KITCHENAID 5KSMSFTA nástavec se sítkem a váhou

Kód: 20839
Neohodnoceno
Značka: Kitchenaid
ZDARMAZDARMA
KITCHENAID 5KSMSFTA nástavec se sítkem a váhou
4 190 Kč 3 462,81 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Povzneste pečení na luxusnější úroveň a pochutnejte si na nadýchaném pečivu. S nástavcem 5KSMSFTA proces prosévání způsobí, že vaše pečivo bude lehké a provzdušněné. Je skvělým doplňkem do každé kuchyně, vždyť již naše babičky před použitím mouku nejdříve posévaly. Rychle a snadno tak dosáhnete nadýchaných a konzistentních výsledků.  Nástavec vše nejen přesně zváží, proseje, ale i automaticky a plynule přidá ingredience přímo do mísy robota v jediném kroku. Dosáhnete optimálních výsledků a vaše pečivo bude tím nejlepším, co jste kdy upekli. Nástavec je navržen exkluzivně pro kombinaci se všemi modely kuchyňských robotů KitchenAid. Jednoduše upevněte na víceúčelovou hlavu pro připojení přídavného příslušenství, poháněnou stolním mixérem a můžete začít vážit a prosévat.

Příslušenství v podobě nástavce se sítkem a váhou je všestranný nástroj pro pečení, který umí automaticky dávkovat a vážit. Snadno dosáhnete konzistentních výsledků díky postupnému vážení a dávkování ingrediencí do mísy. Přesné odměření a správné prosetí suroviny jsou první kroky k získání homogenně promíchaných a vysoce kvalitních pečených pokrmů*. Zkracuje dobu přípravy a čištění, usnadňuje přípravu lahodných a kyprých pokrmů při každém pečení.

Integrovaná digitální váha. Odměřuje suroviny podle hmotnosti pro dosažení vyšší úrovně přesnosti**, což je velmi důležitou součástí úspěchu při pečení. Lze také používat samostatně na kuchyňské desce s vážicím talířem, která je součástí balení.

Násypka. Pomalu přidá ingredience do mísy, zatímco je mixér v chodu, aby bylo dosaženo optimálních výsledků. Jemně posune zvážené a nadávkované ingredience do mísy. Lze ji také vyklopit pro odklonění ingrediencí do samostatné nádoby bez rozsypání. Díky ní oceníte čistší kuchyň stůl i méně špinavého násobí.

Kompaktní úložná schránka. Slouží pro skladování všech částí na jednom místě. Umožňuje pohodlné a snadné uložení a rychlý přístup.

Určeno pro robot MINI 5KSM3311, Artisan 5KSM45, 5KSM90, 5KSM95, 5KSM125, 5KSM150, 5KSM156, 5KSM175, 5KSM180, 5KSM185, Heavy Duty/Profi 5KPM5, Artisan 5KSM7580, Heavy Duty 5KSM7591.

  • Materiál bílý ABS plast + ocel
  • Rozměry výrobku 27,5 x 12,8 x 19,7 cm
  • Rozměry balení 24,4 x 31,7 x 16,5 cm
  • Hmotnost výrobku 1 kg
  • Hmotnost balení 2 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské spotřebiče
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: