HAIER XIB 6B2D3FB plně vestavná myčka nádobí

Kód: 19355
Neohodnoceno
Značka: HAIER
18 990 Kč 15 694,21 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Washlens Series 4

XIB 6B2D3FB 

  • 16 sad nádobí
  • AquaStop
  • Koš Active-Pro
  • Tichý chod díky technologii Ultra Silence
  • Energetická třída B

Washlens Series 4

Ať už si vyberete částečně integrovanou či plně integrovanou myčku nádobí Haier, Haier Washlens Series 4 vám nabídne nejnovější technologické inovace a špičkový design. Vestavné myčky nádobí Haier vám poskytnou řešení šitá na míru, která vám každý den zlepší život. Washlens Series 4 je totiž synonymem nejen špičkového výkonu, ale i prémiového designu díky inovativnímu invertorovému motoru, který zaručuje dosažení až na energetickou třídu B, a špičkovému 3. koši Active-Pro.
 
 

Užívejte si ticha.

Myčka nádobí Haier poskytuje nejvyšší úroveň ticha v kombinaci s nejlepším výkonem. Technologie Haier Ultra Silence zaručuje cyklus s nejnižší úrovní hluku (až 40 dB), zatímco invertorový motor poskytuje nejvyšší výkon.
 
 

Maximální úroveň úspory energie na trhu myček nádobí.

Díky účinnému bezkartáčovému invertorovému motoru může vaše myčka nádobí dosáhnout až na novou energetickou třídu B. Nejnovější technologie Haier pro myčky nádobí poskytuje vysoce výkonné programy s nejnižší úrovní spotřeby energie na trhu.
 
 

Optimalizované sušení nádobí

Otevřete dveře nejlepšímu výkonu sušení nádobí a snížené spotřeby energie. Systém automaticky otevřených dvířek je součástí několika mycích programů, při kterých se během sušícího cyklu na několik centimetrů otevřou dvířka myčky. Toto dopomůže vzduchu v cirkulaci a přirozenému vysušení nádobí. Doba trvání cyklu se rovněž změní tak, aby se co nejlépe optimalizovala teplota během oplachovací fáze, čímž se výrazně sníží spotřeba energie.
 
 

Vícejazyčný dotykový displej.

Zapomeňte na návody. Díky technologii Scrolling Digit jsou myčky nádobí Haier vybaveny systémem dotykové obrazovky, který s vámi může hovořit až v 25 jazycích a poskytovat intuitivní a snadno použitelný zážitek.
 
 

Čistá myčka nádobí – čisté nádobí

Nový antibakteriální (ABT®) filtr zamezuje množení bakterií v těch částech myček, kde se během mycího cyklu usazuje nejvíce zbytků potravin. Testy prokázaly, že díky ABT® filtru poklesne množství bakterií o téměř 100 % během 24 hodin. To má za následek hygieničtější interiér myčky včetně mycího cyklu a méně časté vystavování se možným alergenům.
 
 

Technologie čelící jakémukoli množství nečistot.

Smyjte všechny nečistoty, aniž byste plýtvali energií nebo vodou. Díky senzoru znečištění může vaše myčka nádobí Haier analyzovat zakalení vody během celého mycího cyklu. Tímto způsobem se automaticky přizpůsobí parametry mytí, takže dosáhnete těch nejlepších výsledků s optimální spotřebou vody a energie.
 
 

Jednoduše nastavíte dokonalý mycí program

Se senzorem Smart Load Sensor je mycí cyklus vždy perfektní. Díky tomuto inovativnímu senzoru bude myčka nádobí schopna upravit a optimalizovat spotřebu energie a vody na základě odhadované náplně. Poté automaticky nastaví množství vody, teplotu mytí a dobu mycího cyklu.
 
 

Inovativní parní funkce pro vynikající umytí a dezinfekci.

Odstraňte odolné skvrny a bakterie bez předmytí s programem Steam Plus 75°. Díky tomuto inovativnímu mycímu programu se uvnitř myčky nádobí vytváří speciální čistící a dezinfekční pára, která dosáhne až teploty 75°C během fáze mytí i oplachování.
 
 

Vyzkoušejte si nejlepší zážitek z mytí nádobí.

Klepnutím na ikonku Washing Lens (mycí čočka) v aplikaci hOn dosáhnete vynikajících výsledků s maximální účinností, a to i u těch nejchoulostivějších kusů nádobí. Funkce automaticky rozpozná množství, typ, materiál a polohu vašeho nádobí prostřednictvím fotografie koše myčky. Poté navrhne přizpůsobené parametry mytí na základě náplně tak, aby bylo dosaženo dokonalého mycího cyklu.
 
 

Největší a nejflexibilnější prostor pro vaše kuchyňské nádobí.

Umístěte do myčky až 16 jídelních souprav, a to při rozměru pouhých 60 cm. Díky výjimečnému a flexibilnímu vnitřnímu prostoru mohou myčky nádobí Haier pojmout a umýt až 16 sad nádobí či až 184 samostatných kusů. Jedná se o nejvyšší kapacitu na trhu u standardních 60 cm myček nádobí.
 
 

Signál pro zabránění úniku vody.

Zabraňte únikům způsobeným poškozeným potrubím pomocí technologie AquaStop. Toto zařízení je umístěno na přívodním potrubí a v případě potřeby výměny hadičky se objeví červená tečka. Když se tak stane a zobrazí se červená tečka, průtok vody se zastaví.
 
 

Přizpůsobitelný prostor pro nejlepší výsledky mytí.

Přizpůsobte vnitřní uspořádání myčky vašim potřebám díky všestrannosti koše Active-Pro. Nový spodní koš Haier obsahuje 8 řad skládacích přihrádek, které lze vytáhnout nahoru nebo dolů, abyste získali více místa. To vám umožní umístit všechny typy kuchyňského nádobí tím nejflexibilnějším a nejpohodlnějším způsobem, aniž byste museli obětovat jakoukoli kvalitu čištění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Myčky nádobí
Záruka: 5 let
Hmotnost: 39.5 kg
Třída spotřeby energie: B
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh): 66 kWh
Spotřeba vody na cyklus (lit.): 10,5 l
? Počet jídelních sad: 16
? Odložený start: ano
Počet programů: 9
? Auto program: ano
Rychlý program: ano
Indikátor nedostatku soli: ano
Indikátor nedostatku leštidla: ano
Příborová zásuvka: ano
? AquaStop: ano
Hlučnost: 42 dB
Ovládací panel: skrytý
? Barva panelu: -
Rozměry produktu (V x Š x H): 82 x 59,8 x 55 cm
Rozměry pro vestavbu (V x Š x H ): 82-90 x 60 x 57 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: