TEFAL CY505E30 Multifunkční tlakový hrnec

Kód: 13885
1 hodnocení
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL CY505E30 Multifunkční tlakový hrnec
3 099 Kč 2 561,16 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL ALL IN ONE POT CY505E30

Multifunkční tlakový hrnec. Tlakové a pomalé vaření, dušení, pečení, rýžovar a vaření v páře.

multifunkčním tlakovým hrncem budete na přípravu jídla dohlížet jen minimálně. Užívejte si společnost přátel a rodiny. Večeře se zatím „uvaří sama“.
Multifunkční tlakový hrnec je navržený tak, aby vám zkrátil dobu strávenou v kuchyni.
25 přednastavených programů umožňuje snadnou přípravu rýže, ovesných a jiných kaší. Rychle uvaří výborný guláš. Umí opékat dohněda, umožňuje pomalé vaření, rychlé vaření pod tlakem, péče, dusí a vaří v páře.

Multifunkční tlakový hrnec Tefal All in One Pot. Vynikající pokrmy snadno a rychle. Obsahuje kuchařku se 45 recepty.

S multifunkčním tlakovým hrncem zvládnete všechna svá oblíbená jídla za zlomek času! Funguje jako tlakový hrnec, i jako pomalý hrnec. S 25 programy můžete připravovat všechny oblíbené pokrmy v jednom hrnci: rýži, obiloviny, ovesné kaše, těstoviny, zeleninu, maso, polévky, těsto, marmelády, čerstvý sýr a další dobroty. Vše díky přiložené kuchařce, která obsahuje 45 oblíbených receptů. Inovativní kulatý tvar mísy zajišťuje ideální proudění tepla, které přispívá k rovnoměrnější tepelné úpravě. Nastavení tlakového hrnce umožňuje zkracovat dobu vaření a dosahovat lahodných výsledků. Můžete si vytvořit i vlastní recepty, a to díky režimu vlastního nastavení času a teploty s tlakem či bez něj. Praktické funkce vhodně doplňují další výhody, jako např. funkce odložený start a ohřev, které fungují v rozsahu až 24 hodin. Tento multifunkční tlakový hrnec je dokonale bezpečný díky plně utěsněné poklici s aretací. Základní ovládací menu je v angličtině, ale dodává se s přelepem v 8 jazycích včetně češtiny slovenštiny a maďarštiny. Na přiložené kuchařce se podílel známý český šéfkuchař Ondřej Slanina. Dodává se s obracečkou, košíkem pro vaření v páře, mísou a odměrkou, takže s ním v kuchyni zvládnete naprosto vše.    

 

Základní prvky
 
 
 
25 programů
 
Tento všestranný automatický elektrický multifunkční hrnec s 25 programy dokáže připravit chutné pokrmy a zkrátit dobu, kterou strávíte v kuchyni. 25 programů včetně přípravy rýže, ovesné kaše, dětských pokrmů, vaření pod tlakem (vysokým, středním nebo nízkým), pečení, 3 programů pro přípravu guláše/polévky, 3 nastavení vaření v páře, 7 úrovní opékání dohněda, 3 úrovní dušení, pomalého vaření a ohřívání
 
 
Manuální nastavení
 
Funkce manuální nastavení umožňuje upravit teplotu a dobu vaření, takže s ní můžete připravovat pokrmy podle sebe.
 
 
Kuchařka
 
Dodává se s kuchařkou, která obsahuje 45 originálních receptů, například na dušená masa a guláše, oblíbené tradiční pokrmy, polévky a dokonce i dezerty.
 
 
Udržování v teple až po dobu 24 hodin
 
Funkce automatického ohřevu zvládne udržet pokrm teplý až 24 hodin.
 
 
Snadné a bezpečné otevření
 
Zcela utěsněná poklice s aretací zaručuje bezpečné vaření
 
 
Rychle a snadno
 
Tento multifunkční tlakový hrnec zkracuje dobu vaření a nabízí různé programy pro přípravu všech vašich oblíbených pokrmů.
 
 
Odložený start
 
Start lze odložit až o 24 hodin.
 
 
Lze mýt v myčce
 
Obracečku, odměrku a trojnožku lze mýt v myčce.
 

Značka TefalPO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské spotřebiče
Záruka: 2 roky
Příkon: 1100 W
Objem: 6 l
Časovač: ano
Počet programů: 25
Displej: ano
Funkce automatického vypnutí: ano
Funkce udržování teploty: ano
Nastavitelná teplota: ano
Bezpečnostní pojistky proti přetlaku : ano
Vhodné do myčky: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: