TEFAL BM2520V0 BODY UP osobní váha

Kód: 15236
Neohodnoceno
Značka: Tefal
629 Kč 519,83 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL BODY UP BM2520V0

Sledujte složení svého těla snadno a jednoduše
 

Sledujte složení svého těla snadněji s osobní váhou s měřením tělesného tuku Body Up od značky Tefal. Umí toho daleko více, než jen sledovat Vaši hmotnost. Měří a sleduje množství tělesného tuku a BMI a představuje tak praktický a spolehlivý nástroj, který se snadno používá: velký jasně viditelný LCD displej, kapacita pro ukládání až 8 profilů s automatickým rozpoznáním uživatele a elegantní skleněný povrch s moderními estetickými prvky. Měřte vývoj své hmotnosti a BMI a monitorujte tak své tělo a zdraví.

Osobní váha s měřením tělesného tuku Body Up

Sledujte více, než jen svojí hmotnost a objevte nástroj, díky kterému bude sledování zdraví opravdu snadné. Osobní váha a váha s měřením tělesného tuku Body Up Vám pomůže kontrolovat Vaše tělo prostřednictvím velkého snadno čitelného LCD displeje pro perfektní přesnost na první pohled. Ukládá až 8 uživatelských profilů, což stačí pro všechny členy domácnosti s automatickým rozpoznáním uživatele pro maximální pohodlí. Tato vysoce výkonná digitální osobní váha do koupelny má kapacitu 150 kg (330 liber) s přesností 100 g. S vysoce intuitivním ovladáním, snadno čitelným displejem a moderním designem snadno zapadne do každého domova. Objevte osobní váhu, která byla navržena tak, aby Vám pomohla najít cestu k vašemu lepšímu a zdravějšímu já.

 

Základní prvky
 
 
Indikátor hmotnosti, tělesného tuku a BMI
 
S využitím bioelektrické analýzy budete mít informace o složení Vašeho těla vždy k dispozici (procento tělesného tuku). Více než jen sledování hmotnosti – využijte výhod tohoto chytrého analytického přístroje k měření vývoje Vaší hmotnosti a BMI.
 
Velký displej
 
Velká praktická obrazovka usnadňuje použití váhy. Můžete ukládat informace o Vašem zdraví snadno den za dnem.
 
 
Sledujte zdraví celé rodiny
 
Ukládá až 8 profilů – umožňuje tak sledování hmotnosti všech členů domácnosti, a to pomocí funkce automatického rozpoznání uživatele pro pohodlí a snadné použití.
 
 
Velká kapacita
 
Váhový limit až 150 kg (330 liber).
 
 
Precizní výsledky
 
Užijte si absolutní přesnost do posledního detailu s měřením s přesností na 100 g (0,2 liber) pro co nejpřesnější výsledky
 
 
Výrobek připravený k použití ihned po vyjmutí z krabice
 
Pro okamžité použití: lithiová baterie CR3032 s vysokým výkonem je obsažena uvnitř balení. Můžete se ihned vydat na cestu sledování své celkové hmotnosti a zdraví.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Osobní váhy
Záruka: 2 roky
Nosnost: 150 kg
? Přesnost vážení: 100 g
Počet paměťových míst: 8
Ukazatel: digitální
? Automatické zapnutí/vypnutí: ano
Materiál: sklo
Typ baterie: CR2032
Baterie součástí balení: ano
? Měření tělesného tuku: ano
? Měření obsahu vody v těle: ne
? Měření množství svaloviny: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: