TEFAL CM600810 Digital kávovar

Kód: 16456
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL CM600810 Digital kávovar
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Překapávač kávovar Tefal Digital CM600810 1,25 l

Překapávací kávovar z řady Tefal Digital disponuje velkým digitálním displejem, který vám prozradí nejen to, kolik je hodin, ale i proces přípravy kávy. Najednou připraví až 15 šálků a má anti-drip systém proti odkapávání kávy.

Klíčové vlastnosti

Vylaďte svou kuchyni moderními spotřebiči! Řada Tefal Digital splňuje svým designem nároky na moderní vzhled a k tomu oplývá technologickými vychytávkami, které by moderním spotřebičům neměly chybět! Překapávací kávovar Tefal Digital CM600810 vyniká velkým digitálním displejem, ze kterého se dozvíte aktuální čas nebo délku přípravy kávy. Jednoduchým přepnutím tlačítky (Clock/Program) zvolíte, co chcete aktuálně sledovat. Přístroj se velmi jednoduše zapíná a rychle se nahřívá, a tak vaše ranní káva bude vmžiku na stole.
 
Kávovar najednou zvládne připravit až 1,25 l litru kávy, tedy zhruba 15 šálků. Uspokojí tak nároky i větší rodiny nebo velkých kávomilů. Ty potěší fuknce automatického udržování teploty, kdy kávu můžete mít teplou třeba po celý pracovní den. Praktická je i funkce odloženého startu a časovač a potěší také anti-drip systém proti odkapávání kávy, který zajistí, že káva nebude odkapávat mimo režim přípravy.
 
 

Nejdůležitější parametry

  • Počet šálků: 10-15  
  • Maximální množství kávy: 1,25 l
  • Skleněná karafa
  • Digitální displej
  • Automatické vypnutí
  • Funkce udržení teploty
  • Odložený start - časovač
  • Anti-drip systém proti odkapávání kávy

 

Základní prvky

Digitální displej
 
Digitální displej se ovládá snadno a intuitivně. Je velký, proto i dobře čitelný. Displej navíc zobrazuje aktuální čas
 
 
Optimální příprava kávy
 
Velký design hlavice na vodu umožňuje rychlé a dokonale rovnoměrné filtrování kávy pro kávu plnou chuti den za dnem.
 
 
Funkce udržení teploty a automatického vypnutí
 
Uchovejte si kávu teplou a připravenou ke konzumaci po dobu až 30 minut díky funkci automatického vypnutí.
 
Funkce AROMA pro dokonalou chuť kávy
 
Dostaňte ze své kávy maximum díky dvoufázové přípravě kávy s předběžnou extrakcí pro tu nejplnější chuť a aroma. Funkce AROMA ještě umocní požitek z vaší čerstvě připravené kávy.Vy nebudete muset udělat nic navíc. Stačí umlít kávu a stisknout příslušné tlačítko.
 
 
Servírování během přípravy
 
Funkce Anti-Drip pozastaví průběh přípravy kávy, jakmile odstraníte konvici, aby jste si mohli svou kávu vychutnat ještě během její přípravy.
 
Servírování během přípravy
 
Funkce Anti-Drip pozastaví průběh přípravy kávy, jakmile odstraníte konvici, aby jste si mohli svou kávu vychutnat ještě během její přípravy.

 

 

Dokonalá kapacita
 
Kávovar vás potěší, ať už si chcete dopřát více než jen jeden šálek, nebo chcete bez delšího čekání připravit kávu i pro své blízké. S objemem 1,25 l připravíte najednou až 15 šálků lahodné kávy.
 
 

Značka TefalPO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary
Záruka: 2 roky
Počet šálků: 10-15
Maximální množství kávy: 1,25 l
? Funkce Drip-stop: ano
Časovač: ano
Funkce Keep warm (udržení teploty): ano
Automatické vypnutí: ano
Permanentní filtr: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: