TEFAL VC145130 CONVENIENT SERIES parní hrnec

Kód: 12138
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL VC145130 CONVENIENT SERIES parní hrnec
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL CONVENIENT SERIES VC145130

Vařte chutné a zdravé jídlo každý den
 

Praktický parní hrnec, díky němuž využijete všechny výhody vaření v páře a budete připravovat jednoduše vynikající pokrmy. Dvě stohovatelné nádoby pro praktické skladování. Díky 60minutovému časovači s automatickým vypnutím a možností sledování hladiny vody a plnění během vaření se velmi snadno používá. Nádoby v provedení z odolné nerezové oceli.

Praktický parní hrnec, díky němuž využijete všechny výhody vaření v páře a budete připravovat jednoduše vynikající pokrmy.

Tento parní hrnec se dvěma nádobami se snadno skladuje, protože nádoby lze uspořádat dnem vzhůru na základnu a zajistit tak kompaktní velikost. Časovač s automatickým vypnutím poskytuje snadné používání. Do parního hrnce lze během vaření kdykoliv snadno doplňovat vodu, hladina vody je navíc vždy vidět. 60minutový mechanický časovač se zvukovým upozorněním signalizuje, když je jídlo hotové. Viditelný ukazatel hladiny vody, 2 stohovatelné nádoby, objem 6 litrů.

 

Základní prvky
 
 
Kompaktní ukládání
 
Kompaktní ukládání pro úsporu prostoru
 
 
Časovač
 
Časovač s automatickým vypnutím
 
Odolná nerezová ocel
 
Doplňování vody zvnějšku
 
Snadné plnění během vaření
 
Viditelná hladina vody
 
Příslušenství pro vaření rýže a luštěnin
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní hrnce
Záruka: 2 roky
Příkon: -
Počet varných nádob: 2 ks
Časovač: ano
? Odložený start: ne
Funkce automatického vypnutí: ano
Funkce udržování teploty: ne
Displej: ne
Držák na vaření vajec: ne
Vaření rýže: ano
? Funkce Vitamin+: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: