ROWENTA CV8840F0 PRO EXPERT ROWENTA

Kód: 19560
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZDARMAZDARMA
ROWENTA CV8840F0 PRO EXPERT ROWENTA
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA PRO EXPERT ROWENTA CV8840F0

Profesionální styling, 2x rychleji*
 

Fén Pro Expert od značky Rowenta s pokročilou technologií vám dává na dosah profesionální úroveň vysoušení s úpravou vlasů jako ze salonu, a to včetně zářivého lesku. Profesionální 2200W AC motor s dlouhou výdrží dokonale vyfénuje vlasy až 2x rychleji*, zatímco technologie ionizátoru zanechá vlasy hedvábně hladké a nádherně lesklé. Kompletní sada stylingového příslušenství vám nabízí nekonečné možnosti účesů a nádherné vlasy plné života den za dnem.

VÝHODY produktu

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ

Díky odnímatelnému zadnímu krytu je čištění snadné a bezproblémové a dlouhodobě podporuje delší životnost produktu.

POHODLNÉ A SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ

Kabel o délce 1,8 m nabízí vysokou úroveň volnosti pohybu, s pokročilým ergonomickým designem pro pohodlnější uchopení a snazší a pohodlnější fénování.

PROFESIONÁLNÍ AC MOTOR

Nekompromisní výkon při profesionálních standardech kvality: Naše technologie AC motoru má 2krát delší výdrž než běžný DC motor, pro dlouhodobý výkon při fénování, na který se můžete den za dnem spolehnout.

RYCHLÝ A PROFESIONÁLNÍ VÝKON

S profesionálním, výkonným 2200W AC motorem vytváří fén Pro Expert koncentrovaný proud vzduchu až 126 km/hod - pro profesionální vysoušení až 2x rychleji* a výsledky jako ze salonu.

TECHNOLOGIE POSÍLENÍ LESKU

Pokročilá technologie ionizátoru dodává vlasům miliony negativních iontů, čímž snižuje statický náboj a rozlétanost a tím zanechá vlasy hedvábně hladké a zářivě lesklé.

NEKONEČNÉ MNOŽSTVÍ ÚČESŮ NA DOSAH

Objevte všestranné stylingové nástavce: 6mm koncentrátor pro rovné vyfoukání, 9 mm koncentrátor pro nadýchaný účes s větším objemem a difuzér na objem pro výrazné vlny a větší objem

DLOUHOTRVAJÍCÍ STYL

Funkce proudu studeného vzduchu zafixuje účes, aby déle vydržel a byl stále krásný.

PŘIZPŮSOBENÉ NASTAVENÍ

Díky 6 nastavením kombinujícím 3 teploty a 2 úrovně rychlosti máte nad účesem kontrolu snazší než

FÉN S PŘÍSLIBEM KVALITY JAKO ZE SALONU A VÝJIMEČNĚ RYCHLÉHO FÉNOVÁNÍ DEN ZA DNEM

Fén Pro Expert umožňuje ultra rychlé vysoušení a nádherné výsledky den za dnem, takže skutečně dostojí svému názvu. Profesionální, výkonný 2200W AC motor vytváří koncentrovaný proud vzduchu až 126 km/hod a zajišťuje tak dokonalou kontrolu účesu a profesionálního vysoušení. Ionizátor využívá miliony negativních iontů ke snížení statického náboje a zanechá vaše vlasy hedvábně hladké a zářivě lesklé, zatímco tři stylingové nástavce umožňují bezpočet stylingových možností.

Značka Rowenta PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

 

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

 8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU BĚŽNĚ NIŽŠÍ NEŽ CENA VÝMĚNY SPOTŘEBIČE.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fény
Záruka: 2 roky
Max. příkon: 2200 W
Počet rychlostí: 2
Počet teplot: 3
? Difuzér: ano
? Funkce ionizace: ano
? Studený vzduch: ano
Délka napájecího kabelu: -
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: