ROWENTA CV6135F0 VOLUMIZER

Kód: 19254
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA VOLUMIZER CV6135F0 BÍLÁ

Poznejte nový 3D rozměr pro objemnější účes
 

Fén pro zvýšení objemu vlasů Rowenta Volumizer je inovativní stylingové řešení, které vlasům při foukání zajistí nádherný objem, vzhled a styl, za kterým se na ulici každý otočí. Zažijte trojí účinek systému 3D Volume Booster: Hybridní technologie pro až o 40 % vyšší průtok vzduchu*, který přizvedne kořínky, s 8mm koncentrátorem pro tvarování a difuzérem pro neuvěřitelný objem. Objevte bezkonkurenční vysoušeč vlasů doplněný řadou praktických funkcí.

VÝHODY produktu

LESK A PÉČE

Optimální úrovně teploty pomáhají udržet přirozenou hydrataci vlasů společně s ionizátorem pro zmírnění krepatění a statického náboje, aby byly vlasy hladké a zářivé.

MIMOŘÁDNÝ DESIGN

Objevte kompaktní a lehký fén na vlasy, který přináší tišší vysoušení vlasů a zcela snadné a komfortní výsledky.

3D VOLUME BOOSTER

Objevte fén se 3D Volume Booster: silný průtok vzduchu, který přizvedne kořínky vlasů, koncentrátor o rozměru 8 mm pro tvarování a difuzér pro zvětšení přirozeného objemu vlasů.

VYSOUŠENÍ, KTERÉ ZVEDÁ VLASOVÉ KOŘÍNKY

Hybridní technologie vám přináší to nejlepší z obou světů: výhody AC a DC motoru v jediném přístroji pro vysoce výkonný průtok vzduchu, který přizvedává vlasy u kořínků a dodává jim objem.

KOŘÍNKY POZVEDNUTÉ K DOKONALOSTI

Spolu s kulatým kartáčem pro nenáročný a intuitivní pohyb využívá tenký koncentrátor k tvarování a zvětšení objemu u kořínků silný průtok vzduchu.

PODPOŘTE SVŮJ PŘIROZENÝ OBJEM

Dodejte vlasům přirozený objem pro nádherné a maximální výsledky, které vlasům díky difuzéru objemu propůjčí plnost, objem a zářivost.

VYSOCE VÝKONNÉ VYSOUŠENÍ

Mimořádná technologie hybridního motoru přináší vysoušecí výkon 2400 Effiwattů pro bezproblémové foukání a vysokou efektivitu.

FÉN ROWENTA VOLUMIZER CV6135F0

Bezkonkurenční foukání, které pozvedne styling na zcela novou dimenzi: Fén Rowenta Volumizer přináší vysoušení vlasů s trojím účinkem díky silnému průtoku vzduchu, který přizvedne kořínky, zajistí tvarování a neuvěřitelný objem. Systém 3D Volume Booster s hybridní technologií nabízí výhody AC a DC motoru v jednom a přináší až o 40 % vyšší průtok vzduchu*, který dokáže bezkonkurenčně přizvednou vlasové kořínky. Koncentrátor o rozměru 8 mm při vysoušení tvaruje vlasy, zatímco difuzér propůjčuje vlasům přirozenou plnost, objem a zářivost. Výsledkem je účes s nádherným pozoruhodným objemem, a vysoušení vlasů, které vás nikdy nezklame. Vysoušecí výkon 2400 Effiwattů zajišťuje vysokou účinnost, zatímco nastavení pokročilé péče a ionizátor zanechávají vlasy hladké, poddajné a zářivě lesklé. Celé řešení doplňuje prvotřídní design kompaktního, lehkého a tichého fénu na vlasy, který pro vás každý den zajistí dokonalé výsledky.

Značka Rowenta PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

 

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU BĚŽNĚ NIŽŠÍ NEŽ CENA VÝMĚNY SPOTŘEBIČE.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fény
Záruka: 2 roky
Max. příkon: 1800 W
Počet rychlostí: 2
Počet teplot: 3
? Difuzér: ano
? Funkce ionizace: ano
? Studený vzduch: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: