TEFAL VC204810 ULTRACOMPACT parní hrnec

Kód: 22057
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL VC204810 ULTRACOMPACT parní hrnec
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL PARNÍ HRNEC TEFAL ULTRACOMPACT VC2048

Zvláště kompaktní parní hrnec pro zdravé pokrmy
 

Parní hrnec Tefal Ultracompact připravuje lahodná a výživná jídla snadným způsobem a umožňuje zdravé vaření v mimořádně kompaktním formátu navrženém pro maximální praktičnost. Patentovaný vrstvený systém uskladnění uvolní místo ve skříni i na kuchyňské lince a ušetří vám čas díky vícevrstvému parnímu vaření se 3 mísami, takže můžete vařit různé potraviny zároveň. S miskami bez BPA pro zdravé a lahodné výsledky den za dnem.

Parní hrnec Tefal Ultracompact

Parní hrnec Tefal Ultracompact je navržený pro maximální praktičnost a snadné vaření v páře a připravuje zdravá a lahodná jídla pro celou rodinu. Víceúrovňový a velkokapacitní systém napařování se 3 miskami byl navržen tak, aby připravil celé jídlo najednou, s jedinečným patentovaným designem vrstvení pro zvláště kompaktní a bezstarostné ukládání a s miskami bez BPA pro zdravé vaření. Objevte všechny zdravotní výhody vaření v páře: Je to nízkotučný způsob vaření, který uchovává plnou výživnou hodnotu, chuť, konzistenci a barvu. Dokonalý parní hrnec doplňují chytré funkce. Časovač na 60 minut s automatickým vypnutím nabízí snadné a bezstarostné vaření v páře, zatímco chytrý systém doplňování je ideální pro každodenní použití - se snadno viditelnou hladinou vody a možností doplňovat vodu v průběhu parního vaření.

Základní prvky
 
 
Ultra kompaktní design
 
Patentovaný systém úspory místa díky vrstvitelným miskám na základně, pro mimořádně kompaktní uskladnění a jedinečnou praktičnost.
 
 
Zdravé vaření
 
Užijte si naplno výhody nízkotučného vaření v páře bez přidaného tuku - je to metoda mírného vaření, které uchovává vitamíny, chuť a výživnou hodnotu vašich přísad. Navíc jsou všechny misky bez BPA pro bezstarostné používání.
 
 
Snadné použití
 
Parní hrnec se naučíte ovládat rychle s chytrými funkcemi, jako je 60minutový časovač, světelný indikátor nahřívání, snadno viditelná hladina vody a neomezené použití s možností doplňovat vodu v průběhu vaření.
 
 
Dokonalá kapacita
 
Vícevrstvý systém se 3 miskami má velký objem a může současně připravovat v páře tři misky současně, což vám ušetří čas a zároveň připraví štědré porce jídla pro zvláštní příležitosti, velké rodiny i každodenní použití.
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní hrnce
Záruka: 2 roky
Příkon: 800 W
Počet varných nádob: 3 ks
Časovač: ano
? Odložený start: ne
Funkce automatického vypnutí: ano
Funkce udržování teploty: ne
Displej: ne
Držák na vaření vajec: ne
Vaření rýže: ano
? Funkce Vitamin+: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: