier (ABT®) chrání před plísněmi a bakteriemi tvořícími se v citlivých oblastech, jako je zásuvka na prací prostředek a těsnění okénka dvířek pro hygieničtější cyklus praní až o 99 %.
 
 

Široký otvor pro snazší plnění

Se šířkou 36 cm je otevírání dveří této pračky jedním z největších na trhu. Dvířka byla speciálně navržena tak, aby je bylo možné otevřít do širokého úhlu, pro snadnější plnění a vyjímání objemných kusů, na rozdíl od dveřních otvorů s běžným rozměrem.
 
 

Posviťte si na to

Díky praktickému vnitřnímu osvětlení bubnu můžete prádlo snadno vložit a vyložit, aniž byste po sobě cokoli zanechali. Rozlučte se s hledáním ztracených ponožek!
 
 

Určete si sami konec cyklu

Neuvěřitelně pohodlná funkce, která vám umožní zvolit, kdy chcete dokončit svůj prací cyklus. Jednoduše se rozhodněte, kdy chcete cyklus ukončit a pračka se sušičkou automaticky vypočítá počáteční čas. Takže teď si můžete být jisti, že vaše prádlo zapadá do vašeho života, a ne naopak!
 
 

Více hygieny pro vaše prádlo

Neuvěřitelně užitečný systém Smart Dual Spray od společnosti Haier je systém automatického čištění vaší pračky, který se aktivuje na konci každého pracího cyklu. Tím se nejen zajistí hygieničtější praní prádla, ale také se zlepší dlouhodobá životnost vaší pračky.
 
 

Přizpůsobte si praní podle vašich potřeb

Pračka navržená k přizpůsobení se vašemu životu. Připojená k Wifi, s možností mnoha osobních nastavení a přizpůsobená vašim potřebám. To vše díky aplikaci hOn, ve které je možné přizpůsobit osobní nastavení pračky se sušičkou.
 
 

Působivá kapacita praní a sušení

Díky své mimořádně velké kapacitě nabízí pračka se sušičkou Haier I-Pro Series 5 perfektní řešení praní pro velké rodiny nebo pro hromadné prádlo. S velkým průměrem bubnu, jedním z největších na trhu, s výškou 525 mm, působivou kapacitou praní až 10 kg a sušení až 6 kg . Je vhodná pro všechny typy oděvů: velké, malé i jemné.
 
 

Certifikované výsledky pro profesionální hygienu

Zažijte profesionální dezinfekční čistotu*. Díky jedinečnému programu I-Refresh dosáhnete ještě většího hloubkového vyčištění bez použití intenzivních pracích cyklů.
* Zdroj: Laboratoře VDE, Německo-test proveden na programech Bavlna + I-Refresh na Staphylococcus aureus a Escherichia coli. Redukce 99,91% Staphylococcus aureus a 99,94% Escherichia coli.
 
 

Propojeno s vašimi potřebami

Nová aplikace hOn od Haier je tady. Díky neustálým aktualizacím vám poskytuje pouze ty nejlepší funkce ve své třídě a výsledky šité na míru. Nabízí vám snadný výběr z více než 60 specializovaných cyklů pro každý typ látky. Získáte přístup k praktickým tipům pro ošetření skvrn a ad hoc tipům na typ a množství pracího prostředku. Můžete si také vybrat ten správný okamžik pro zahájení praní podle předpovědi počasí. S aplikací hOn můžete neustále sledovat účinnost a spotřebu a dostávat návrhy, jak je optimalizovat. Máte také přístup k plánování údržby pračky se sušičkou, aby byla zachována její spolehlivost a perfektní výkon i v průběhu času. To vše s možností kdykoli spravovat a kontrolovat stav praní, a to i mimo domov, a přijímat oznámení o dokončení cyklu. Objevte všechny výhody, které vám ukáží, že aplikace hOn je vaším největším spojencem pro získání profesionálních výsledků.
 
 

Pračka se sušičkou s dlouhou životností

Motory Direct Motion od Haier byly navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely. Při provozu bez řemene je motor přímo připojen k bubnu, což výrazně snižuje hluk a vibrace, zvyšuje životnost a snižuje spotřebu energie a vody. S mezinárodním patentem je nejlepší ve své kategorii a díky přímému ovládání jeho pohybů je schopen simulovat i to nejjemnější ruční praní. Pro tuto vysoce kvalitní konstrukci nabízí společnost Haier 11 letou záruku na všechny motory Direct Motion.
 
 

Washing-Lens

Aplikace hOn vám umožňuje uspořádat si šatník v aplikaci. Funkce Washing-Lens dekóduje symboly praní na vašem oblečení, vytvoří virtuální šatník a poskytne nejlepší praní pro každý oděv.
 
 

Vysoká účinnost s automatickým vážením

Digitální interní váhy váží vaše prádlo a podle toho automaticky upravují spotřebu vody a délku cyklu. To spolu s motorem Direct Motion, který je ideální také pro lehčí zatížení, zaručuje vynikající výsledky a minimální spotřebu energie. Další chytré řešení od společnosti Haier, které skutečně přináší změnu.
 
 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 81 kg
Energetická třída praní / praní a sušení: A/D
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh) praní: 52 kWh
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh) praní a sušení: 238 kWh
Spotřeba vody na cyklus (lit.) praní: 44 l
Spotřeba vody na cyklus (lit.) praní a sušení: 51 l
Třída účinnosti odstředění : B
Počet otáček při ždímání:: 1 400 ot./min.
Kapacita praní/ sušení: 8 kg/ 5 kg
Odložený start: ano
? Invertorový motor: ano
Dětská pojistka: ano
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 72 dB
Rozměry produktu (VxŠxH): 85 x 60 x 46 cm
Barva: antracit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: