HAIER HWD100-BD1499U1NS pračka se sušičkou

Kód: 19338
Neohodnoceno
Značka: HAIER
34 990 Kč 28 917,36 Kč bez DPH
Na dotaz
 
 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SuperDrum Series 9

HWD100-BD1499U1N 

  • Třída A
  • Aplikace hOn a Wifi připojení
  • Velkokapacitní buben
  • Konektivita Wifi a aplikace hon
  • Direct Motion Motor

SuperDrum Series 9

Jako nejlepší pračka se sušičkou ve své třídě nabízí Haier SuperDrum Series 9 prvotřídní řešení praní pro vaše prádlo. Díky své velké kapacitě a kompletní sadě specializovaných programů bude vaše prádlo vypráno na profesionální úrovni za bezvadných hygienických podmínek. SuperDrum Series 9 je poháněn inovativním Direct Motion motorem, patentovanou technologií, která zajišťuje vynikající spolehlivost a mimořádně tichý provoz. Unikátní design tohoto spotřebiče se vyznačuje velkým 60cm bubnem, který umožňuje vytvořit konstrukci s hloubku pouhých 46 cm, při zachování velké kapacity a 45cm plnicího otvoru pro snadné nakládání a vykládání. Haier SuperDrum Series 9, který obsahuje exkluzivní funkce Haier, jako je cyklus I-Refresh, Wi-Fi připojení, inteligentní automatický dávkovací systém a praktické uživatelské rozhraní dotykového displeje je skutečně řadou pro ty, kteří požadují nejvyšší výsledky praní za méně čas, bez kompromisů.
 
 
 

Přizpůsobte si praní podle vašich potřeb

Pračka navržená k přizpůsobení se vašemu životu. Připojená k Wifi, s možností mnoha osobních nastavení a přizpůsobená vašim potřebám. To vše díky aplikaci hOn, ve které je možné přizpůsobit osobní nastavení pračky se sušičkou.
 
 

Impozantní kapacita praní a sušení

Díky mimořádně velké kapacitě nabízí pračka Haier SuperDrum Series 9 dokonalé řešení praní pro velké rodiny nebo pro hromadné praní. S největším průměrem bubnu na trhu 601 mm a působivou prací kapacitou až 10 kg a sušicí kapacitou 6 kg je vhodná pro všechny druhy oděvů: velké, malé i jemné.
 
 

Propojeno s vašimi potřebami

Nová aplikace od Haier, hOn, je tady. Díky neustálým aktualizacím poskytuje vždy nejlepší funkce ve své třídě přizpůsobené vašim potřebám. Umožňuje vám si snadno vybrat a přizpůsobit z více než 60 specializovaných cyklů určených pro jakýkoliv typ tkaniny. Získáte přístup k praktickým radám ohledně ošetření skvrn a tipy na typ a množství pracího prostředku. Podle povětrnostních podmínek si také můžete vybrat perfektní okamžik pro spuštění praní. S hOn můžete neustále sledovat účinnost a spotřebu a dostávat návrhy, jak je optimalizovat. Můžete také přistupovat k plánování údržby pračky, aby byla zachována její spolehlivost a výkon i v průběhu času. To vše s možností kdykoli spravovat a kontrolovat stav praní, a to i mimo domov, a přijímat oznámení o dokončení cyklu. Objevte všechny výhody, které vám dokážou, že aplikace hOn je vaším největším spojencem při dosahování profesionálních výsledků.
 
 

Pračka s dlouhou životností

Motor Direct Motion od Haier byl navržen a vyroben tak, aby vydržel dlouhou dobu. Při provozu bez řemene je motor přímo připevněn k bubnu, což výrazně snižuje hluk a vibrace, zvyšuje trvanlivost a snižuje spotřebu energie a vody. Díky mezinárodnímu patentu je nejlepší ve své kategorii a díky přímému ovládání pohybů bubnu dokáže simulovat i to nejjemnější ruční praní. S ohledem na vysokou kvalitu nabízí Haier 12letou záruku na všechny motory Direct Motion.
 
 

Délka praní podle vašeho přání

Chytrá funkce Haier „I-Time“ vám umožňuje doladit dobu praní, takže můžete zkrátit nebo prodloužit délku programu podle vašich skutečných potřeb.
 
 

Mimořádná účinnost s automatickým vážením

Digitální interní váhy váží vaše prádlo a podle toho automaticky upraví spotřebu vody a délku cyklu. To zaručuje vynikající výsledky a minimální spotřebu energie díky motoru Direct Motion, který je ideální i pro menší zatížení. Další chytré řešení od společnosti Haier, které skutečně přináší změnu.
 
 

Profesionální výsledky doma

Program I-Refresh osvěží vaše oblečení, a to i jemné (jako je vlna a hedvábí), vysoce účinným a inovativním způsobem pomocí technologie mikro částic páry. Tím odstraní pachy, jemný prach a alergeny, sníží pomačkání a změkčí tkaniny.
 
 

Zvláštní péče o vaše jemné prádlo

Buben této pračky se sušičkou těží z povrchu navrženého tak, aby zajistil, že i vaše nejjemnější tkaniny zůstanou v perfektním stavu, bez ohledu na to, kolikrát je perete. Speciální výstupky ve tvaru polštáře zajišťují, že vaše prádlo jemně klouže po povrchu, když se buben otáčí, nikdy nezachytí látku a neničí ji. Díky tomu si své oblečení užijete déle.
 
 

Antibakteriální ošetření pro čistší pračku

Exkluzivní materiál Haier chrání nejcitlivější oblasti vaší pračky. Antibakteriální ošetření (ABT®) od Haier chrání až na 99,9 % před plísněmi a bakteriemi, které se tvoří v citlivých oblastech, jako je zásuvka na prací prostředek a těsnění dvířek . Pro hygieničtější cyklus praní.
 
 

Specializované ošetření skvrn

Vysoce účinné ošetření skvrn je kombinováno s tichým účinným motorem Direct Motion Motor pro dokonalé odstranění zapuštěných odolných skvrn, jako je krev, tráva, víno, džus, mléko nebo hlína. Exkluzivně od společnosti Haier.
 
 

Široký průměr pro snadnější plnění

Se šířkou 45 cm je otevírání dveří této pračky jedním z největších na trhu. Bylo speciálně navrženo tak, aby se mohlo otevírat do širokého úhlu, takže nakládání a vykládání, například objemných látek, je mnohem snazší než u běžných otvorů dveří.
 
 

Posviťte si na to

Díky praktickému vnitřnímu osvětlení bubnu můžete prádlo snadno vložit a vyložit, aniž byste po sobě cokoli zanechali. Rozlučte se s hledáním ztracených ponožek!
 
 

Rozhodněte se, kdy cyklus skončí

Neuvěřitelně praktická funkce, která vám umožní vybrat si, kdy chcete, aby váš prací cyklus skončil. Jednoduše se rozhodněte, kdy potřebujete cyklus ukončit, a pračka automaticky vypočítá čas spuštění. Nyní se tedy přizpůsobí praní vašemu životu a ne naopak!
 
 

Více hygieny pro vaše praní

Neuvěřitelně užitečný Smart Dual Spray od Haier je automatický čisticí systém pro vaši pračku, který se aktivuje na konci každého pracího cyklu. Nejen, že to zajistí hygieničtější praní vašeho prádla, ale také z dlouhodobého hlediska zvýší trvanlivost vaší pračky.
 
 

Inteligentní způsob dávkování

Inteligentní dávkovač Smart Dosing od společnosti Haier vypočítá na základě hmotnosti prádla přesné množství pracího prostředku a aviváže potřebných pro vaše praní. Tato chytrá technologie vám ušetří na čisticích prostředcích ekvivalent až 33 cyklů ročně!
 
 

Certifikované výsledky pro profesionální hygienu

Zažijte profesionální dezinfekční čistotu*. Díky jedinečnému programu I-Refresh dosáhnete ještě většího hloubkového vyčištění bez použití intenzivních pracích cyklů.
* Zdroj: Laboratoře VDE, Německo-test proveden na programech Bavlna + I-Refresh na Staphylococcus aureus a Escherichia coli. Redukce 99,91% Staphylococcus aureus a 99,94% Escherichia coli.
 
 

Washing-Lens

Aplikace hOn vám umožňuje uspořádat si šatník v aplikaci. Funkce Washing-Lens dekóduje symboly praní na vašem oblečení, vytvoří virtuální šatník a poskytne nejlepší praní pro každý oděv.
 
 

Třída A

Tato pračka se sušičkou, je při použití samostatného pracího cyklu bez sušení ve třídě A. V souladu s novým energetickým štítkem a ve srovnání s třídou G snižuje spotřebu až o 51 %, což šetří energii, peníze a respektuje životní prostředí.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 115 kg
Energetická třída praní / praní a sušení: A/ D
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh) praní: 51 kWh
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh) praní a sušení: 308 kWh
Spotřeba vody na cyklus (lit.) praní: 50 l
Spotřeba vody na cyklus (lit.) praní a sušení: 75 l
Třída účinnosti odstředění : A
Počet otáček při ždímání:: 1 400 ot./min.
Kapacita praní/ sušení: 10 kg/ 6 kg
Odložený start: ano
? Invertorový motor: ano
Dětská pojistka: ano
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 69 dB
Rozměry produktu (VxŠxH): 99 x 70 x 46 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: