TEFAL FV5737E0 EASYGLISS 2 žehlička

Kód: 19527
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL FV5737E0 EASYGLISS 2 žehlička
1 599 Kč 1 321,49 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL EASYGLISS 2 Tefal FV5737E0

Nejvyšší kluznost (1). Vyšší parní výkon (2).
 

Napařovací žehlička Easygliss Plus je vybavena žehlicí plochou díky žehlící ploše Tefal Durilium Airglide nabízí bezchybný skluz a vyšší parní výkon pro snadné a efektivní žehlen každý den. Výkon 2500 W zajišťuje rychlé zahřátí, s nepřetržitým výstupem páry 45 g/min pro rychlé výsledky a mimořádně výkonným parním rázem 220 g/min pro vyžehlení úporných záhybů.

Žehlička EASYGLISS PLUS: kluznost a účinnost

Spojení vynikající kluznosti po prádle s vysokým parním výkonem a vylepšenými funkcemi, napařovací žehlička EASYGLISS PLUS umožňuje rychlé a snadné žehlení. Easygliss Plus je vybavena naší velmi tenkou žehlicí plochou s technologií Durilium Airglide. Dopřejte svému oblečení upgrade s výkonem 2 500 W pro rychlé zahřátí, nepřetržitým výstupem páry až 45 g/minutu pro vysoce efektivní žehlení a extra výkonný parní ráz 220 g/minutu pro řešení i těch nejúpornějších záhybů. Objevte žehličku, která odpovídá vyšším výkonům s vylepšenými funkcemi: ochrana auto-off (automatické vypnutí) činí každodenní žehlení bezpečnějším, funkce anti-drip udržuje tkaninu neposkvrněnou a chráněnou a 100% aktivní parní otvory zajišťují maximální distribuci páry a pokrytí.

Základní prvky
 
 
jednička v kluznosti*
 
Nejvyšší kluznost značky Tefal.* Vyšší parní výkon.* Objevte maximální výkon s nejlepší žehlicí plochou od Tefal s technologií Durilium Airglide zajišťující vynikající kluznost.
 
 
Příkon 2500 W pro rychlé zahřátí
 
Perfektní napařovací žehlička s příkonem 2500 W pro rychlé zahřátí nabízející silný výkon pro každodenní použití.
 
 
Účinný žehlicí výkon
 
Nepřetržitý výstup páry až 45 g/minutu umožňuje efektivnější žehlení s vysokým výkonem, abyste měli vyžehleno co nejrychleji.
 
 
Parní ráz pro nepoddajné záhyby
 
Extra silný parní ráz 220 g/minutu s absolutní lehkostí vyřeší nepoddajné záhyby i na silných látkách.
 
 
Bezpečnostní automatické vypnutí
 
Žehlička se automaticky přepne do pohotovostního režimu, když zůstane bez dozoru - po 8 minutách, když zůstane vertikálně stát, a po 30 sekundách, když zůstane bez pohybu na své žehlicí ploše nebo na boku. Tím se zabrání riziku spálení látky a plýtvání energií.
 
 
Ochranná funkce Anti-Drip
 
Zachovejte své prádlo beze skvrn díky ochrannému systému anti-drip pro dokonale čisté oblečení, abyste vypadli skvěle každý den.
 
 
Maximální distribuce páry
 
Vybavena 100% aktivními parními otvory, objevte vynikající pokrytí párou pro bezkonkurenční účinnost a snadnější žehlení.
 
 
Přesná špička pro snadný přístup
 
Kvalitně zpracovaný design obsahuje přesnou špičku pro snadný přístup, která vám umožní vyhladit záhyby všude, dokonce i na těžko přístupných místech, jako jsou švy a límce.
 
 
Automatické nastavení páry
 
Díky automatickému parnímu systému je Tefal Express Airglide parním generátorem s bezkonkurenčně snadným ovládáním, které vám umožní nastavit správnou kombinaci páry a teploty jediným otočením knoflíku.
 
 
Systém snadného doplnění vody pro dlouhé a pohodlné žehlení.
 
Tato napařovací žehlička je vybavena nádržkou s extra velkým doplňovacím otvorem pro snadné každodenního žehlení.
 
 
Žehlicí plocha Durilium Airglide odolná proti poškrábání
 
Vysoce kvalitní žehlicí plocha Durilium Airglide, která zajišťuje výjimečnou kluznost a dlouhotrvající funkčnost, byla navržena pro skvělou trvanlivost a výsledky každý den.
 
 
Bezproblémové vertikální napařování
 
Napařování jemných látek nebo dlouhých oděvů je snadné díky funkci vertikální páry. Ideální pro vyhlazení záhybů u obleků a jiných visících oděvů - dokonce i záclon.

Doplňkové parametry

Kategorie: Napařovací
Záruka: 2 roky
Typ žehličky: napařovací
Typ žehlící plochy: Durilium Airglide
Příkon: 2500 W
? Parní ráz: 220g /min.
? Průběžný výstup páry: 45g /min.
? AntiDrip systém - proti odkapávání:: ano
? Automatické vypnutí: ano
Objem nádržky: 270 ml
Délka napájecího kabelu: 2 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: