TEFAL QB813D38 MASTERCHEF GRANDE

Kód: 19550
Neohodnoceno
Značka: Tefal
14 699 Kč 12 147,93 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL MASTERCHEF GRANDE QB813D38

Velký robot pro velké milovníky pečení!

Posuňte své hranice!

Kuchyňský robot Masterchef Grande vám rozšíří obzory: můžete s ním připravovat různá těsta, nadýchaný sníh z bílků, buchty, chleby, dorty… Díky výkonnému 1500W motoru a 3 kvalitním litinovým míchacím nástrojům vám kuchňský robot Masterchef Grande pomůže posunout vaše hranice a vedle jednoduchých základních pokrmů si osvojit i nové sofistikované recepty. Skvělou službu vám prokáže i velká mísa o velkorysém objemu 6,7 l: můžete v ní na jeden zátah připravit až 2,6 kg dortového těsta nebo 60 krásných cupcaků, 2,2 kg chlebového těsta nebo 10 vynikajících pizz! Připravujte vynikající domácí pokrmy pomocí nástavců, které jsou součástí balení: skleněného mixéru, mlýnku na maso a krájecímu a strouhacímu příslušenství. 

Kuchyňský robot Tefal Masterchef Grande: Posuňte své hranice!

Kuchyňský robot Masterchef Grande vám rozšíří obzory: můžete s ním připravovat různá těsta, nadýchaný sníh z bílků, buchty, chleby, dorty… Díky výkonnému 1500W motoru a 3 kvalitním litinovým míchacím nástrojům vám kuchyňský robot Masterchef Grande pomůže posunout vaše hranice a vedle jednoduchých základních pokrmů si osvojit i nové sofistikované recepty. Skvělou službu vám prokáže i velká mísa o velkorysém objemu 6,7 l: můžete v ní na jeden zátah připravit až 2,6 kg dortového těsta nebo 60 krásných cupcaků, 2,2 kg chlebového těsta nebo 10 vynikajících pizz! Připravujte chutné domácí pokrmy pomocí nástavců, které jsou součástí balení: skleněného mixéru, mlýnku na maso a příslušenství na krájení a strouhání. Nyní můžete celé rodině i přátelům ukázat, jak moc vám na nich záleží!

Základní prvky
 
Posuňte své hranice v kuchyni s velkým robotem pro velké milovníky vaření!
 
Díky velké míse o objemu 6,7 l můžete rozšířit své pole možností a připravit až 2,6 kg litého těsta nebo 2,2 kg chlebového těsta na jeden zátah!
 
 
Planetární duální pohyb při míchání pro optimální promísení!
 
Při plantárním duálním pohybu se hlava robotu a míchací nástavec při míchání pohybují opačným směrem proti sobě, což zajišťuje rychlé, hladké a homogenní výsledky
 
 
Objem mísy 6,7 l
 
Díky míse o objemu 6,7 l ušleháte až 16 bílků, připravíte až 60 cupcaků nebo těsto na 10 pizz za pouhých 8 minut
 
Prvotřídní povrch z litého kovu
 
Tento přístroj s robustní konstrukcí z litého kovu za vás udělá těžkou práci včetně hnětení hustého chlebového těsta! Jistě si zamilujete jeho nadčasový stříbrný povrch a mísu s lesklým zrcadlovým efektem!
 
Vysoce kvalitní kovové pekařské nástavce
 
Hnětení, míchání a šlehání s pekařskými nástavci: odolný hnětací hák z litého kovu, metla na mísení a šlehací metla jsou ideální pro každodenní použití.
 
 
4 napájecí výstupy
 
4 napájecí výstupy pro nejrůznější kompatibilní doplňkové příslušenství
 
 
Příprava domácích koktejlů a smoothie
 
Skleněná nádoba mixéru o objemu 1,4 l je ideální na přípravu koktejlů, drcení ledu, mixování smoothie a další úkony. 
 
 
Připravte si doma čerstvé maso na karbanátky, sekanou, klobásy, tatarské bifteky nebo hamburgery!
 
Mlýnek na maso se dodává se 3 vyměnitelnými mřížkami pro přípravu různých druhů pokrmů (jemné, středně hrubé a hrubé mletí) a také s příslušenstvím na přípravu klobás. Tác a nože jsou vyrobeny z nerezové oceli. 
 
 
Vychutnejte si čerstvě nakrájenou, nastrouhanou nebo nasekanou zeleninu a ovoce
 
Toto krájecí a strouhací příslušenství se dodává se 3 odnímatelnými nerezovými kotouči pro krájení na plátky (tenké či silné) a krájení hranolků. Obsahuje také nůž na sekání. Toto příslušenství se ideálně hodí pro řadu čerstvých surovin, jako je ovoce, zelenina, sýr, čokoláda, mandle a ořechy.
 
 
Večeříme společně
 
Společnou rodinnou večeři připravuje v Česku stále méně a méně rodin. Tento důležitý společenský rituál bohužel ztrácí na oblibě. U většiny případů je tomu na vině málo času a neznalost rychlého vaření. Společné večeře buďto odbýváme, nebo je přímo vynecháváme.
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské roboty
Záruka: 2 roky
Příkon: 1500 W
Tělo robota: kov (litina)
Objem nádoby: 6,7 l
Počet rychlostí: 8
Planetární systém míchání: ano
Plynulá regulace rychlosti: ano
Pulzní spínač : ano
Ovládání: mechanické-knoflíkové
Mixovací nástavec: ano
Mlýnek na maso: ano
Nástavce na strouhání a krájení: ano
Odšťavňovač: ne
Lis na citrusy: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: