TEFAL RK745800 SPHERICOOK

Kód: 16017
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL RK745800 SPHERICOOK
2 599 Kč 2 147,93 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL SPHERICOOK 16V1 RK745800 černý

Řada kulatých vnitřních nádob: Kulatá vnitřní nádoba pro dokonalou chuť a lahodné recepty
 

Inovativní technologie SpheriCook s kulatou vnitřní nádobou umožňuje vynikající cirkulaci tepla pro optimální výsledky vaření. Inteligentní technologie vaření Fuzzy Logic a vysoce kvalitní vícevrstvá vnitřní nádoba (2 mm silný, se 6 vrstvami) dosahují optimálních výsledků vaření tím, že automaticky přizpůsobují dobu a teplotu vaření. Automatické udržování teploty až 24 hodin a funkce zpožděného startu pro plánované vaření. 16 možností pro vaření poskytuje všestranné možnosti k vaření vašich oblíbených receptů.

LAHODNÉ domácí pokrmy připravené PRAKTICKY a SNADNO Díky tomuto VŠESTRANNÉMU kuchařskému přístroji s inovativní technologií kulatého vnitřního hrnce tohoto multifunkčního hrnce.

Inovativní technologie s kulatým hrncem umožňuje vynikající cirkulaci tepla pro optimální výsledky vaření. Díky inteligentní technologii vaření Fuzzy Logic a vysoce kvalitnímu vícevrstvé vnitřní nádobě (2 mm silná, se 6 vrstvami) dosahuje tento hrnec optimálních výsledků vaření tím, že automaticky přizpůsobuje dobu a teplotu vaření. Tento multifunkční hrnec má automatické udržování teploty až 24 hodin a funkci zpožděného startu pro plánované vaření. 16 režimů vaření poskytuje všestranné možnosti k vaření vašich oblíbených receptů: programy pečení, opékání, polévka, dušení / pomalé vaření, rýže, pilaf/rizoto, dezert, ovesná kaše, jogurt, džem, těstoviny, ohřívání, udržování teploty a vlastní nastavení. Příslušenství, které je součástí balení: odměrka, obracečka na rýži, naběračka, napařovací košík a kuchařka.

 
Základní prvky
 
 
 
KULATÁ VNITŘNÍ NÁDOBA : Optimální cirkulace tepla
 
Inovativní technologie s kulatým hrncem umožňuje vynikající proudění tepla pro rovnoměrné a lahodné vaření.
 
 
 
VYSOCE KVALITNÍ HRNEC
 
Odolná kulatá vnitřní nádoba s dlouhou životností díky 2mm tloušťce a 6 vrstvám s keramickým povrchem.
 
 
 
AUTOMATICKÉ A INTELIGENTNÍ FUNKCE
 
Technologie Fuzzy Logic umožňuje automatické nastavení času a teploty vaření k dosažení optimálních výsledků vaření*
 
*Pozn.: Při vaření rýže dodržujte poměr vody/rýže a instrukce uvedené v návodu, abyste dosáhli optimálních výsledků. U ostatních režimů získáte více podrobností nahlédnutím do přiložené tabulky pro vaření v kuchařce a návodu.
 
 
 
VELKÝ OBJEM: 5 l
 
Objem je vhodný pro rodinná jídla nebo vaření mnoha porcí najednou pro jednu nebo dvě osoby.
 
 
 
16 REŽIMŮ VAŘENÍ
 
Multifunkční kuchyňský přístroj s 16 režimy vaření (včetně 37 nastavení) pro přípravu všech vašich oblíbených pokrmů od předkrmů po dezerty:
 
programy pečení, kůrka/smažení (dozlatova), polévka, dušení / pomalé vaření, vaření v páře, rýže, pilaf/rizoto, dezerty, kaše, jogurt, zavařenina, těstoviny, ohřev, udržování teploty a vlastní nastavení.
 
Režim My Recipe (manuální režim) umožňuje nastavit vlastní dobu a teplotu vaření pro větší flexibilitu.
 
Časový rozsah: 5 min. - 9 hod.
 
Rozsah teploty: 40 °C - 160 °C
 
Pozn.: Další podrobnosti najdete v návodu.
 
 
PRAKTICKÉ POUŽITÍ: UDRŽOVÁNÍ TEPLOTY a ZPOŽDĚNÝ START
 
Má funkci automatického udržování teploty až 12 hodin a zpožděný start až 24 hodin předem, takže můžete naplánovat podávání jídla kdykoli se vám to hodí.
 
 
SNADNÉ POUŽITÍ
 
LED ovládací panel se skvělou viditelností a kontrolkami.
 
 
SNADNÉ ČIŠTĚNÍ
 
Snadno se čistí. Odnímatelné části jsou vhodné do myčky nádobí.
 
 
 
SNADNÁ MANIPULACE
 
Odnímatelný vnitřní napařovací kryt pro snadné čištění.
 
 
OBSAHUJE KUCHAŘKU
 
26 exkluzivních receptů od předkrmů po dezerty.
 
 
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské spotřebiče
Záruka: 2 roky
Objem: 5 l
Časovač: ano
Počet programů: 37
Displej: ano
Funkce automatického vypnutí: ano
Funkce udržování teploty: ano
Nastavitelná teplota: ano
Vhodné do myčky: ano
Příkon: 820 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: