TEFAL CM693110 COFFEE FILTER LCD SENSE

Kód: 19293
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL CM693110 COFFEE FILTER LCD SENSE
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL Sense CM693110

Snadné ovládání díky digitálnímu displeji
 

Kávovar TEFAL Sense je dokonalý pomocník v domácnosti a díky němu budou vaše rána provoněná vůní lahodné a aromatické kávy. Snadnou a rychlou přípravu kávy máte nyní na dosah díky jasnému, vysoce intuitivnímu displeji a snadnému ovládání. Velká hlavice na vodu zajistí rychlou extrakci i velkého množství kávy. Funkce AROMA umožňuje dvoufázovou přípravu kávy s předběžnou extrakcí pro maximální chuť a aroma vaší kávy. A to vše ve stylovém a moderním provedení kávovaru, který ozdobí vaši kuchyni.

Kávovar TEFAL Sense: Dokonalá chuť kávy v moderním provedení

Kávovar TEFAL Sense je dokonalý způsob, jak si rozzářit začátek dne. Tento snadno použitelný překapávací kávovar až na 15 šálků nabízí vylepšenou technologií přípravy filtrované kávy - včetně velké hlavice na vodu a funkce AROMA pro dvoufázovou přípravu kávy s předběžnou extrakcí, která připraví plnou a intenzivnější chuti kávy. Snadné ovládání zpříjemní manipulaci s kávovarem a s programovatelným časovačem lze předem nastavit přípravu kávy až za 24 hodin. Pozvedněte přípravu kávy na novou úroveň s řadou praktických funkcí: Automatické vypnutí po 30 minutách, systém Anti-drip pro servírování kávy kdykoli v průběhu přípravy, s objem 1,25 l pro 15 šálků čerstvé a dokonale připravené kávy

 

Základní prvky
 
 
Digitální displej 
 
Digitální displej se ovládá snadno a intuitivně. Je velký, proto i dobře čitelný. Displej navíc zobrazuje aktuální čas
 
 
Optimální příprava kávy
 
Velký design hlavice na vodu umožňuje rychlé a dokonale rovnoměrné filtrování kávy pro kávu plnou chuti den za dnem.
 
 
Funkce udržení teploty a automatického vypnutí
 
Uchovejte si kávu teplou a připravenou ke konzumaci po dobu až 30 minut díky funkci automatického vypnutí.
 
 
Funkce AROMA pro dokonalou chuť kávy
 
Dostaňte ze své kávy maximum díky dvoufázové přípravě kávy s předběžnou extrakcí pro tu nejplnější chuť a aroma. Funkce AROMA ještě umocní požitek z vaší čerstvě připravené kávy.Vy nebudete muset udělat nic navíc. Stačí umlít kávu a stisknout příslušné tlačítko.
 
 
Servírování během přípravy
 
Funkce Anti-Drip pozastaví průběh přípravy kávy, jakmile odstraníte konvici, aby jste si mohli svou kávu vychutnat ještě během její přípravy.
 
 
Programování automatického spuštění
 
Nastavte si začátek přípravy kávy na libovolný čas až 24 hodin předem. Ušetříte tím čas a čerstvá káva na vás bude čekat hned po probuzení.
 
 
Dokonalá kapacita
 
Kávovar vás potěší, ať už si chcete dopřát více než jen jeden šálek, nebo chcete bez delšího čekání připravit kávu i pro své blízké. S objemem 1,25 l připravíte najednou až 15 šálků lahodné kávy.
 

Značka TefalPO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary
Záruka: 2 roky
Počet šálků: 10-15
Maximální množství kávy: 1,25 l
? Funkce Drip-stop: ano
Časovač: ano
Funkce Keep warm (udržení teploty): ano
Automatické vypnutí: ano
Permanentní filtr: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: