TEFAL ZE370138 FRUTELIA PLUS odšťavňovač

Kód: 12137
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL ZE370138 FRUTELIA PLUS odšťavňovač
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Na dotaz

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL FRUTELIA PLUS ZE370138

Denně čerstvé džusy bez námahy!
 

Odšťavňovač Tefal Frutelia + nabízí dokonalé výsledky při přípravě všech vašich oblíbených džusů a ten nejsnažší způsob, jak si užít zdravé a lahodné čerstvé džusy každý den. Široký plnící otvor vám umožní vložit velké nebo celé kusy ovoce s naprostou lehkostí. Výkon 350 W přichází spolu s možností dvou rychlostí použití této pomůcky do kuchyně a funkcí pulzování pro dokonalé sekání, drcení a mixování.

Odšťavňovač Frutelia +: čerstvé a zdravé džusy s kvalitní potřebou do kuchyně

Toto kvalitní nádobí přináší dokonalé, zdravé a lahodné džusy každý den. Odšťavňovač Tefal Frutelia + vyrábí dokonalé čerstvé ovocné džusy úplně snadno. Tato pomůcka do kuchyně na ovoce má široký plnící otvor, který vám umožňují vkládat velké nebo celé kusy ovoce. Výkon 350 W přichází spolu s možností dvou rychlostí a funkcí pulzování pro snadné výsledky při zpracovávání všech vašich oblíbených ingrediencí. Nerezový filtr zajišťuje výkonnost a odolnost. Nádoba na dužinu 950ml poskytuje dokonalý objem pro každou příležitost. Praktická kompaktní konstrukce pro snadné skladování a bezpečnostní prvky, jako jsou protiskluzové nožky, doplňují celé balení. Frutelia + představuje odstředivý odšťavňovač pro každý den.

 

Základní prvky
 
 
 
Rychlé a snadné výsledky
 
Dokonalý odšťavňovač pro každý den. Široký otvor pro vkládání velkých nebo celých kusů ovoce pro rychlejší a snadnější přípravu džusů s explozivní chutí.
 
 
Kompaktní design pro maximální pohodlí
 
Kompaktní design, navržený pro snadné skladování, zabere méně místa na kuchyňské lince a udělá z každodenního používání zábavu.
 
 
Snadné čištění
 
Odnímatelné části, které lze mýt v myčce, se čistí bez námahy.
 
 
Vysoká výkonnost a snadné ovládání
 
350 W výkonu přichází se dvěma rychlostmi a funkcí pulzování pro mimořádné sekání, drcení a mixování jakékoliv ingredience.
 
 
Praktické funkce
 
950 ml nádoba na dužinu poskytuje dokonalý objem pro každou příležitost, ideální jak pro každodenní použití, tak při přípravě zábavy pro hosty.
 
 
Bezpečné použití a přenášení
 
Stabilní design přichází spolu s protiskluzovými nožkami pro dokonalé použití na kuchyňské lince, bez rizika sklouznutí či pádu. Dvě ergonomická držadla easy-lock umožňují přenášení bez námahy.
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odšťavňovače
Záruka: 2 roky
Typ odšťavňovače: odstředivý
Příkon: 350 W
Počet rychlostí: 2
Objem nádoby na šťávu:
Objem nádoby na odpad: 0,5 l
Průměr plnícího otvoru: 60 mm
Drip-stop systém proti odkapávání: ne
Odnímatelný oddělovač pěny: ne
Nerezový filtr: ano
Barva: bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: