TEFAL NE114130 masomlýnek

Kód: 21447
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL NE114130 masomlýnek
2 849 Kč 2 354,55 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL Mlýnek na maso

Váš kompaktní a víceúčelový pomocník
 

Váš nepostradatelný partner pro všechny pokrmy s masem, saláty a přílohy a dokonce domácí šťávy a omáčky! S tímto kompaktním a výkonným ¤mlýnkem na maso¤můžete úspěšně mlít maso, vyrábět klobásy, strouhat a krájet zeleninu, sýr, čokoládu, vyrábět rajčatovou šťávu a domácí omáčky.

Multifunkční a kompaktní pomocník na různé recepty 

Výkonný a multifunkční ¤mlýnek na maso¤ připraví až 1,9 kg/min. díky silnému motoru (pevný maximální příkon motoru je 1600 W). Nemusíte se obávat, že dojde k ucpání, funkce zpětného chodu vám umožní mlít i pevné maso bez jakýchkoli problémů. 3 mřížky z nerezové oceli - jemná, střední a hrubá - pro různé druhy sekání. Vychutnejte si různé pokrmy a dokonce šťávy díky přídavnému odšťavňovači a multifunkčním nástavcům pro rychlé drcení a strouhání.  Tento kompaktní a výkonný doplněk se stane nepostradatelným partnerem pro všechny vaše masové recepty.

Základní prvky
 
 
Váš kompaktní a víceúčelový pomocník
 
Váš nepostradatelný pomocník pro všechny pokrmy s masem, saláty a přílohy a dokonce domácí rajčatové omáčky. Vychutnejte si řadu pokrmů připravených tímto kompaktním a výkonným sekáčkem na maso
 
 
Víceúčelový partner 7v1 
 
Objevte inspiraci při každodenním vaření díky nástavcům, které jsou součástí balení: 3 mřížky z nerezové oceli pro různé typy masových receptů, nástavce na strouhání a krájení pro rychlou přípravu zeleniny, nástavec na klobásy pro výrobu domácích klobás a nástavec na rajčata pro přípravu domácích rajčatových omáček a džusu. 
 
 
3 mřížky z nerezové oceli pro různé typy mletí
 
Jemná, střední a hrubá mřížka pro různé typy mletí podle receptů 
 
 
Snadné mletí i pevného masa
 
Funkce zpětného chodu pro mletí jakéhokoli masa bez ucpávání 
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mlýnky na maso
Záruka: 2 roky
Maximální příkon: 1600 W
Standardní příkon: -
Rychlost mletí masa: 1,9 kg/min.
Funkce zpětný chod: ano
Nástavce na strouhání a krájení: ano
Příslušenství na klobásy: ano
Nástavec na mák: ne
Nástavec na cukroví: ne
Nástavec na odšťavňování: ano
Počet mlecích kotoučů: 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: