TEFAL FV8042E0 Puregliss žehlička

Kód: 22037
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL FV8042E0 Puregliss žehlička
2 099 Kč 1 734,71 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

TEFAL Napařovací žehlička Puregliss Coppertinto & White

Skvělý žehlící výkon každý den
 
Napařovací žehlička Tefal Puregliss vám poskytuje perfektní péči o oděvy díky kombinaci silného parního výkonu a pokročilých funkcí. Během chvilky dosáhněte dokonalých výsledků díky této napařovací žehličce s výkonem 2900 W, nepřetržitým výstupem páry až 50 g/min pro účinné výsledky a parním rázem až 270 g/min pro odolné záhyby. Náš patentovaný filtrační systém Micro Calc chrání vaše oděvy a textilie před skvrnami, zatímco řada chytrých funkcí usnadňuje žehlení den za dnem. 
 

Napařovací žehlička nabízí dokonalé výsledky a ochranu před skvrnami pro vaše oděvy každý den

Poskytněte vašim oděvům péči, kterou si zaslouží, s Tefal Puregliss. Tato vysoce účinná napařovací žehlička poskytuje vynikající výsledky žehlení u každého typu látky, se silnou párou i na ty nejodolnější záhyby, a to rychle. Filtrační systém Micro Calc čistí páru, aby zabránil vzniku skvrn, a zároveň shromažďuje částečky vodního kamene k prodloužení životnosti vaší žehličky. Objevte nesrovnatelnou kvalitu s produktem, který byl vyrobený ve Francii a je opravitelný po dobu 15 let.
 
Základní prvky
 
 
Dokonalé výsledky
 
Působivý výkon pro dokonalé žehlení: 2900W výkon pro rychlé nahřátí, nepřetržitý výstup páry 50 g/min a parní ráz 270 g/min pro snadné vyžehlení odolných záhybů.
 
 
Bez rizika vzniku skvrn
 
Naše patentovaná filtrační technologie Micro Calc zajistí dlouhodobý výkon a zároveň uchová všechny vaše oděvy a textilie dokonale čisté a beze skvrn.
 
 
Vynikající kluznost
 
Rychlé a snadné žehlení s technologií Durilium Airglide Autoclean: Optimální distribuce páry, vynikající kluznost a samočistící katalytický povrch žehlící plochy pro dlouhodobý dokonalý výkon beze skvrn.
 
 
Bezpečnostní automatické vypnutí
 
Pokud necháte žehličku bez dozoru, automaticky se vypne - po 8 minutách ve svislé poloze a po 30 vteřinách, pokud ji necháte položenou na žehlicí ploše nebo na straně.
 
 
Snadné vertikální napařování
 
Napařování choulostivých a velkých kusů prádla je snadné díky funkci vertikálního napařování, které je ideální pro úpravy na poslední chvíli a vyhlazení záhybů na oblecích a jiných visících textiliích, dokonce i na záclonách.
 
 
Dezinfikující parní výkon
 
Kombinace vysoké teploty a tlaku páry zabíjí až 99,99 % bakterií na všech žehlitelných látkách pro výjimečnou hygienu a zdravější péči o oděvy.
 
 
Vyrobeno ve Francii
 
Vysoce výkonný produkt vyrobený ve Francii při nekompromisních standardech řemeslné dovednosti, designu a výroby.
 
 
Opravitelný výrobek
 
Design pro snadný servis s nízkými náklady a rychlou dodávkou náhradních dílů po dobu 15 let a více díky 6200 servisním střediskům po celém světě.
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Napařovací
Záruka: 2 roky
Typ žehličky: napařovací
Typ žehlící plochy: Durilium Airglide
Příkon: 2900 W
? Parní ráz: 270g /min.
? Průběžný výstup páry: 50g /min.
? AntiDrip systém - proti odkapávání:: ano
? Automatické vypnutí: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: